Haydi Gençler; Gençlerbirliği Taraftar Grubu

Gençlerbirliği Forumları => 2016-2017 Gençlerbirliği Maç Analizleri => Konuyu başlatan: Mehmet Ali Bakır - 15 Kasım 2016, 10:55:10

Başlık: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: Mehmet Ali Bakır - 15 Kasım 2016, 10:55:10
(http://i.hizliresim.com/R1LArZ.png) (http://hizliresim.com/R1LArZ)
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: Cumali Çalışkan - 17 Kasım 2016, 18:52:59
Kaç haftadır galibiyet alamıyoruz, bu hafta bu hasrete artık deplasmanda son vermek dahada anlamlı olacak :)
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: bulent esen - 19 Kasım 2016, 02:26:58
maçı nerede izleyeceksiniz?
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: Cumali Çalışkan - 19 Kasım 2016, 08:53:26
Ben seni ararım
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: Yaşar Pınarcı - 20 Kasım 2016, 16:44:08
Bu kadar çalkantılı dönemden sonra galibiyetle tanışıp tekrar futbola dönmek iyi oldu. maçı maçı irdelediğimizde göze çarpan konu forvette olan etkisizliğimizdi. Stancu sezon başından beri ha düzelir de düzelir diye bekliye duralım her çıktığı maçta bir kişi eksik oynuyoruz.buna birde aydın eklenince bütün yük ortasaha ve defansa biniyor defansın hatasız oynadığı maçta özellikle palitseviçin ve Ahmet Çalık ın zamanında müdahaleleri maçı bize getirdi.mateinin ve serdarın güzel oyununu golle süslemesini unutmadan tüm oyuncularımız ve teknik heyeti kutluyorum.
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: bgkdre - 20 Kasım 2016, 16:52:03
Stancu ile Paok ilgileniyordu. Gitme zamanı geldi. Çok isteksiz oynuyor. Bugün 2 pozisyon yakaladı 2 sini de gole çeviremedi. Defans harika iş çıkardı. Ümit Özat a çok önyargılı davrandık fakat Osmanlı maçından sonra iyi oynadığımız maç bu maçtır heralde. İbrahim hocayı oyuncu değişikleri yüzünden eleştiriyorduk. Özat aynı hatayı yapmadı. Takıma acil golcü şart. Ben Balıkesir'in forvetini öneriyorum. Youla gibi kendileri.
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: Ozan Deniz - 21 Kasım 2016, 04:52:22
Önceki hoca ile yaşadığımız kriz ciddi bir risklilik seviyesine getirilmeden müdahale edildi. Yöneticimizin de önceki hocanın sözleşmesinin feshedildiği gün beyan ettiği gibi önceki hocanın son basın açıklamasından sonra müdahale gelmeseydi iki taraf için de her şey daha kötüye gidecek gibiydi. Yerinde ve zamanında bir müdahale ile iki taraf da birbirine ciddi zarar vermeden fesih anlaşması sağlandı. Takım bence maça çok fazla demoralize edilmeden çıkarıldı. Milli maç arası da bizim için fırsat olmuş olabilir.

Rakip kim olursa olsun şu dönemde yeni hoca ile ilk maçta deplasmanda galip gelmek büyük başarı. Takımın kendine güveninin tazelenmesini sağlayacaktır diye düşünüyorum. O yüzden bu galibiyeti çok önemsiyorum ve hem oyuncularımızı hem teknik heyetimizi tebrik ediyorum.

Maçı izleyebilme fırsatım olmadı. Oyun hakkında hiçbir filrim yok. Ama ben bu kadroya inanıyorum. Takımımıza bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: Mehmet Ali Bakır - 21 Kasım 2016, 11:44:39
maçtan önce kayseri'nin kadroyu görünce dkendi kendime, ''kayseri bu ligin takımı değil,bu kadroyuda bi zahmet yenelim'' dedim ve yendik. baştan sonra bizim kontrolümüzdeydi maç ama hala şunu demekte fayda var ;

BU TAKIM HALA GOL SORUNU ÇEKİYOR,ÜRETMEKTE ZORLANIYOR


bunun dışında gayet iyi oynadık ve kazandık. 1-2 arkadaş hariç,takım güzel görüntü verdi. darısı diğer maçlara. Haydi Gençler !
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: Mustafa Satılmış - 21 Kasım 2016, 12:16:41
   Öncelikle takımı ve Ümit Özat'ı kutlamak lazım. Maça Gelirsek, kadroyu gördüğümde Aydın hariç beğendim diyebilirim, özellikle defansımız maç boyunca çok iyi oynadı, Ahmet, Palitsevich ve de özellikle Issah çok iyiydi, Orta Sahada Khalili ve İrfan iyi bir maç çıkardı, Serdar yaratıcı ve etkiliydi, özetle Aydın hariç diğer oyuncular iyi maç çıkardı.
  Aydın'ın yerine oyuna giren, Matei klas bir golle maçı çevirdi, Serdar'da İrfan'ın nefis pasıyla noktayı koydu.
  Şimdi maçın kader adamlarına bakalım, Matei,Issah,Vedat,Khalili kim bunlar yeni transfer değil mi?Birde zamanla göreceğiz ki Milinkoviç,Rantie,Owesu,Skeviç,Orhan'da takıma katkı sağlıyor olacak.Keşke İbrahim Hoca'da bu arkadaşlara yeterli kıymeti verseydi, ama artık yapacak bir şey yok.
  Birde yönetime seslenmek istiyorum, sözleşmesi bitecek oyuncularımızdan Serdar ve Palitsevich'in sözleşmesini bir anca uzatmalıyız, sözleşmelerinde opsiyon var mı bilmiyorum ama elden kaçarsa çok yazık olur.
Başlık: Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
Gönderen: Selçuk Demiryürek - 21 Kasım 2016, 16:17:29
İssah landele göre daha derli toplu gibi acaba daha fazla şans verilebilirmi.beklerimiz oğuz ve uğur ne kadar iyi niyetli olsalarda çok yetersizler.birde yönetimin sözleşmeleri bitecek oyuncuları her zaman olduğu gibi elinden kaçırarak büyük bir başarıya imza atmasını bekliyorum.