20 Temmuz 2017, 19:25:19

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: Vakur Gök 10 Temmuz 2017, 10:39:18 »
ilk olarak yönetimi anlamanın taraftar açısından imkansız olduğu bir takımı tuttuğumuzu belirtmek isterim. merhum Cavcav döneminde bu işler birazcık da olsa anlaşılabilirdi ancak yeni yönetimle birlikte bu da ortadan kalkmış gibi görünüyor. bunları neden söylediğimi siz de çok iyi biliyorsunuz ancak ben yine de belirtmek istiyorum.
1-takımın geçen yıl ilk 11 de oynayan 8 oyuncusu gitmiş ve bunların kaçının yeri doldurulabilmiştir? bence çalıkın yerine gelen claro dışında bu kan kaybı çok bariz ortadadır.
2-yönetim neden o kadar elzem bölgeler dururken aslında çok da fazla gereği olmayan sağ bek bölgesine transfer yapar ?
3- bu yıl gönderilen 8 oyuncudan elde edilen gelir ile zaten dolu olan klüp kasası neden yeni sezonun adının "İlhan Cavcav" sezonu olacağını öngördüğü halde ve neden bu isim mevzusu gerçekleştiği halde transfer için atağa kalkmaz.
4- yönetim çok iyi transferler yapıldığını ve sadece 1-2 transfer ile sezona başlanabileceğini açıkladı. bu açıklamaya göre takımın dinamosu olacak, takımı sırtlayacak oyuncular kim ? Skulatiç mi, Serdar Özkan mı, Zeki Yavru mu ?
5- süper lige yeni çıkan takımların bile bomba transferler yaptığı bu dönemde biz taraftarlara göre yıldız oyuncuların ve nokta transferlerin yapılmaması ile yönetim İLHAN CAVCAV SEZONUnda takımı 1.lige mi düşürmek istemektedir?

lütfen yönetimden birileri de çıkıp bu soruların en azından birine cevap versin.
benim tahminim  merhum başkanımızın adının verildiği bu sezonda takım malesef ki ilk haftalardan dibe çöker, büyük ihtimal ptt 1. lige düşer, eğer yönetim bir şeyleri kurtarmayı başarabilirse ve şansımız da yaver giderse ligi ateş hattının hemen üstünde bitiririz ! Ben Cavcav'ın yerinde olsam bu sezonun rahmetli başkanımızın adını alması hasebiyle ve İlhan Cavcavsız yönetimin zorlanacağı ve kendini ispat edeceği bir sezon olmasından dolayı kesenin ağzını biraz açar, nokta transferler yapar, en azından bir yıldız oyuncu ve iyi takviylerle, gidenlerin yerini doldurmaya çalışarak ilk 5'e oynardım.
şundan adım gibi eminim ki bu sezon Gençlerbirliği tarihinin en zor sezonu olacaktır. uyanmamakta ısrar eden yönetime duyurulur !
saygılarımla...
2
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: bgkdre 08 Haziran 2017, 14:02:01 »
Petar Skulatic transferi tepki çekti. Geçen sezon az sayıda maça çıkan bir oyuncu alındı. Gollerini izledim. Kısa mesafede bir anda patlama yapıp çok hızlanıyor. Öldürücü şutlar çekebiliyor. Çok fırsatçı topu çok iyi takip ediyor. Fizikende gerçekten güçlü. Vedat ile kıyaslamak mümkün değil, önemli özellikleri mevcut. Aydın-Serdar ikilisi ile aynı sezona denk gelseydi 14-15 gol atabilirdi bence. Sezon başlasın göreceğiz. Ben bu sefer umutluyum.

Bugün yurtspor haberinde de yıldız oyuncularla görüşülmeye başladığı yazılmış. Sanırım birkaç tane iyi takviye yapılacak.
3
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: bgkdre 07 Haziran 2017, 20:58:42 »
Djalma Campos
5
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: bgkdre 02 Haziran 2017, 20:26:02 »
 Son yaptığımız transfer Petar Skulatic ile santrafor sorununun çözüleceğini düşünüyorum. Her sene bir umutla iyi oynar diye aldığımız forvetler fiyasko çıktı i, umarın aynısı olmaz. Ahmet İlhan'da yerli transfer piyasısında iyi transfer. Samsunspor'dan alınan Ndiaye'de akıllıca bir transfer, stoper sorunumuz halettiğimize eminim. Serdar ve Aydın muhtemelen takımdan ayrıldı. Kanatları dolduracak oyuncu bulunmaz ise vah bu takımın haline. Bence yerleri Balkan oyuncular ile değil, Arjintin vb. Latin futbolcular ile doldurulmalıdır. Sağ ve sol bek transferi de şart. Bakalım yakında diğer bölgelere de transferler yapılacak. Balkan ülkelerinden futbolcu gelirse anlayacağız ki düşmemek için çırpunacağız.
6
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: bgkdre 02 Haziran 2017, 20:13:03 »
Vedat yerine 1 santrafor alındı. Satılmasını istemiyordum ama istenileni de veremedi. Agon Mehmedi,Vedat forvet hattında gönderilecek oyuncular. Velikonja ve Rantie kalmalı. Rantie düzenli oynatıldığında ne kadar etkili olduğunu gördük. Ortasaha dan Khalili, Scekic(1 sezon daha denenebilir), Murat Duruer, Matei, Milinkoviç, Ring gönderilmeli. İssah, Bady ve Selçuk(futbolu bırakmayacaksa) takımda kesinlikle kalmalı. Defans hattında Uğur ve Orhan gitmeli. Kaleyle ilgili bir sıkıntımız yok. Yedek kalecimiz Nihat da görevini başarılı şekilde yapıyor.
7


maç tarihi 2 haziran cuma günü saat 17.00 olarak değiştirildi.
8
hadi yine iyisiniz,Bursaspor'un aptallığından faydalanıp 3 puan aldık. yoksa bunları bile yenemeyecek kadar sıradan bir futbol oynuyoruz. dün o kadar pozisyo bulup atamayan Bursa'ya,cezayı uzatmalarda verdik.. biz de atabilrdik ama pozisyon zenginligi bakımından iyi olan taraf rakipti,biz yine Özat sayesinde ortalıkta dolandık.
10
Murat Duruer,Uğur Çiftci,Anıl Karaer,Khalili,Vedat Muriç ve zaman zaman Ahmet Oğuz gibi adamlarla bu takım buralara kadar gelebiliyor,bu kadar puan toplayabiliyorsa cidden büyük başarı.

Ümit Özat'ı unutmamak gerek. adamın yaptığı her şey komik ve şaşırtıcı. ne bileyim,ne diyeyim..
Sayfa: [1] 2 3 ... 10