30 Mayıs 2017, 10:21:21

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1

maç tarihi 2 haziran cuma günü saat 17.00 olarak değiştirildi.
2
hadi yine iyisiniz,Bursaspor'un aptallığından faydalanıp 3 puan aldık. yoksa bunları bile yenemeyecek kadar sıradan bir futbol oynuyoruz. dün o kadar pozisyo bulup atamayan Bursa'ya,cezayı uzatmalarda verdik.. biz de atabilrdik ama pozisyon zenginligi bakımından iyi olan taraf rakipti,biz yine Özat sayesinde ortalıkta dolandık.
4
Murat Duruer,Uğur Çiftci,Anıl Karaer,Khalili,Vedat Muriç ve zaman zaman Ahmet Oğuz gibi adamlarla bu takım buralara kadar gelebiliyor,bu kadar puan toplayabiliyorsa cidden büyük başarı.

Ümit Özat'ı unutmamak gerek. adamın yaptığı her şey komik ve şaşırtıcı. ne bileyim,ne diyeyim..
5
bu konuyu biz de çoğu defa dile getirdik ama takan yok maalesef.
6
HaydiGençler Ailesi / Ynt: İnternetten Taraftar Ürünü satmak bu kadar zor mu?
« Son İleti Gönderen: alkaralar23 16 Mayıs 2017, 18:36:37 »
Kulübe çok yazdım bunu ama dikkate alınmadı. Burayı takip eden yöneticiler varsa onlardan ricam internet üzerinden ürün satmalarıdır. Koskoca takımın vizyonu bu mu olmalı? çok mu zor bir site yapıp ürün pazarlamak?
8
azcık param olsada teknik direktörlük kursa alıp takıma biraz oyun oynatsam. valla bunu istiyorum,yapabilirim.
9
Arkadaşlar ben Bursa'da yaşıyorum. Kulübün taraftar ürünlerinin satıldığı bir site neden yok ? Kulübe o kadar mail attım dikkate alınmadım. Ankara dışında ya da yurt dışında yaşayan taraftar forma almak için illa Ankara'ya mı gelmeli? yıl olmuş 2017, alt lig kulüpleri bile internetten satış yapıyor. Bizde hala girişim yok. bunu anlayamıyorum

maalesef,bu konuda ilgisiz bir yönetimimiz var. internetten satış yok,ancak tesislere gidip yada Ankara'da 1-2 mağazadan temin edebilirsiniz.
10
HaydiGençler Ailesi / İnternetten Taraftar Ürünü satmak bu kadar zor mu?
« Son İleti Gönderen: alkaralar23 12 Mayıs 2017, 23:53:40 »
Arkadaşlar ben Bursa'da yaşıyorum. Kulübün taraftar ürünlerinin satıldığı bir site neden yok ? Kulübe o kadar mail attım dikkate alınmadım. Ankara dışında ya da yurt dışında yaşayan taraftar forma almak için illa Ankara'ya mı gelmeli? yıl olmuş 2017, alt lig kulüpleri bile internetten satış yapıyor. Bizde hala girişim yok. bunu anlayamıyorum
Sayfa: [1] 2 3 ... 10