23 Eylül 2017, 08:34:50

Gönderen Konu: Gençlerbirliği Kadın Voleybol Takımı 2015-2016  (Okunma sayısı 1828 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
Burada hepten unutmuşuz takımımızı. Normal lig sona erdi takımımız grubunu 3. bitirerek play-off'lara kaldı. Play-Off'lar dün başladı maalesef Ankara'mızda yaşanan malum terör olayından dolayı gölgede kaldı. Yarı final grubunda Vakıfbank - Elazığ Polisgücü ve Çukurova Belediye ile eşleşti. Dünkü maçta Vakıfbank'a 3-0 mağlup olduk, bugün Elazığ Polisgücü'nü 3-0 mağlup ettik.

Yarın saat 12'de Selim Sırrı Tarcan Spor Salonunda grubun son maçı var. Çukurova Belediye ile oynayacağız. Kazanırsak Finale çıkıyoruz.

Yarın ki maç ve kazandığımız takdirde final maçı çok önemli. 2 maçı kazandığımız takdirde 2. lige merhaba diyeceğiz. Bu yüzden desteğinizi esirgemeyin gelebilen herkes salonda olmalı
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
Ynt: Gençlerbirliği Kadın Voleybol Takımı 2015-2016
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2016, 23:11:33 »

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2016, 12:57:24 »
Genç kızlarımızı ve takımı desteksiz bırakmayan taraftarlarımızı tebrik ediyorum.  Hafta sonu olsaydı en azından final maçları da ailece gidebilseydik...   Olsun gönlümüz onlarla beraber...  Umarım seneye 2. Lig müsabakalarında destekleriz takımımız...
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Ertuğrul Eryiğit

• Adı Soyadı: Ertugrul Eryigit
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2016, 13:15:05 »
Malesef ben maçlara gidemeyeceğim. Hafta içine geliyor ve saatleri çok erken. Keşke akşam 19.00 felan olsaydı.
Gurubumuz çok kuvvetli imiş
Gidebilecek arkadaşlara sesleniyorum takımı lütfen yalnız bırakmayın.

Takımımıza bol şanslar ve başarılar diliyorum.

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2016, 17:33:19 »
Takımımız final grubunda önce Bursaspor'a ardından bugün Alaşehir Bld.'ye 3-0 kaybederek 2. lig biletini maalesef alamadı. Seneye tekrardan 3. ligde mücadele edeceğiz. O büyük gün seneye olacak sanırım adım adım ilerliyoruz iki senedir.

Yarın saat 13:00'da Selim Sırrı Tarcan'da Denizli Gençlik Hizmetleri ile formalite maçına çıkıyoruz. İki takımında iddiası yok. En azından final grubunda 1 galibiyet alırız ümit ediyorum.

Takımımızı verdiği mücadelen ötürü tebrik ediyorum. Canımız sağolsun

Çevrimdışı Ertuğrul Eryiğit

• Adı Soyadı: Ertugrul Eryigit
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2016, 16:23:48 »
Maalesef seneye yine 3. ligde mücadele edeceğiz.
Futboldaki anlayış burada da var.
Ucuz maliyetli oyuncularla oynamak çıkarsak başarı çıkamazsak düşmeyelim yeter anlayışı
Bu anlayışı tek kıran Asaş-Oftaş Hacettepe idi. Buradaki çocuklar süper lige kadar çıktılar sonra Gökhan Gönül hariç hepsi kayboldular. Çünkü takım oyuncusu idiler yıldız yoktu aralarında.

Bakın Bursasporu geçtim. Son maçta hem biz hemde denizli 2 mağlubiyet almasına rağmen Büyükşehir belediye başkanı ve kulup başkanı bizim maça geldiler ve bizi 3-0 yendiler.

Bakın eğer 3. ligden 2. lige ve 1.lige çıkmak istiyorsak mutlaka bu liglerde oynayan 3-4 tane oyuncuyu takıma monte edilmeliydi ki takım tecrübe kazansın.
Ha bu sene takım geçen seneki takıma göre bayağı iyiydi lakin yukarıya çıkacak kadar iyi değildi. Bunu hocamızda görüyordu duyduğuma göre takviye istemiş ama yapmadılar.
sanırım geçen seneki Numune vb takımlar çıktı bizde çıkabiliriz diye düşünüldü. Ama rakipler bunu düşünmedi iyi oyuncalar alarak takviye yaptılar ve bir üst lige çıktılar.
Ha seneye ne olur bilemiyorum belki bayan voleybol takımını kapatabilirler de.
Yalnız bu seneki desteği seneye bulacaklarını sanmıyorum.  Haydigençler-odtülü gençler sanırım seneye futbol maçına gidecek (benim düşündüklerimi yapmasalar oraya da gitmem)
Seneye ne olur bakacağız
Ama yinede güzel bir sezon oldu
Başta Özgür hocaya ve yardımcılarına ve de takımıza  çok teşekkür ederim. Emeklerine sağlık
En azından karşılıklı kırmızı siyah çekmeyi öğrettik ve de gittiğim maçlarda çok eğlendim.
Herkese sevgi ve saygılar

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2016, 12:58:52 »
Futbol maçlarıyla çakıştığında tercih genelde futbol oluyor stadı veya tvsi farketmiyor bizde maalesef.

Seneye yine önceliğim bu takım olacak. Bugün takım olarak yemek düzenliyorlarmış çoğu oyuncu kiralıktı zaten takımlarına dönüş yapacaklar diye duyum aldım. Özgür hocanın durumu belirsiz ancak her sene başı olduğu gibi takımı kapatmalarından korkuyorum ben. Takımın en büyük sorunu takım olamamalarında bunu hocamızla paylaştığımda o da hak vermişti takımın büyükleri ile küçükleri arasında bi gruplaşma vardı. Takımın büyükleri toparlayıcı davranması gerekirken onlarda kafalarına göre takılıyor hoş büyükler dediğim de 93-94lüler. Ertuğrul abinin dediği gibi tecrübeli 2 isim şu takımı çok rahat taşır.

Dediğim gibi takımın sessiz sedasız kapanma kararından korkuyorum. Hentbolu çok sevdik elimizden gitti hoş kulüp kararı değilmiş Ankara İhtisas yöneticilerinin yaptığı bir yanlışmış yoksa kulüp takımı bünyesine katma hedefindeymiş. Cemalettin hoca ve Merdan Bey çok emek verdi bu sene takıma her maçta hazır bulundular umarım kapatma gibi bi düşünceleri olmaz.

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2016, 22:13:36 »
Kapanacağı ihtimali üzerinde ben çok durmuyorum açıkçası ancak önem verilmeme ihtimalini göz önünde bulunduruyorum ben de, zira Özgür Hoca'nın Ankara çevresindeki oyunculardan kurabileceği toplama bir takımla 2. Lig'e çıkma ihtimalimiz düşük bence. Sorun hocada değil kesinlikle yanlış olmasın, bence elindekiyle fazlasını dahi yaptı bu sezon özellikle. Ancak kadro itibariyle, vizyon itibariyle takımımız buraya aynen uygun bence. Değişimi ise önce vizyon, sonra kadroyu kuracak yapı sağlayacak. Umarım gelecek sezona daha güçlü bir ekibimiz olur da 2. Lig'e tırmanırız.

Ek olarak, ben de önceliğimi voleybola ayırmayı çok istiyorum ancak futbol maçları önüne geçecek gibi yine. Saatleri çakışmadığı, işimin olmadığı her süreçte yanlarında olmaya gayret göstereceğim. Bu sezon çok keyif aldım maçlara gelmekten, seneye daha da doldururuz tribünü umarım.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #8 : 28 Mart 2016, 08:46:59 »
kapanma konusu benimde aklımdan geçmiyor değil. ama ben,yönetimin yeterki desteği ve önemi vermediğini düşünüyorum.

sadece futbolda adını duyuran bir takımın,futboldan sonra çok takip edilen sporlarda da en azından kücükde olsa başarısı olmalı. mesela bir basketbol takımımız bile yok.

bu sene 2.ligin kapısından döndü kızlarımız,ama belki ilerleyen zamanda kapıdan içeri girerler.
sor u reş