22 Eylül 2018, 20:08:09

Gönderen Konu: 1.Hafta / Ç.Rizespor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 8351 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
1.Hafta / Ç.Rizespor - Gençlerbirliği
« : 27 Ağustos 2014, 09:41:33 »
2014-2015 Sezonu
                                                                               Spor Toto Süper Lig

1. Hafta Maçı

Ç.Rizespor - Gençlerbirliği

Tarih : 29.08.2014
                                                                                Saat  : 21:0
                                                                                    Cuma

Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: 1.Hafta / Ç.Rizespor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2014, 14:27:32 »
geçen sezonun açılış maçı gibi olabilir.takımızı büyük ihrtimal tanıyamaz hale geleceğiz diye düşünmekteyim.rakip biraz baskılı oynar..aslında 0-0 olabilir ama bi ihtimal 1-0,0-1 gibi sonuclarda cıkabilir.gerçi bizim aleyhimize olacak her şey,macı alırsak kâr tabi
sor u reş

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2014, 15:24:37 »

Enteresan bir şekilde kadrodan umutlu olduğumu belirtmek isterim... Maç için umutlu değilim, Şifo nun

antrenörlüğünü yaptığı her takım kendi evinde maçın favorisidir...   Berabere bitebilecek bir maç; ama teknik

direktör ve taraftar desteği farkıyla Rize kazanır diye düşünüyorum.   

Bu maçtan sonra oturmuş bir kadro, Antal ve yeni gurbetçi gençlerin katkılarıyla ligi geçen sezondan daha iyi bir yerde bitireceğimizi düşünüyorum.   Son haftalarda yine Avrupa hayalleri kurabilecek yerlerde oluruz...

Bu rezalet yönetim anlayışıyla bu sene de idare edip gidicez yani... 

kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Murat Aykent

• Adı Soyadı: Murat AYKENT
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2014, 16:06:38 »
Dört yer döneriz..

>:( >:( >:( >:(
TAPMADIK ASLA PARA YA PULA

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2014, 18:47:16 »
Tribünde kimsenin olmayacağı bir maç olacak.  :(
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #5 : 01 Eylül 2014, 14:13:00 »
maç ile yorumu yok mu kimsenin ? :)
sor u reş

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #6 : 01 Eylül 2014, 14:16:11 »
 2-1 kazandık    1 puan aldık...   Stancu ve Guido golle başladı...    Haftaya içerde kazanır bu takım... Bu takım bu

yönetime fazla...   Eneramo yu ağızlarına sakız yaptılar ama alamadılar...   

Tatsız sezon başladı.. sitede bir tuhaf; organizasyon yapmamız lazım...

kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #7 : 01 Eylül 2014, 14:16:35 »
evet Osman abi katılıyorum sana. transferlerden ve iyi bir teknik adamın olmayışı yüzünden ben de bu yıl düşeriz ya da kıl payı lige tutunuruz diye düşünüyordum ama mevcut transferlerin ve beştepe gelen gençlerin performansını görünce fikrim değişti. Rize maçında Koçer'in oyununu çok beğendim. jimmy'nin yerini fazlasıyla dolduracak gibi görünüyor. kadromuz da geçen seneye göre daha iyi gibi. en sevindiğim şey ise takmımız mücadeleci bir takım olmuş. bu yıl çok kaliteli transferler yapamamıza ve teknik direktöre rağmen bir uefa hayali kuracağız gibi geliyor. yalnız kadroda Antal , taylan antalyalı gibi bazı isimler yoktu ???
saygılarımla...

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #8 : 01 Eylül 2014, 14:23:23 »
bu hakem hataları hep mi bizi bulur anlamıyorum !!! Kaplan son derece haklı. ilk haftadan isyan etmesi çok normal. çünkü takım bu galibiyeti hak etmişti. mücadele etti, formayı terletti. bir topumuz iki direkten döndü. topla fazla oynayan, mücadele eden bizdik. net bir penaltımız verilmedi, onu da geçiyorum Stancu'nun golü verilmedi !!! bu kadar da olmaz. zaten hakem çok uzaktı o pozisyona. Stancu defans oyunsuna sadece eliyle dokunmuş. hiç bir faul yok. kabak gibi gol, ama hakem ne hikmetse faul çalıyor. hakan Ünsal ve Ersin Düzen'in tabirleriyle " apaçık goldü ve Gençlerbirliği'ne yazık oldu".
temennimiz bundan sonra bu gibi hakem hatalarının, özellikle de gol yollarında ve penaltılarda tekrarlanmaması. tarafsız çalsınlar düdüklerini ! başka birşey istemiyoruz !

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2014, 15:44:59 »
dikkat ediniz rizeyle oynuyoruz,burada durup düşünmeniz lazım en iyi eyyam rize ve istanbula yapılır.o buz gibi golün iptali gayet normal..anladınız siz.....hakem maç içinde bir tane takdir hakkını bize kullanmadı penaltıyı çok kolladı ama tüm kusurlu olabilecek hareketler ceza sahası dışında yapıldı ah bir içeride olsaydı,penaltı nasıl çalınır tüm Türkiye görürdü..