24 Haziran 2017, 20:19:10

Gönderen Konu: Kariyer Düşünenler  (Okunma sayısı 444 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korkmaz genç

• Adı Soyadı: Korkmaz Ahmet
Kariyer Düşünenler
« : 19 Nisan 2016, 14:18:12 »
Kariyerim için ne varsa yaparım arkadaş. Yeterki istediğim o başarıyı elde edeyim. Herşeye varım. O derece hırslı biriyimdir. Tabi herşeye varım derken öyle kötü şeyler gelmesin aklınıza güzel şeylerden bahsediyorum :) Mesela bizim ünide kariyerle ilgili seminerler çok oluyor. Genelde aklıma yatanlara katılmaya çalışıyorum. Çokta faydasını görüyorum açıkçası. Yine seminer aşkıyla yanıp tutuşurken Jetgenç’in 20 Nisan da Yeditepe Üniversitesine geleceğini duydum e kaçırırmıyım tabikide kaçırmam tam da benlik bir seminer hemde. Geleceğin meslekleri konuşulacakmış. E aklıma yatan harika bir seminer bu :) Bence 20 Nisan da işiniz yoksa kesinlikle sizde gelin semineri izleyin derim sonuçta herkesin kariyeri için faydalı olacağını düşünüyorum. Bu arada bilgilendirirken eğlendirmeyi de isteyen bir seminer olucak diye düşünüyorum. Neden mi çünkü alanda  socialmat ve presstagram kioskları varmış ve presstagram üzerinden fotoğraf bastırılabiliyormuş. Valla ilk defa böyle birşeyle karşılaşıcam ama duyar duymaz internetten araştırdım çok harika birşey :) Veee en bombasını söylüyorum 500 kişiye de indirimli bilet dağıtılıcakmış. Kaçırırmıyım tabikide kaçırmam kesin ordayım. Çünkü eğlenirken öğrenmek tam benlik birşey :)