17 Aralık 2018, 08:11:26

Gönderen Konu: Emre Bayrak Evleniyor!  (Okunma sayısı 2048 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
Emre Bayrak Evleniyor!
« : 22 Temmuz 2015, 13:28:15 »
Arkadaşlar 23 Temmuz Perşembe (Yarın) grubumuzun üyelerinden Emre Bayrak'ın düğünü vardır.

Kendisi aynı zamanda halamın oğlu olduğu için ev sahibi rahatlığıyla konuşuyor, muhakkak herkesi bekliyoruz diyorum. Yıllarca ne zaman evleniyorsun sorularına sıkça maruz kaldığını bizzat bildiğimden bu soruları sorup düğüne gelmeyenleri tespit edeceğim ona göre  ;D

Düğün yeri; Saklı Göl Düğün Salonu ESENBOĞA HAVALİMANI YANI , YENİ PROTOKOL YOLU 2.KM
Saat: 19:30
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
Ynt: Emre Bayrak Evleniyor!
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2015, 20:52:12 »
Bugün akşam Ankara dışına seyahat etmem nedeni ile Emre arkadaşımızın bu güzel anlamlı özel gününde yanında olamadığım için üzgünüm. Kendisine sağlıklı bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

mrthkc

« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2015, 11:18:53 »
Gozlerimiz seni aradi Cumali Abi, ama bu vesileyle ben de seni kutluyorum. Emekliligin kutlu olsun, verdigin emeklerin karsiligi mutluluk olsun. :)

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2015, 11:27:24 »
Emre abimin adına yazıyorum;

Öncelikle düğüne gelerek bizleri yalnız bırakmayan Ahmet Günen ağabey'e, Onur Nazlıaka'ya, Edip ağabey'e, Mert Hakçı'ya, Ozan Deniz'e ve Ertuğrul ağabey'e çok teşekkürler. Böyle bir günde bizleri yalnız bırakmadınız Gençlerbirliği ve Haydi Gençler ailesinin ne kadar güzel olduğunu gösterdiniz tekrar çok teşekkürler.

gelen gelemeyen, mesajlarla tebriğini ileten, kalben yanımızda gönlümüzde olan tüm dostlara, ağabeylere teşekkür ederiz. Haber veremediğimiz, gönül koyan dostlar varsa aflarına sığınıyoruz.

Yoğunluktan dolayı herkesi arayıp haber verme şansımız çok olmadı, bu noktada bize yardımcı olan Ozan Deniz'e ayrıca teşekkürler.
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2015, 16:24:44 »
Ben de katılamadım maalesef, Ozan Abi'yle o kadar oraya gelecek otobüs hesaplaması yaptık ancak kısmet olmadı.

Mutlu ve sonsuz bir evlilik diliyorum Emre Abi, bir yastıkta kocayın :)

Çevrimdışı Ertuğrul Eryiğit

• Adı Soyadı: Ertugrul Eryigit
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2015, 00:20:38 »
Önce Emre ve eşine mutluluklar dilerim
Allah bir yastıkta kocatsın.
Çok güzel bir düğündü açıkcası ben çok eğlendim.
Gençay ve Emre olunca ev sahibi gibiydik
hatta düğünü en son biz terk ettik.
Düğünün şehir dışında oluşu vede gerek okulların kapalı oluşu gerekse tatil sebebiyle katılım azdı.

Ama gelen arkadaşlar şunu ispatladı HAYDİGENÇLER AİLESİ sebep ne olursa olsun asla ayrılmaz
zaten 8-9 senedir birbirimizi tanıyor ailecek görüşecek durumdayız.
Şu passolig olmasa yine tribünde yerimizi alır vede birbirimize yine kaynaşırız.
Bizim ortak paydamız Gençlerbirliği dir.

Herkese saygı ve sevgiler

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2015, 20:25:41 »
Yaz okuluna gitmem sebebi ile gelemedim(harıl harıl okulu artık bitirmeye çalışıyorum  :D) Tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyorum.
Kırmızı Kara Burası Ankara