16 Aralık 2017, 22:26:44

Gönderen Konu: Tavsiye Edilebilecek İnternet Siteleri  (Okunma sayısı 27356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

Tavsiye Edilebilecek İnternet Siteleri
« : 10 Şubat 2012, 09:34:02 »
Dostlar www.wowturkey.com diye bir site var. Şehirlerin tanıtımı üzerine kurulmuş bir site, ancak şehirler dışında güncel konularda konuşuluyor. Şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli forum sitesi. Bu siteye önce Ankara haberlerini takip etmek için üye olmuştum, sonra bu sitenin 'Gençlerbirliği'' içinde kullanılabileceğini düşündüm ve konu başlığı açtım. Arada sırada yazan çıkıyor. Şehirler ana planda olduğu için Ankara sorunu ile ilgilenenler çok oluyor ve Ankara'nın futbol takımları da bu kişilere cazip gelebiliyor. Siz de katılmak isterseniz hemen üye olun bence.. En azından 'Gençlerbirliği' tanıtımı için.. Ayrıca fotoğraf çekmeyi sevenler bu sitede şehir fotolarını paylaşabiliyorlar. ( O şehri tanıtmak için) Haberiniz ola... ;)

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Ynt: Tavsiye Edilebilecek İnternet Siteleri
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2012, 12:28:57 »
Wowturkey sitesine üyeyim. Oldukça da sıkı bir üyesi olduğum söylenebilirim. Siteye 2007 yılında beri üyeyim, askerlik haricinde fazla da bir ara vermedim.

Wowturkey'de konu başlıkları 2'ye ayrılıyor. Fotoğraflar ve haberler-sohbet. Fotoğraflar bölümü adeta bir hazine. Türkiye'nin tüm yerlerinden şahane fotoğraflar var, şehirler tanıtılıyor. Haberler-Sohbet bölümüyse özellikle son yıllarda yoğun ve sonuç getirmeyen siyasi tartışmaların yaşandığı, bazen uçuk başlıkların açıldığı bir kıvama girdi.

Ben Wowturkey'de genel olarak fotoğraflar bölümüne takılıyorum. Yani şehirler hakkında paylaşımlarda bulunuyor, bilgiler alıyorum. Ancak haberler-sohbet bölümüne fazla girmiyorum. Çünkü o bölümde bir fayda görmüyorum.

Herkesin Wowturkey'e üye olmasını öneririm. Fotoğraf severler ve Türkiye'yi tanımak isteyenler için eşsiz bir kaynak. Ancak sitedeki siyasi veya uçuk tartışmalara girmek tamamıyla size kalmış. İlk başlarda ben de siyasi veya uçuk tartışmalara giriyordum, sonra bunun bir zaman kaybı olduğunu anlayıp kendimi sitenin güzelliklerine yani Ankara'ya ve diğer şehirlerin fotoğraflarına verdim. Sizler için de naçizane tavsiyem budur. Özellikle Ankara başlıkları site içindeki en seviyeli başlıklar, Ankara başlıklarında paylaşımda bulunmak oldukça keyifli.  ;)
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2012, 12:30:18 Gönderen: Onur Nazlıaka »
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

aycan cemil ülker

« Yanıtla #2 : 21 Mart 2012, 09:03:24 »
Üyelerimizin ilginç bulduğu, diğer üyelere tavsiye edilesi web adreslerini bu başlık altında topluyoruz. Kötü amaçlı kullanım cezalandırılacaktır.

aycan cemil ülker

« Yanıtla #3 : 21 Mart 2012, 10:33:23 »
www.haydigencler.com
Bu sitede ne kadar anormal ve akli melekeleri yerinde olmayan adam varsa toplanmış.
Kendileri gibi olanları da yanlarına çekmeye devam ediyorlar  8)

doğru ama eksik. bi akıllı benim şu sitede...  8) bi de celal gürgür reis var pardon... geri kalan hep delirmiş.
« Son Düzenleme: 21 Mart 2012, 10:34:22 Gönderen: Aycan Cemil Ülker »

aycan cemil ülker

« Yanıtla #4 : 22 Mart 2012, 10:10:34 »
Aycan Estafurullah biz kim Reis'lik kim; Beni Reis kabul ettiğin için Ayrıca Teşekkürler.

Abi ben sizin aileden korkmağa başladım. Oğluna söylüyorum babasının hesaptan cevap geliyor. Babasına selam veriyorum benim adım araf diyor. Celal Berk oluyor sadece celal. Doğaüstü birtakım olaylar. Ben gürgür ailesinden korkuyorum aga. Şaka şaka bunlar kesin celal'in oyunları. Valla baban görmesin celo. Dikkat et. Kulağını büker.

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #5 : 23 Mart 2012, 13:36:26 »
Abi ben sizin aileden korkmağa başladım. Oğluna söylüyorum babasının hesaptan cevap geliyor. Babasına selam veriyorum benim adım araf diyor. Celal Berk oluyor sadece celal. Doğaüstü birtakım olaylar. Ben gürgür ailesinden korkuyorum aga. Şaka şaka bunlar kesin celal'in oyunları. Valla baban görmesin celo. Dikkat et. Kulağını büker.
Valla ben de tırstım bu muhteşem üçlüden, kim kimdir belli değil, kendimden bile şüphe eder oldum acaba benim ismim de Kafkaslardan Şamil falan mı ??? ;D :o
« Son Düzenleme: 23 Mart 2012, 13:37:01 Gönderen: Osman Dursun »
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

mrthkc

« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2012, 09:35:26 »
http://port.fm adresinden nostaljik parçalara ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda en uğrak adreslerimden biri, tavsiye ederim.

enderbediz

« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2012, 13:57:15 »
Konunun başında tanıttığım  www.wowturkey.com'a kombine haberini paylaştım. Bu sitede kombine reklamımızı çok ciddi bi şekilde yapabileceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #8 : 05 Ağustos 2012, 18:23:15 »
 Osman'ın verdiği linkte ki radyoyu 1 saattir dinliyorum..Ulen galiba tam bana göre her telden çalıo :D canlı yayın falanda var mı programa katılsak.
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2012, 08:26:27 »
Abi Canlı Yayın İstek Ve Her Türlü Yayın Yapıyoruz Dün Aksilik Oldu O Yüzden Yayına Giremedik Bugün Akşam Yayına Gireceğiz İnş Arayın Veya Mesaj Atın Konuşalım Bizi dinlediğin için teşekkürler Alper Abi :)))
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #10 : 06 Ağustos 2012, 11:59:30 »
Abi Canlı Yayın İstek Ve Her Türlü Yayın Yapıyoruz Dün Aksilik Oldu O Yüzden Yayına Giremedik Bugün Akşam Yayına Gireceğiz İnş Arayın Veya Mesaj Atın Konuşalım Bizi dinlediğin için teşekkürler Alper Abi :)))

tamam ben akşam takip edeceğim sizi ;)
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

mrthkc

« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2013, 16:43:44 »
Arkadaslar yakin zamanda kesfettigim, bana gore cok keyifli ve arkasinda cidi yazilim teknolojisi donen bir adresi sizlerle paylasmak istiyorum. Kendinizi DJ gibi hissedin, ozellikle bu tip muzikten hoslaniyorsaniz cok keyifli olacagini dusunuyorum.

Sahsen benim dinledigim tarza pek uymuyor buradaki parcalar, bu nedenle biraz kurcalayip ozellikleri deneyip biraktim :)

partycloud.fm

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #12 : 01 Ağustos 2015, 17:28:04 »
reklama girer mi bilmiyorum ama http://tasarito.com/Spor-taraftar/genclerbirligi-forma-tasarimi bu linkte Gençlerbirliği adına bir telefon kılıfı tasarlayabilirsiniz :) bütün telefon modelleri mevcut.1-2 model de takılı kalmıyorsunuz yani.ilginizi çeker diye paylasıyorum
sor u reş