16 Aralık 2017, 22:20:35

Gönderen Konu: 34. Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 963 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
34. Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
« : 26 Mayıs 2015, 22:06:09 »
2014-2015 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

34. Hafta Maçı

Tarih : 29.05.2015
                                                                           Saat  : 20:00
                                                                                Cuma
                                                                           Osmanlı Stadı
Kırmızı Kara Burası Ankara

mrthkc

Ynt: 34. Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2015, 09:32:31 »
Yerleri cok ve yerleri itibariyle basardiklari cok fazla degismeyecek 2 takimin karsilasmasi. 2 takimin da taraftari oldukca mutsuzdur saniyorum. Bence macin sonucu berabere. Kotu, duragan, uyuz bir oyun sonucu beraberlik hatta. 0-0 gibi.

wayelemzed

Ynt: 34. Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2015, 22:31:12 »
Son 35 dk.ya yetişebildim ama takım son haftalarda o kadar rutine sardı ki maçı hiç izlemesem ve bi yorum yazmaya kalksam tahminlerime göre aynı olurdu. Ligin son haftasında böyle bir durum normal ama kupa maçı sonrası bir iki maç dışında hiç şaşırtan oyun olmadı ve sürekli geriye gittik. Neyse bu maçtaki değerlendirmelerle birlikte geleceğe dair görüşlere yer verirsek öncelikle ilk 11'den Ferhat ve yedek olsa da benzeri Ramazan'ın temelli, H.İbrahim'in ise bu formayı giyme potansiyeli varsa başka bir takımda bu potansiyelini ortaya çıkarması gerekiyor. Geri kalan 9 oyuncu en azından kadroda olabilecek potansiyele sahip durumdalar. Daha sonra oyuna giren üç oyuncudan ise ben kendi adıma hiç umutlu olamıyorum. Bunlarda aynı şekilde pek sanmayarak düşük ihtimalle Hacettepe ve mümkün olursa daha üst ligdeki bir takımda kendilerini göstermeye çalışmalılar. Bu maç özelinde sezon geneline bakarsak geri kalanlardan Sedat, Tomic ve Landel'e ilk 11'de daimi güvenilmese de kadroda olması faydalı oyuncular.

Maç içinden bir noktada her ne kadar çok önemsiz olsa da penaltımızın verilmeyişi ve özellikle maç sonu büyük ihtimalle haklı da olsa F.Kaplan'ın takındığı tutum dikkate değerdi. İnsani açıdan düşündüğüm ve art niyetli olmadığına dair kendimi çok zorlasam da bu adam ve benzeri yüzünden boğazımda çok tahriş meydana geldi. Olaylar üstüste pekişince artık yol ayrımı olsun bir zahmet, Serdar Kulbilge'nin gitmesinden daha çok kimsenin gitmesini isteyeceğimi düşünmezdim ama koskoca yeni sezonda tekrar hayal bile edemiyorum.