21 Eylül 2018, 23:21:51

Gönderen Konu: 26.Hafta / Gençlerbirliği - Kasımpaşa  (Okunma sayısı 2381 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
26.Hafta / Gençlerbirliği - Kasımpaşa
« : 01 Nisan 2015, 14:26:49 »
2014-2015 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

26. Hafta Maçı

Tarih : 04.04.2015
                                                                Saat  : 13:30
                                                                  Cumartesi
                                                          19 Mayıs Stadyumu
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2015, 14:27:18 Gönderen: İlkay Sofiyar »
Kırmızı Kara Burası Ankara

mrthkc

Ynt: 26.Hafta / Gençlerbirliği - Kasımpaşa
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2015, 10:03:38 »
Stoper mevki problemi beni dusunduruyor. Umarim kupa maci oncesi olabilecek en iyi sekilde gecer mac.

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2015, 10:06:16 »
Ahmet'siz savunma hattı beni de korkutuyor. Aslında bu maçı kaybetmenin bize hafta içi Bursa maçında avantajı olabilir. Ne zaman rehavetli, kendinden emin, taraftarın desteğini arkasına alan bir Gençlerbirliği olsa hep tepetaklak oldu. Şöyle üzücü bir mağlubiyetle akılları başlarına gelsin de kupada bir kaza geçirmeyelim, ben razıyım.

Yine de Kasımpaşa yahu rakip, vurduğun gol olsun Gençler'im.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2015, 20:39:15 »
El Kabir bu yaşına kadar nasıl keşfedilmemiş, hayret. Takımımızı kutlarım. İnşallah Bursa maçında da yüzümüzü güldürürler.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2015, 20:41:54 »
güzel  maç olmuş. kupa maçı öncesi güzel moral oldu. ramazan yediğimiz ikinci golde gözünü toptan ayırmadı. aferin ramazan böyle devam et. yalnız defanstaki arkadaşlarına bağırmasan iyi olur. herkes hata yapabilir değil mi?

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2015, 12:51:37 »
Ahmet'siz savunma hattı beni de korkutuyor. Aslında bu maçı kaybetmenin bize hafta içi Bursa maçında avantajı olabilir. Ne zaman rehavetli, kendinden emin, taraftarın desteğini arkasına alan bir Gençlerbirliği olsa hep tepetaklak oldu. Şöyle üzücü bir mağlubiyetle akılları başlarına gelsin de kupada bir kaza geçirmeyelim, ben razıyım.

Yine de Kasımpaşa yahu rakip, vurduğun gol olsun Gençler'im.

Vurduğu gol oldu Gençler'imin ;D

Bizim için son derece sıradanlaşan bir golle maça 1-0 mağlup başladık adeta ancak hocanın da dediği gibi ilk 20 dakikalık Kasımpaşa üstünlüğünü kırdıktan sonra oyunun kontrolünü her anlamda elimize almayı başardık ve sonuca gittik.

Belirtmeden geçemeyeceğim, ilk penaltıyı aldığımız pozisyonda El Kabir bence kaleciye faul yaptı orada :D O kadar puanımızın çalındığı yerde bir 3 puanı da biz hakem eliyle almış olalım ne olacak diyorum yine de ve penaltıyı yaptırmak için altı pastan ceza sahası çıkışına kadar topu takip edip Donk'tan çalmaya çalışan El Kabir sonuna kadar penaltıyı almayı hak etti gerçekten de. Adam şaheser resmen.

İrfan bugün oyuna katkı olarak pek görünmese de skora katkı verilen anlarda parladı adeta. Bir genç oyuncu için bu çok profesyonelce bir iş. Yani 25-30 yaşlarında, maç boyu vasat/kötü oynayıp tecrübesiyle skora katkı yapmak belki normal gelebilir ancak İrfan gibi genç bir oyuncu için harika bir durum bu. Böyle böyle gelişecek, böyle böyle parlayacak. Bizim gözümüzde çoktan parladı, Hleb gibi bir markayla yan yana oynuyor ve bunun ona katkılarının farkındadır umarım.

Ahmet ve Sedat'ın ikisinin de olmayışından ötürü Tosiç'in stoperde görev almasına bugün pek bir şey denemez elbette ancak ikisinden biri olsaydı Ferhat'ı kullanmak yerine Tosiç'i kaydırsaydı hoca stopere gerçekten çok büyük küfürler etmeye başlayacaktım artık... Lakin Tosiç oyuna her şeyini vererek kaleye de koysan forvete de koysan sırıtmıyor. 1-0'ken Adem'in boş kaleye attığı şutu kafayla çıkardığı an bence maçın kırılma anıydı.

5-2 gibi güzel bir galibiyetle beklediğimin tam aksine kupa maçına moralli gireceğiz. Umarım bu moral yerini rehavete bırakmaz. Hepimizde kupada vakt-i zamanında İBB maçındaki mahvoluş var, benim de gözümün önüne bu an geliyor gerçekten. Özellikle kupa maçı için düzenlenen şu organizasyon, tribünün inanılmaz derecede dolacağı öngörüsü ve bu örgütlülüğümüzün sonucunun bizi üzmemesini umuyorum.

Ligin benim için artık bir anlamı kalmamıştı, dün de Fenerbahçe kafilesine yapılan saldırıdan dolayı artık ligle ilgili pek güzel şeyler beslemiyorum içimde ve en kısa zamanda iptal olmasını diliyorum. Yine de iptal etmeyeceklerini bildiğim için bir yerinden tutunmak gerek bu işe diyerek bu güzel galibiyette emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2015, 21:14:08 »
ahmet ve son haftalarda form tutan sedat'ın eksikliğinde ben de açıkcası baya bir korkuyordum

ferhat,anlamsız 2-3 hata yaptı..tosic ile kesinlikle ikili olamazlar.uzun atılan toplarda,rakiplerini çok kacırdılar ama neyse ki puan kaybetmedik.

ramazan,her zaman ki gibiydi.anlamsız bakışları,yenilen golden sonra savunmaya bağırma.tamam,savunmanında hatası var ama yediğin gollerde gol olsa üzülmeyeceğim..

erken gol yedik ama pes etmedik.bana göre kötüde değildik.gözüme tek batan oyuncu landel'di.son haftalarda ciddi bir form düşüklüğü mü var,bana mı öyle geliyor ? onunda dışında herkes iyi oynadı.darısı bursa ile oynanacak kupa macına..

Haydi Gençler!
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2015, 09:50:41 »
şunu belirtmem gerekir ki eleştirdiğimiz Sedat'ın yokluğunda ve defansımızın bel kemiği Ahmet'in yokluğunda çok gol yiyeceğimizi biliyordum. ama kazanacağımızdan da ümidi kesmedim. hatta 4-2 gibi bir skor tahmininde de bulundum. çünkü gerçekten hücum hattımız hiç olmadığı kadar iyi bu dönemde.
el kabir tam bir takım oyuncusu, hızlı, kuvvetli, fırsatçı ve çok iyi bir asistör. bu maçta da 3 gol 1 asistle yine mükemmeldi. artık onu övecek söz bulamıyorum.
irfan sahaya tam olarak istediklerini yansıtamasa da 1 gol ile takıma katkıyı yapmayı bildi. bu maçtaki performansını da sakatlıktan henüz çıkmasına veriyorum.
hleb'in penaltı yaptırmadan, hatta asist çıkmadan önce ki önsezisi ve koşusu mükemmeldi. yaptığı her hareket, her asist, her hamle hep tecrübe kokuyor ve her zaman bir kaç hamle ilerisini düşünüyor.
Ferhat biraz bocalamakla ve bir kaç hatasıyla beraber fena değildi diyebiliriz, ama bu performansla devam ederse formayı sadece bu zamanlarda giyebilir.
Ramazana gerçekten diyecek bir şey bulamıyorum artık !!!!!!!!! evet ilk gol defans ve kademe hatasıydı ama o kadar yavaşa giden bir şutta topu nasıl kucağının altından kaçırır anlayamıyorum. ikinci golde de keza topu her zaman ki gibi izledi. ve en çok kızdığım şey de ; tepki gösteren seyirciye golden sonra dönüp sinirli bir şekilde tepki göstermesiydi. hem suçlu hem güçlü, bu taraftar şu ana kadar sana bir tek tepki de bile bulunmadı, kaç yıldır bu takım da forma giyiyorsun, onlarca kez kaç defa hatalı gol yedin ama bu taraftar seni sadece bağrına bastı, bu yaptığının adını da sen çok iyi biliyorsun Ramazan !!!
bir eleştiri de mesut hoca'ya ; sen teknik direktör olarak biz 5 atalım da Ramazan 2 yesin diyemezsin !!! öyle bi dünya yok, böyle bir profesyonel futbol anlayışı da yok dünya futbolunda. ben şunu iddia ediyorum ki, eğer Dahlin olsaydı şu an bizim en az fazladan 6-7 puanımız vardı ve uefa için canımızı dişimize takıyor oluyorduk. evet mesut hoca geldiğin beri iyi işler yaptı, bu maçta da kritik sistem değişiklikleri ve oyun anlayışı ile bize güzel bir 3 puan hediye etti, teşekkür ediyorum ama bu kaleciye bu kadar tahammül göstermesinde ve bu sözlerinden ötürü de kınıyorum kendisini !
tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum,harikasınız. inşallah bu oyun anlayışı ve güzel 3 puanlarla yola devam ederiz. kupada Bursa'yı elemek de en büyük isteklerimden biri. lütfen herkes stada değerli arkadaşlarım, kupa için , uefa için...
saygılarımla...