24 Haziran 2018, 12:08:05

Gönderen Konu: 30.Hafta / Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor  (Okunma sayısı 1284 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
30.Hafta / Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor
« : 09 Mayıs 2015, 12:30:49 »

Tarih : 10.05.2015
                                                                Saat  : 13:00
                                                                  Cumartesi
                                                         Ankara 19 Mayıs Stadyumu
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2015, 12:32:40 Gönderen: Mehmet Ali Bakır »
sor u reş

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
Ynt: 30.Hafta / Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2015, 23:35:50 »
maça kimse yorum yapmamış, gerçi yorum yapılacak bi durum yok ama neredeyse 20-30 dk 10 kişi oynayan her takımın kendi evinde gol attığı takıma gol atamadık üstelik kafamız da rahat bu ayrı bir sorun, bir de son dakika kırmızı kart görmek daha büyük bir sorun. ben sayamadım bu sene ki kırmızı kartlarımızı ama bu 12. olmuş sanırım. inanılmaz bir rakam 4 antrenör değişti hala bu sorun çözülemedi.

Matematiksel olarak ligde kalmayı garantiledik hedef 8.lik! Sekizinci olmamız engellenemez.
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2015, 09:57:59 »
maça kimse yorum yapmamış, gerçi yorum yapılacak bi durum yok ama neredeyse 20-30 dk 10 kişi oynayan her takımın kendi evinde gol attığı takıma gol atamadık üstelik kafamız da rahat bu ayrı bir sorun, bir de son dakika kırmızı kart görmek daha büyük bir sorun. ben sayamadım bu sene ki kırmızı kartlarımızı ama bu 12. olmuş sanırım. inanılmaz bir rakam 4 antrenör değişti hala bu sorun çözülemedi.

Matematiksel olarak ligde kalmayı garantiledik hedef 8.lik! Sekizinci olmamız engellenemez.

ne 20si,ne 30u Gencay reyis :) uzatmalarıda katarsak tam 45 dakika 10 kişiydi rakip.gerçi biz de son 5 dakika 10 kişi oynadık.

takım,son senelerde gördüğümüz gibi yine son 5-6 hafta ligi tamamen bitirdi.ne heyecan,ne bir aksiyon var.50 puan olmalı hedef ama oynanan futbol ve yapılacak maclara bakıldıgında bu da zor görünüyor.seneye bir şeyler bekleyelim mi,ne dersiniz ?
sor u reş

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2015, 14:00:48 »
Takım çok iyi değildi ;tosiç  sakatlanınca 10 kişi kaldık, belki baskıyı artıracağımız dakikalardı ,sonra İrfan atıldı 9 kişi kaldık, Bilal'inde atılması gerekiyordu avantaj pozisyonunda, Süleyman Abay atmadı her nedense. Sonuçta 1 puanı hak ettik .Hakettiğimizi  aldık, yarın Konya Maçında başarılar çocuklara, Ahmet cezalı ve Tosiç , Ferhat Görgülü iş başına..