14 Aralık 2018, 13:39:17

Gönderen Konu: 23. Hafta / SAİ Kayseri Erciyesspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2509 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
2014-2015 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

23. Hafta Maçı

Tarih : 07.03.2015
                                                                    Saat  : 13:30
                                                                        Cumartesi
                                                          Büyükşehir Belediyesi Kadir Has

Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
Ynt: 23. Hafta / SAİ Kayseri Erciyesspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2015, 16:02:04 »
Bugün gol yollarında hem şanslı hem de etkiliydik. El Kabir asist krallığına selam çaktı, Hleb ve Landel maça damga vurdu. Mervan'ın golü de çok güzeldi.

Şimdi tüm bunların bir sonraki maç denk gelmediği veya etkili olsak bile şans yanımızda olmadığı için gerçekleşmediğini düşünün ve Ramazan'ın yediği 2 gole tekrar bakın.

4-2'lik maça sevineceğime yediğimiz 2 gole yanıyorum. Bugün gerçekten 4 gol bulduğumuz için şanslıydık, şanslılık kelimesi takımın emeğini boşa çıkarmasın tabii ama o goller gelmese ne olacaktı merak ediyorum doğrusu.

Gerçi İrfan Hoca'yı gönderten Ramazan Mesutçuğum'u göndertmezse billah kırılırım. Başbakan'dan son bir vurucu hamle bekliyorum.

Neyse, güzel galibiyet.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2015, 17:06:51 »
Takıma inanıyordum ama bu kadar çok pozisyon üreteceğimizi maçtan önce söyleseler, inanmazdım. Özetlerden izlediğim kadarıyla 2 değil 5-6 farkı bile bulabileceğimiz bir maç olmuş. İkinci yarıda alınan yabancı oyuncular hem düşük maliyetli hem de çok faydalı oyuncular. Tek eksik kaleci transferiydi, onu da yapmadılar. Bundan sonra Übeyd oynasın arkadaş böyle olacaksa! Ramazan defolsun gitsin, Gençlerbirliği formasını kesinlikle hak etmiyor. Kötü oynasa Ferhat gibi, bu takımın kalecisi değil der geçerim. Ama o ikinci golü bilerek yemediyse zihinsel engelleri olduğuna inanıyorum artık. Ramazan dışında tüm takımımızı tebrik ederim.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2015, 17:08:48 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2015, 19:35:55 »
https://twitter.com/turkishgoals/status/574258712266866688

Umarım başımız ağrımaz bu mevzudan, maç sonunda babamla ciddi ciddi tartışmasını yaptık bu pozisyonun.

Tabii gönül birliğindendir, skorun son dakikalarda değişip değişmemesinin bir önemi olup olmamasındandır bilinmez ama şikeye yormadık da Ramazan'ın kötülüğüne yorduk bu golü. Yere düşerken sanırım elini yere koyarak vücudunu sağlama almak istemiş gibi, en azından öyle izlemiştim. Şimdi benim bile kafam karışmış durumda. Ah Ramazan ah.

wayelemzed

« Yanıtla #4 : 08 Mart 2015, 00:54:27 »
Gerçekten üst düzey oynadığımız bir maçtı, izleyemediğim son 5 dk.da yaşananları görünce sinirler gerildi ama neyse onu özel bölümde belirttik zaten.

Bakkal hepimizin bildiği üzere klasik, sabit ve takım takım gezen teknik adamlardan bir tanesi, bizde de kendisini hiç bozmadığını ilk maçlarda gösterdi fakat takımla ilgili güzel gelişmeler oldu bu esnada. Geçen hafta ikinci yarıda başlayan nispeten iyi kadro seçimi kupa maçındaki saçmalıkla devam etse de bu hafta daha iyi bir kadro çıkartarak gelişme kaydetti. Biraz daha uğraşırsa kendinin bir şey yapmasına gerek olmadan takım kendi düzeninde devam edecektir. Burada yabancı kontenjanı devreye giriyor bu sezon için, İrfan'ın gelmesini özellikle bekliyorum bu bakımdan.

Yaşanan güzel gelişmelerden iki tanesi Kabir ve Landel'in katkısı -sadece oynatarak katkısı oldu-, diğeri ise asıl güzel olan Tosic'in sola geçmesi. Sokaktan geçen bir adam bile stopere konulabilirdi Tosic'in solda oynaması için ama yerine geçen Sedat beni çok ilginç bir şekilde fazlasıyla şaşırtarak takıma iyi bir katkısı oldu. İki haftadır görmeyi hayal ettiğim Sedat'ın yerine Sedat'a göre mükemmel biri oynuyor gibi geliyor. Bu noktada mevcut sakatlıklar haricinde en önemli sıkıntımız maalesef artık farklı bir boyutta kaleci oldu ki en kısa zamanda Übeyd'i de görmek istiyoruz. Sezon başında ilk transfer haberini kaleci olarak görelim.

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2015, 00:55:40 »
öncelikle ben de takımımızı tebrik ediyorum. özellikle ilk yarı performansımız takdire şayandı. Hem hücum da çok iyiydik hem de rakibe bir tane bile pozisyon vermedik. Landel'in iki gölü de harikaydı. Hleb attıği golü tamamiyle kendi üretti,harikaydı. El kabir golcülügünden çok ne kadar iyi bir asist oyuncusu olduğunu bizlere bir kez daha kanıtladı. toplam 5 asisti var birbirinden güzel ve 4 ü gol oldu. Ne diyim, harikalar :) ve takdir edilmesi gereken şey, gerek bursa maçında olsun gerekse bu maç da ; bu takım bu işleri stancu ve irfan olmadan başarıyor. Maşallah diyorum.
eleştiri getireceğim iki şey ise ramazan ve kayserinin 10 kişi kalmasından sonra takımın bariz şekilde gevşemesi,rakibi hafife alması ve oyun disiplininden uzaklaşmasıdır.
Zafer, yalnız şunu da eklemek isterim ; ramazanın günahını ben de almak istemem ama hiç bir kaleci yere düserken kendini veya başka bir sakatlığı düşünmez.zaten vücutları çok güclü ve bu adamlar belki de bir günde 50 kere yere düsüyorlar antrenmanda. Yani düşmeyi bu adamlardan daha iyi kimse bilemez. Neden böyle yaptı ben de bir anlam veremiyorum. Zaten maç boyunca kaleye iki şut geldi; birini izledi, birini de kurtarabilecekken içeri aldı.
kesinlikle takımımızın bekâsı açısından artık gönderilmeli bu  takımdan.
mükemmel oyun için oyuncularımızı ve teknik heyeti tebrik ediyorum.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2015, 01:16:43 Gönderen: Vakur Gök »

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2015, 12:22:42 »
evet,gerçekten de süper oynadık ama ikinci yarı başında sanki 0-2 bize yetiyor gibi oynayıp biraz saçmaladık ama genede süper bi galibiyet oldu.ramazan,bir 10 dakika daha olsaydı belki maçı verecekti ama neyse ki maç bitti.darısı fener'e diyelim.
sor u reş

mrthkc

« Yanıtla #7 : 09 Mart 2015, 09:31:44 »
Bence de bir anormallik var, sanki elini kaciriyormus gibi. Bilemedim sebebini, yoksa bize mi oyle geldi.

Sonucta deplasmanda 4 gol atmak, 3 puan ile gelmek iyidir,
Bravo gencler devam!

https://twitter.com/turkishgoals/status/574258712266866688

Umarım başımız ağrımaz bu mevzudan, maç sonunda babamla ciddi ciddi tartışmasını yaptık bu pozisyonun.

Tabii gönül birliğindendir, skorun son dakikalarda değişip değişmemesinin bir önemi olup olmamasındandır bilinmez ama şikeye yormadık da Ramazan'ın kötülüğüne yorduk bu golü. Yere düşerken sanırım elini yere koyarak vücudunu sağlama almak istemiş gibi, en azından öyle izlemiştim. Şimdi benim bile kafam karışmış durumda. Ah Ramazan ah.