19 Eylül 2019, 17:49:16

Gönderen Konu: Taraftarlar Gençlerbirliği Maçında Üstsüz Duracak  (Okunma sayısı 26681 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
Bildiğiniz üzere Ankaragücü Sivasspor maçında 2. yarıya ıslak formayla çıktılar taraftarlarda sitem edip bizim maçta 5 dk. da olsa üstlerini çıkaracaklar.
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

Çevrimdışı Koray Çakır

• Adı Soyadı: Koray ÇAKIR
Ynt: Taraftarlar Gençlerbirliği Maçında Üstsüz Duracak
« Yanıtla #1 : 17 Ocak 2012, 18:27:36 »
Yazmak istediklerim var ama sonra Ankaragucunu cok konusuyoruz diye kiziliyorum.:)
Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2012, 23:52:10 »
Yazmak istediklerim var ama sonra Ankaragucunu cok konusuyoruz diye kiziliyorum.:)

Kızan ben değilim de konuya açıklık getireyim..Dostlarımızdan Ankaragücü nü sevenler de var sevmeyenler de..Bu sene Ankaragücü bu sözkonusu olaylardan dolayı çok popüler..Mesela her maç için agye başlık açılması, 2001 yılında tüm stad tarafından küfür yenilen(biride benim :) ) genclerbirliği taraftarlarına güzel gelmiyor..Ayrıca Ankaragücünün her haberi için başlık açmaya gerek var mı ? Gençlerbirliği için bile açmıyoruz :DD haksızsam eksiye basın zaten 5 kere basmışsınız :DDD
 Neyse dostlar işin özü bu işte..Bence Anadolu sekmesi adı altında, Anadolu konusu olması sonrasında Ankaragücü başlığı açılmalı ordan haberler paylaşılmalı..Valla yanlıs anlaşılmadan anlatabilmişimdir umarım zırt pırt gülücük koyuyorum bu yüzden :)
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

aycan cemil ülker

« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2012, 03:49:10 »
Herkes istediğini yazabilir, kimse tepki veriliyor diye kendisini geri çekmesin. Ancak burada sıkıntı Ankaragücü'nü sevip sevmemek değil... işi gücü bırakıp bu forumda Ankaragücü'nü tartışmamız sıkıntı. Bu da benim fikrim. Yoksa isteyen istediğini yazsın. Ama tekrar söylüyorum burası Ankaragücü forumu değil. Üzerimize düşen desteği hemşehrimize vermek, kraldan çok kralcı görünüp kendi derdimizi unutup sabah akşam Ankaragücü haberi girmek değil. Bizim de bir duruşumuz var.

Ha Ankaragücü'nü unutacak değiliz. Şahsen ben futbolcuların ve bazı taraftarların dirençli ve onurlu duruşunu çok takdir ediyorum. "Bazı" diyorum çünkü diğer çakalların gerçek Ankaragüçlü olmadığına eminim. Öyle olsa Beşiktaş maçında sahaya atlayıp takıma 150bin ceza verilmesine neden olmazlardı. Ankaragücü'nün içinde bulunduğu durumun sorumluları belli. Müsamaha gösterenler belli. Biz hemşehrimizi zamanında uyardık hatta slogan ve tezahüratlarımızla...

Yani Türk Futbolu adına içinde bulunduğumuz durumda en ufak bir suçumuz yok. O yüzden desteği daha elle tutulur bir şekilde yapalım ve burasının Gençlerbirliği forumu olduğunu unutmayalım. Ben Ankaragücü'nün her adımını takip edecek olsam Ankaragüçlü olurdum. 1910 forumuna yazardım. Ha burdan kötü bir şey dediğim anlaşılmasın. Tam tersi olsaydı, yani Ankaragüçlüler forumda sabah akşam başlık açsaydı (ki çoğunun umrunda olmaz) aynı şeyi yine derdim.

« Son Düzenleme: 19 Ocak 2012, 03:50:14 Gönderen: Aycan Cemil Ülker »

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #4 : 23 Ocak 2012, 23:58:29 »
belki bu tepki iyi güzel hoş ama takım böyle desteklenmez.bu soyunma eylemlerine hiçbir şey demiyorum ama mac boyunca küfür edip,sahaya kartopu atan zihniyete ne demeli? sonra kulübe para cezası gelince ''açız biz'' diyorlar.takımını seven,bu tarz hareketlerden kacınır.
sor u reş

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2012, 00:24:31 »
Bu saatten sonra Ankaragücü'nün için istenilecek en iyi dilek küme düşmesi olmalı, yoksa bu ne olduğu belirsiz taraftar kitlesinden kurtulması çok zor. Bankasya'ya etiket yapmak için değil takımını destekleyenler gelecektir.

Biz azda olsak tribünde onlardan daha etkiliyiz 5-10 dakikada bir Gençler tezahüratımız bile onlara basar. Dünkü maçta adamlar mağlup takımı desteklemek yerine bekle bizi Göztepe şarkısı söylüyorlar takımdan bu kadar kopuk bir taraftar olmaz.

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2012, 09:24:25 »
Ankaragücü nü bu hale getiren, Ankara lı işadamları tarafından sahip çıkılmayışı, bunun uzantısı olarak sayın Aydın ın hegemonyası, sonrasında Gökçeklerin hamlesi ile bilet olayı bitirilen gecekondu grubunun şiddetle Gökçekleri yerden yere vurması, maçlarda yönetim aleyhinde tezahüratlar yapmaları, eski yönetimin de sürekli mahkemelerde Gökçeklerin elini kolunu bağlaması ve hareket kabiliyetini yok etmesi ve nihayet mahkemece başkanlıklarının fesh edilmesi sonucu şu anki hal vuku buldu...

yani kendileri ettiler kendileri buldular, bu sonuç bağıra bağıra geliyorum dedi ve geldi, bizim yapacağımız sadece uzaktan destek vermek fazla yaklaşmamak çünkü kavgayı ayırmaya çalışan temiz niyetli kişi kendini o kavganın içinde bulabilir, taraftar olarak yönetim olarak etik çerçevesinde veriyoruz zaten destek fazlası profesyonellikle bağdaşmaz bizim de çenemizi,kalemimizi yormamıza gerek yok bizim sevdamız Gençlerbirliği , ona odaklanmalıyız tam da iyi giderken dikkatimizi hedefe odaklayalım.
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2012, 02:35:20 »
Bu saatten sonra Ankaragücü'nün için istenilecek en iyi dilek küme düşmesi olmalı, yoksa bu ne olduğu belirsiz taraftar kitlesinden kurtulması çok zor. Bankasya'ya etiket yapmak için değil takımını destekleyenler gelecektir.

Biz azda olsak tribünde onlardan daha etkiliyiz 5-10 dakikada bir Gençler tezahüratımız bile onlara basar. Dünkü maçta adamlar mağlup takımı desteklemek yerine bekle bizi Göztepe şarkısı söylüyorlar takımdan bu kadar kopuk bir taraftar olmaz.

Benim anlamadığım, o onurlu mücadele veren cengaverlerle vadesi gelip de gidenler farklı kişiler değil. Sırası gelen, piyasasını da yapabilen ayrılıyor. Sene sonuna kadar durayım diyen yok.

Ama şöyle bir şey de var, sene sonuna kadar dursalar bile seneye de aynı şeyler olacak. Gökçek, takımı amatöre düşürene kadar hayali alacaklarımdan vazgeçmeyeceğim diyor. Ankaragücü'nün bence parasal bir sorunu yokki. Hadi diyelim 100 milyonu buldu bir yerden, Gökçek bu sefer diyecek borç 500 milyon. Nasıl olsa hesabını sorabilen yok. Bunun sonu nereye kadar gidecek ki?

Bir de bunlar Eskişehir ile Konya ile Sakarya ile anlaşamazlar. Şöyle diyeyim, bu camialarla olan olaylar konusunda herkesin hafızası resetlense, sıfırdan mücadeleye başlasalar, yine bu üçüyle kanlı bıçaklı olurlar. Üçü de farklı farklı ama Ankaragücü'nünküne çok ters camiaya sahip. Ama Göztepe ile bu kadar kanlı bıçaklı olmak için bir neden göremiyorum ortada. 90lı yıllarda ve 2000ler başında Türkiye'de en sağlam taraftar Göztepe'deydi. Ankaragücü taraftarı azdı ama kuvvetliydi. Belki de, o yüzden bilendiler Göztepe'ye. İzmir'de 99'daki Sakarya ile olan baraj maçında da bir şeyler olmuş derler. Neyse, ne halleri varsa görsünler de, biraz da şey anlamı olabilir o tezahüratta. Biz takım düşse de bırakmıyoruz, önemli olan Ankaragücü, hangi ligde olursa olsun takım kötü oynasa bile Ankaragücü ile mutluluk bulabileceğimiz bir şeyler mutlaka vardır gibi bir mesaj vermek istemiş olabililer. O bana daha mantıklı geliyor.

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2012, 02:45:28 »
Ankaragücünün böyle taraftarı olduktan sonra artık düzelmesi imkânsız. Sene başında CTY diye efsane başkanları geldi adamın parası yok spor sitelerinde transferden bahsediyordu. Trasfer etmeyi bırak elindeki futbolculara 3-4 milyon ödeme yapıp bonservisini kaptırmasaydı futbolcuları satarak borcun yarısını öderdi. Adam ha bugün ha yarın salladı bütün futbolcuları bedava gitti. Sorsan Ankaragüçlülere adam gibi adam derler ama birazda ticaret zekası olması lazım. 50-60 milyon liralık takım bedavaya gitti. Bir tek Cemal Aydın'ın uyanıklığı sayesinde Turgut Doğan Şahin'den para kazandılar.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2012, 02:58:33 »
Ankaragücünün böyle taraftarı olduktan sonra artık düzelmesi imkânsız. Sene başında CTY diye efsane başkanları geldi adamın parası yok spor sitelerinde transferden bahsediyordu. Trasfer etmeyi bırak elindeki futbolculara 3-4 milyon ödeme yapıp bonservisini kaptırmasaydı futbolcuları satarak borcun yarısını öderdi. Adam ha bugün ha yarın salladı bütün futbolcuları bedava gitti. Sorsan Ankaragüçlülere adam gibi adam derler ama birazda ticaret zekası olması lazım. 50-60 milyon liralık takım bedavaya gitti. Bir tek Cemal Aydın'ın uyanıklığı sayesinde Turgut Doğan Şahin'den para kazandılar.

cemal aydın benim hiç anlamadığım bir konu. bu kadar direnebildiğine göre arkasında biri mi var acaba. bu adama iş yaptırmazlarki isteseler. bi çıkarı olmasa niye inat etsin?

2001-02 de devre arasında ankaragücü şampiyonluktan bahsediyordu. ersun yana transfer istedi. ahmed hassan ile el saka yı ankara ya bunlar getirdiler, o esnada cemal aydın ersun yanal ı oyalamak iistiyordu, biz hızlı davrandık aldık, cemal'in de istediği oldy diye biliyorum. sonra ersun yanal bize geldi. o süreçte tepkinin kaynağı ersun yanaldı, cemal aydın büyük başkandı. ersun yanal'a hadi kız da, bir tane eleştiri yoktu cemal aydın'a. ne oldu sonradan, bilmiyorum. nerde kime ne tepki vereceğini bilmeyen, vereceği tepkinin ayarını kaçıran acayip bilinçsiz bir taraftarı var.