16 Haziran 2019, 10:30:52

Gönderen Konu: 2011-2012 Sezonu 30.Hafta/ Galatasaray-Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 68212 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aycan cemil ülker

Umudu kaybetmemek lazım. Fakat olası galibiyetimizde spekülasyonların ardı arkası kesilmez. Ayrıca aykut, azo, soner, oktay ve ergün sarı kart sınırındaki futbolcularımız. Bu arkadaşlar kart görürlerse Trabzonspor maçında oynayamayacaklar.

Maç 10 Mart Cumartesi saat:19.00'da
« Son Düzenleme: 07 Mart 2012, 12:05:13 Gönderen: M. Edip Erdoğan »

Çevrimdışı Celil Törüner

• Adı Soyadı: celil törüner
Ynt: 2011-2012 Sezonu 30.Hafta/ Galatasaray-Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2012, 01:24:04 »
N'olursa olsun bu oyunun futbol oldugunu unutmamak lazım..takım kötü oyun oynuyo olabilir, moraller bozuk olabilir ama bu bence futbolda yine de ne zaman ne olacagı belli olmaz..hocanın teknik ekibin oyuncuların sıkı çalışmasıyla takım maça iyi hazırlanırsa, moraller yerinde olursa puan almak mucize değil..bugün futbolda su takım su takımı kesin yenemez diye bişi kalmadı artık, bu kafayla korkak bir düşünceyle sahaya çıkmamak lazım..cezalı veya sakat oyuncu bulunuyo mu bilmiyorum ama eğer yoksa takımın yine klasik 11 ile başlayacağını düşünüyorum..taktik anlamda veya oyuncu bazında bi değişiklik beklemiyorum..bakalım bekleyip görecez nelerin beklediğini..umarım iyi mücadele edip puan alamasakta en azından güzel oyunla oyuncuların ve taraftarın morali birazda olsun düzelir..benim fuat hocadan beklediğim oyunun gidişatına göre kart sınırındaki oyuncuların bir dahahi hafta maçı olan trabzonspor maçını düşünüp oyuncuları kenara alır umarım..

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2012, 01:32:48 »
Ayrıca aykut, azo, soner, oktay ve ergün sarı kart sınırındaki futbolcularımız. Bu arkadaşlar kart görürlerse Trabzonspor maçında oynayamayacaklar.

Sanırım Mehmet Akgün de kart sınırında.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2012, 01:40:09 »
Sanırım Mehmet Akgün de kart sınırında.

Iste bu iyi haber bakarsiniz kart gorur oynamaz ts maçında :)

Şaka bir yana mutlaka almamiz gereken bir maç bence 1 puan bile yetmez 3 puan aldığımız taktirde sivas ts maçı çok onemli bızım için. Insallah aliriz bu maçı. Haydi gençler...
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2012, 09:51:35 »
Her ne olursa olsun benim bu takıma hala inancım var. Fener maçını artık geride bırakalım ve şu maça odaklanalım. Bence bizim takım geçen haftaki hezimetten sonra biraz daha istekli ve hırslı oynar diye düşünüyorum ve bu maçtan en az 1 puan çıkarırız diyorum. Birde bu maç için bir organizasyon olacak mı arkadaşlar ? fener deplasmanına gidememiştim ama gs'ye gitmek istiyorumda.
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Tuğbay Önder

• Adı Soyadı: Tuğbay Önder
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2012, 11:00:09 »
Bu çocuklar Arena'ya şeref için çıkacaklar. Galibiyet ve 3 puandan daha önemli olan kendi onurlarını kurtarmaktır diye düşünüyorum. Fener'den 6 yiyen o ekibin içindeki bir topçu olsaydım maç sonunda kesinliklehazımsızlık yaşar Fenerli topçulardan birine dalardım, ısırırdım, etini koparırdım, hayvanlığımı yapardım ama hazımkar davranamazdım. Bu ne rahatlıktır kardeşim 6 tane ye, adamlar seni silsin sahadan, duman ol ve başın önde evine dön! Olay çıkar bilader. Bu kadar rahat olmaya gerek yok!

Bu maç oyuncular için iyi bir fırsat! Fener maçının büyük bir kaza olduğunu, aslında bu kadar silik bir takım olmadıklarını gösterebilmeleri için büyük bir fırsat ve bizimkiler bu fırsatı iyi değerlendirecektir ben inanıyorum. arena'dan başımız dik döneceğiz. Yensek de yenilsek de ben onuru için savaşanları görmek istiyorum!

dolunay2000

« Yanıtla #6 : 06 Mart 2012, 11:30:00 »
 >:(Benim hiç ümidim yok.Gene bir mağlubiyet kapıda.Kim gol atacak?Azo mu?Hiç bir vuruşu kaleyi bulmuyor ki.Ancak kalenin 3 metre ötesinde topa vururda o zaman gol atabilir.Bu golü benim ebemde o mesafeden atar.Kaleye yaklaşamaz bizim oyuncular,ancak uzaktan 25-35 metreden gol atabilirler.İşte o yetenekte onlarda yok.Kesinlikle MAĞLUP olacağız. >:(

Ancak fuat hoca çok yakın markaj yaptırırsa bir puan alma ihtimali yarı yarıya.AKSİ DURUMDA SIFIR PUAN ALINACAK.

Çevrimdışı Ertuğrul Eryiğit

• Adı Soyadı: Ertugrul Eryigit
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2012, 12:03:56 »
İnşallah fark yemeyiz. Elaleme rezil olmayız. Fb maçından sonra herkes dalga geçti.

Bakın bu takım zamanında A.Günden, Trabzondan da fark yedi.
Ama biz yine onu tutmaya ve sevmeye devam ediyoruz.

Bakın ben muhasebeciyim geliri gideri ve de hesapları iyi bilirim. Bir takımın kasasında 80 trilyon olsun vede hep bedelsiz oyuncuları alıp oynatmak mantıklı değil.
Yönetimin temel yanlışı sonucu al-sat ve bedelsiz oyuncuların gelmesi ve Ersun dan sonraki dönemdeki hedefsizlik  takımımızı ve camiamızı küçültmüş, insanlara kümede kalalım yeter denmiş. insanlarda bunu kanıksamışlardır.
Bakın yanlışlık burda,
Öncelikle bir hedefiniz olacak, hedefinizi 5 yada 10 senelik döneme yayabilirsiniz. vede bunu camianızla bunu paylaşırsınız ve hedefinizden şaşmazsanız başarı zamanla gelir. Bu dönemde 5 atsanızda kimse birşey demez 6 yesenizde.  Herkes takımı destekler.
Ve herkesde bir inanç vardır ve bilirki başarı gelir. İlk başlarda başarısız olabilirsiniz ama kimse buna kızmaz önemli olan hedeftir ve inanmaktır.
Söyleyin ey Haydigençler ahalisi 2003 den sonra bir hedefimiz varmı böyle bir hedef camiayla kamuaoyula paylaşıldı mı.
Bunu yerine ne yapıldı. Ucuz oyuncu al sat devrş başladı. Ha bunuda geliştirdik artı ucuz oyuncu almıyoruz bedelsiz oyuncu alıyoruz. Satıyormuyuz bilemiyorum.
Bakın 500 kere yazdım. 3 tane alt yapınız var 4 düdükte bile yok. alttan 2 oyuncu anca geliyor. Böyle bir şey yok.
Kızmayın ama eskiden taş gibi olan gb den eser yok yumşak bir takım olduk.
Eskiden Gb ile oynayan takım korkardı şimdi biz korkuyoruz fark yer miyiz diye.
Eskiden bütün genç oyuncular Gb gelmek için can atardı, bu oyuncular biliyodu ki burada oynayan yani gb formasını giyen yüzde 90 bizsansa gidiyor ve milli takıma seçiliyordu. ama şimi bırkaın bunların gelmeyi. doğru dürüst bizans giden yok. kaç senedir.

Yani arkadaşlar biz anlayış olarak küme düştük. bu sene olmazsa seneye yüzde yüz garanti.
Bu şekilde hiçbir yere gidemeyiz. Hep umutsuz hep bölünmüş oluruz. (Yönetimin bunda payı da çok büyük.)
Bakın ne yönetimde ne kulupte (çalışanlar) nede kulube üye olan gb likli kalmadı yakında da tribünde kalmazsa şaşmayın. Zira eski arkadaşlardan birçoğunu göremiyorum.

Herkese sevgi ve saygılar.
İnşallah bir gün Başında Gençlerli olan bir başkan ve yönetimle Şampiyonluğa oynar vede tribünlerimiz dolup taşar.

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2012, 15:55:58 »
Cavcav efendinin rüyama girdi muhteşem gol attı diye övdüğü Stoch'un golünden daha iyisini geçen sezon Mununga'yı alıpda almadıkları Julien Gorius attı,ama nerde bizde öyle  sağlam başkan...İşte Gorius'un muhteşem golü...
http://www.youtube.com/watch?v=-VCfTUxYWKE

Acaba bu golü  başkana  birileri gösterdimi,bak başkan biz geçen sezon bu adamı istemiştik de siz 300 bin euro daha fazla para vermemek için Mununga'yı aldırmıştınız diye...
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #9 : 06 Mart 2012, 16:07:48 »
  Sevgili Ertuğrul hemen hemen bir çoğumuz doğruları yazıyoruz.Önemli olan doğruları YAPMAK.Acaba kaç Gençlerbirlikli arkadaşım,kulübe gidip Cavcav dallamasına bunun hesabını soralım,diye aklından geçirdi.Hiç kimse.Biz ne yapıyoruz,sanaldan klavye muhabbeti.Taraftarımızın içinde çok değil 50 tane realist adam yokmudur arkadaş.Yıllardır aynı terane.Yok kasamızda şu kadar trilyon varmış,fenerbahçenin carlosu getirdiği özel uçaktan kulüp yöneticimiz Tarık Artukmaç hıyarı çıkmış.Kimse kusura bakmasın,öyle mış,miş le olmaz bu işler. Çıkacağız adamların karşısına,aklınızı başınıza alın,bu kulüp bu takım sizin oyuncağınız değil,bu kulübün gerçek sahibi istanbul taraftarı kıvrak yöneticiler değil,gerçek Gençlerbirlikliler yani taraftarlardır diyecez.Ne zaman olacak bu ? Balık kavağa çıkınca.Haa biz ne yapıyoruz.Ben takımımdan önümüzdeki hafta ümitliyim.Neden ? Haftaya bizim bilmediğimiz bir hocamı çıkacak takımın başında .HAYIR.Haftaya yeni transferlerimizmi sahada olacak.HAYIR.Spiker hocamıza soruyor.Ligin ikinci yarısı için bir hedefiniz varmıydı?YANIT : Hedefi olan takımlar transfer yapar.Hedef koymadığımız için transferde yapmadık. vs,vs,vs
DOğru söze ne denir, katılıyorum sana abi, bu sezonki hal kesinlikle planlanmış bir hedef değildi, tabiri caizse tesadüf oldu, biz de zirveye açız ya hayallere daldık, ama eminimki senin yazdıklarını taraftarın %98 i biliyor ve bu böyle değildir demez, ama ne yaparsın tesadüfte olsa dördüncülük hatta üçüncülüğün kapısından dönmek hepimize hava kattı ve havaya soktu, en azından ben çok havaya girdim 8) o kadar da olsun artık ;)
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #10 : 06 Mart 2012, 16:09:54 »
Cavcav efendinin rüyama girdi muhteşem gol attı diye övdüğü Stoch'un golünden daha iyisini geçen sezon Mununga'yı alıpda almadıkları Julien Gorius attı,ama nerde bizde öyle  sağlam başkan...İşte Gorius'un muhteşem golü...

Acaba bu golü  başkana  birileri gösterdimi,bak başkan biz geçen sezon bu adamı istemiştik de siz 300 bin euro daha fazla para vermemek için Mununga'yı aldırmıştınız diye...
Şu anda Gorius'un takımımızda ilk onbirde oynadığını hayal edelim, şu an kaç puan katmıştı ekstradan bize, Cavcav'daki ticari mantığı anlamıyorum, acaba ben mi ticaretten anlamıyorum!
« Son Düzenleme: 06 Mart 2012, 16:11:34 Gönderen: Osman Dursun »
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #11 : 06 Mart 2012, 16:29:29 »
Mehmet Sedef sakatlanmış, büyük ihtimal sahada olmayacakmış. Ergün Teber'in Emre Çolak ya da Engin Baytar ve eğer maç içinde değişme yaşarlarsa Riera karşısında neler yapacağını çok merak ediyorum. Bir bakıma da acıyorum, Yasin'den hiç destek alamıyor. Kendi kapasitesi de belirli, arkadan Eboue desteğe geldiği an mahvoluruz. Fenerbahçe maçındaki olaylar tekrarlanır.

Maç için ekstra bir inceleme yapmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Ya çıkıp futbolumuzu oynayacağız, hedef-medef karıştırmadan adam gibi oynayıp geleceğiz ya da hedefimiz doğrultusunda(bkz:hangi hedef) hareket edip saçmalayacağız. Umarım ilki olur. Galatasaray'ın yenilmeyecek bir takım olduğunu düşünmüyorum, ancak bizim de bu formsuzlukta Galatasaray'ı yıkacağımızı düşünmüyorum. Yine de ümit etmek bizim işimiz, ümit ediyorum Arena'dan yüzümüzü güldürerek çıkarlar.

dolunay2000

« Yanıtla #12 : 06 Mart 2012, 16:44:54 »

Ankaragücünde nasıl ki Cemal aydın kenesi varsa bizde de cavcav ,tarık ve menejer keneleri var.Amaçları kesinlikle başarılı takım oluşturmak değil,kör topal bir takım yapmak.liğden düşmeyen 15.sırada liği bitiren bir takım olsun.3 bizanslılara oyuncu satalım yeter.Taraftarda kimmiş diyen ihdiyar bir başkan.Kendi başkanı olduğu takımı düşüneceğine rakibi öven ihdiyar bir adam.

İşte böyle bir takım GS yi yenebilir mi.Hiç kimse hayal kurmasın.Bi bozgunda GS yapacak.

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #13 : 06 Mart 2012, 18:32:03 »
Ergün ile Mehmet Akgün oynasında madem kart görsünler Trabzon maçına umutla bakalım  :D
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #14 : 06 Mart 2012, 18:34:23 »
gs,fb gibi 6 tane atmaz,atamaz.son 1 aydır,her mac sonrası ders cıkartın diyoruz bizimkilere.özellikle son 2 macta takımı cidden hiç begenmedim.hadi sivas macının ilk 30 dakikasına eyvallah.

bu macı da kaybederiz,gol atamadan döneriz bu sefer.dede tum,gs defansını geçemez.fuat hoca,zec'i 90.dakika da alarak fantezi yapabilir.ergün teber ve mehmet akgün'ün mac kurtaracagını düşünürsek,takım süper oturacaktır.

şaka bi yana,zerre kadar beklentim yok takımdan.gs,sivas gibi flaş gibi takıma 4 tane attı,umarım bize o kadar atmaz.

kalecimiz ramazan,golleri izleyecekse,yerine ferhat geçsin.ne de olsa yenileceğiz..karamsar değilim,ciddi olarak diyorum..3-0 gibi bi skor beklıyorum.
« Son Düzenleme: 06 Mart 2012, 18:35:03 Gönderen: Mehmet Ali Bakır »
sor u reş