22 Haziran 2017, 21:34:31

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: bgkdre 08 Haziran 2017, 14:02:01 »
Petar Skulatic transferi tepki çekti. Geçen sezon az sayıda maça çıkan bir oyuncu alındı. Gollerini izledim. Kısa mesafede bir anda patlama yapıp çok hızlanıyor. Öldürücü şutlar çekebiliyor. Çok fırsatçı topu çok iyi takip ediyor. Fizikende gerçekten güçlü. Vedat ile kıyaslamak mümkün değil, önemli özellikleri mevcut. Aydın-Serdar ikilisi ile aynı sezona denk gelseydi 14-15 gol atabilirdi bence. Sezon başlasın göreceğiz. Ben bu sefer umutluyum.

Bugün yurtspor haberinde de yıldız oyuncularla görüşülmeye başladığı yazılmış. Sanırım birkaç tane iyi takviye yapılacak.
2
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: bgkdre 07 Haziran 2017, 20:58:42 »
Djalma Campos
4
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: bgkdre 02 Haziran 2017, 20:26:02 »
 Son yaptığımız transfer Petar Skulatic ile santrafor sorununun çözüleceğini düşünüyorum. Her sene bir umutla iyi oynar diye aldığımız forvetler fiyasko çıktı i, umarın aynısı olmaz. Ahmet İlhan'da yerli transfer piyasısında iyi transfer. Samsunspor'dan alınan Ndiaye'de akıllıca bir transfer, stoper sorunumuz halettiğimize eminim. Serdar ve Aydın muhtemelen takımdan ayrıldı. Kanatları dolduracak oyuncu bulunmaz ise vah bu takımın haline. Bence yerleri Balkan oyuncular ile değil, Arjintin vb. Latin futbolcular ile doldurulmalıdır. Sağ ve sol bek transferi de şart. Bakalım yakında diğer bölgelere de transferler yapılacak. Balkan ülkelerinden futbolcu gelirse anlayacağız ki düşmemek için çırpunacağız.
5
Kafe Gençler / Ynt: Transfer Önerileri
« Son İleti Gönderen: bgkdre 02 Haziran 2017, 20:13:03 »
Vedat yerine 1 santrafor alındı. Satılmasını istemiyordum ama istenileni de veremedi. Agon Mehmedi,Vedat forvet hattında gönderilecek oyuncular. Velikonja ve Rantie kalmalı. Rantie düzenli oynatıldığında ne kadar etkili olduğunu gördük. Ortasaha dan Khalili, Scekic(1 sezon daha denenebilir), Murat Duruer, Matei, Milinkoviç, Ring gönderilmeli. İssah, Bady ve Selçuk(futbolu bırakmayacaksa) takımda kesinlikle kalmalı. Defans hattında Uğur ve Orhan gitmeli. Kaleyle ilgili bir sıkıntımız yok. Yedek kalecimiz Nihat da görevini başarılı şekilde yapıyor.
6


maç tarihi 2 haziran cuma günü saat 17.00 olarak değiştirildi.
7
hadi yine iyisiniz,Bursaspor'un aptallığından faydalanıp 3 puan aldık. yoksa bunları bile yenemeyecek kadar sıradan bir futbol oynuyoruz. dün o kadar pozisyo bulup atamayan Bursa'ya,cezayı uzatmalarda verdik.. biz de atabilrdik ama pozisyon zenginligi bakımından iyi olan taraf rakipti,biz yine Özat sayesinde ortalıkta dolandık.
9
Murat Duruer,Uğur Çiftci,Anıl Karaer,Khalili,Vedat Muriç ve zaman zaman Ahmet Oğuz gibi adamlarla bu takım buralara kadar gelebiliyor,bu kadar puan toplayabiliyorsa cidden büyük başarı.

Ümit Özat'ı unutmamak gerek. adamın yaptığı her şey komik ve şaşırtıcı. ne bileyim,ne diyeyim..
10
bu konuyu biz de çoğu defa dile getirdik ama takan yok maalesef.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10