16 Haziran 2019, 09:42:31

Gönderen Konu: Güncel Etkinlikler  (Okunma sayısı 40342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
Güncel Etkinlikler
« : 12 Mart 2012, 01:26:39 »
Gençlerbirliği'yle, Ankara'yla, kültür-sanatla ilgili güncel etkinlikleri bu başlık altında duyurabiliriz.  ;)
« Son Düzenleme: 12 Mart 2012, 01:36:14 Gönderen: Onur Nazlıaka »
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
Ynt: Güncel Etkinlikler
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2012, 01:35:52 »
Marka İsimler Bilkent'te

Gençlerbirliği teknik direktörü Fuat Çapa; oyunculardan Soner Aydoğdu, Hurşut Meriç ve Randalll Azofeifa Bilkent Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyor. 13 Mart salı günü, saat 12.40'ta Bilkent Üniversitesi Mithat Çoruh Amfisi'nde gerçekleşecek panelde teknik direktör Fuat Çapa ve oyuncuların yanı sıra çeşitli sürpiz isimler de öğrencilerle buluşacak.

http://www.ilgazetesi.com.tr/2012/03/08/fuat-c-ve-mr-genclerbirligi-ogrencilerle-bulusacak/0122218/
http://www.facebook.com/#!/events/359195860780201/

« Son Düzenleme: 12 Mart 2012, 01:58:18 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2012, 01:46:16 »
Marka İsimler Bilkent'te

Gençlerbirliği teknik direktörü Fuat Çapa; oyunculardan Soner Aydoğdu, Hurşut Meriç ve Randalll Azofeifa Bilkent Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyor. 13 Mart salı günü, saat 12.40'ta Bilkent Üniversitesi Mithat Çoruh Amfisi'nde gerçekleşecek panelde teknik direktör Fuat Çapa ve oyuncuların yanı sıra çeşitli sürpiz isimler de öğrencilerle buluşacak.

http://www.ilgazetesi.com.tr/2012/03/08/fuat-c-ve-mr-genclerbirligi-ogrencilerle-bulusacak/0122218/
http://www.facebook.com/#!/events/359195860780201/
Bilkent Üniversitesi'ndeki bu panele gitmek oldukça güzel olacaktır.

Panel Bilkent Üniversitesi merkez yerleşkesinde, rektörlük binasının hemen yanındaki Mithat Çoruh Amfi'sinde yapılıyor. Panele gitmek isteyenler Sıhhıye'de veya Tunus'tan kalkan servislere binebilir. Servisler her saat başında kalkıyor; Sıhhıye'deki durak köprüyü biraz geçince ileride, adliye tarafında, Tunus Caddesi'ndeki durak Gazi Güzel Sanatlar'ın karşısında. 12.40'taki panele gitmek için 11.00'de kalkan servislere binmeniz yeterli olacaktır. Kalkış saatinden 10 dakika önce durakta olunmalıdır. Sıhhıye'de SM (Sıhhıye-Merkez), Tunus'tan TM (Tunus-Merkez) kodlu servislere binilmelidir. Servisler ücretsizdir, genelde kimlik sorulmaz. Üniversite yerleşkesine girişte de servis içine girilip kimlik sorulduğu pek görülmemiştir, ancak % 1 olasılık kimlik sorulursa da panele gelindiğinin bildirilmesi yeterli olacaktır.

Özel araçla da panele gidilebilir. Yine panele gelindiğinin bildirilmesi yeterli olacaktır. Ayrıca her ne kadar Bilkent'e 111 nolu otobüs gitse de bu otobüsü önermiyoruz. Çünkü hem ücretsiz hem oturarak hem hızlı hem de amfinin kapısına kadar bırakan servisler varken 111'e binip boş yere zaman, emek, para harcamanız önerilmez. Şimdiden hayırlı yolculuklar, iyi paneller diliyoruz. Ben de aksi bir durum olmazsa panelde olmaya çalışacağım, 11.00'de Tunus'tan servise binmeyi düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2012, 01:58:53 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #3 : 12 Mart 2012, 10:58:02 »
Taa Okulumuza kadar geliyorlar bu yüzden bende orada olacağım tabiki :D
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2012, 13:50:06 »
Taa Okulumuza kadar geliyorlar bu yüzden bende orada olacağım tabiki :D
Formaları giyelim, atkıları takalım Gençler...  :D

Çevrimdışı Doruk Uz

• Adı Soyadı: Doruk Uz
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2012, 17:58:43 »
Off benim için en olmayacak zaman seçilmiş. Sabahtan veya 3ten sonra olamıyo muydu bu??  :D

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

« Yanıtla #6 : 12 Mart 2012, 18:08:18 »
Off benim için en olmayacak zaman seçilmiş. Sabahtan veya 3ten sonra olamıyo muydu bu??  :D

3'ten sonra takımın antrenmanı varmış. Birde bizim okulda paneller genellikle o saate oluyor. Öğle aramız olduğu için

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

« Yanıtla #7 : 12 Mart 2012, 18:08:49 »
Formaları giyelim, atkıları takalım Gençler...  :D

Tabi ki  :D

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

« Yanıtla #8 : 13 Mart 2012, 15:52:11 »
Çok güzel bir panel oldu. Panelden ziyade sohbet havasında geçti. Onur abi(Nazlıaka) ve Barış bey panel için geldiler.

Okulumuza ilk olarak Fuat hoca geldi. Kendisini karşıladık. Her zamanki gibi çok samimiydi Fuat hoca. Ardından oyuncularımızdan Özgür,Onur,Mehmet Sedef ve Soner geldiler. Okuldan arkadaşlar ve takım ile birlikte okulumuzun bir kafesine gidip çaylarımızı içtik ve sohbet ettik. Panel saatinin yaklaşmasıyla panelin yapılacağı Mithat Çoruh Amfi'ye geldik.Açıkcası beklediğimden daha fazla ilgi vardı. Birkaç gazeteci de geldi ve çekimler yaptılar. Panel boyunca futbolcularımız , Fuat hoca ve Nedim abi bizim ve arkadaşlarımızın sorularını cevapladılar.Çok keyifli bir gün oldu bizim için  :D

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

« Yanıtla #9 : 13 Mart 2012, 16:03:19 »
Bunlarda benim telefondan birkaç kare. Kamera biraz sıkıntılı olduğu için kalite düşük ama Onur abinin çektiği fotoğrafları ekleyene kadar  şimdilik bunlar var :D

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #10 : 13 Mart 2012, 23:29:01 »
Marka İsimler Bilkent'te

''Marka İsimler Bilkent'te'' paneli için Bilkent Üniversitesi merkez yerleşkesindeyiz. 

Bilkent Üniversitesi. Fotoğrafta görülen kısım fakülte binalarının toplandığı alandır. 1984 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk vakıf üniversitesi olan Bilkent, eğitim kalitesi olarak vakıf üniversiteleri arasında öncü bir konumdadır.

Açıkçası Bilkent Üniversitesi'ni seviyorum. Bir akrabamın Bilkent Üniversitesi'nde yurt görevlisi olarak çalışması dolayısıyla özellikle doğu ve merkez yerleşkesinde çok gezmişimdir. Bir de yerleşkesindeki çam ağaçları çok güzel bir ortam oluşturduğu için yazın öğrenci sayısının az olduğu zamanlarda burada uzun süren mangal sefaları yaptığımız olmuştur. Veya çimen sulamak, benim için müthiş bir zevkti. Ücretsiz olan halı sahasında oynadığım ya da şu ana kadar gördüğüm en iyi spor salonunda her aleti büyük bir merakla denediğimi de unutamam. Bilkent'le ilgili hatıralarım eğitim-öğretimden ziyade kebapçılık ve türevleri üzerine de olsa anlaşılan bende derin izler bırakmış bu hatıralar. :)

İİBF önündeyiz. Gençlerbirliği taraftarları panele hazır.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2012, 00:09:12 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #11 : 13 Mart 2012, 23:40:11 »

Teknik direktörümüz Fuat Çapa erkenden panelin yapılacağı rektörlük binasına geliyor.

Fuat Hoca'mız yine her zamanki samimiyetinde, herkesle tokalaşıyor.

İlerleyen dakikalarda Nedim Abi, oyuncularımızdan Mehmet Sedef, Soner Aydoğdu, Özgür İleri, Onur Bayramoğlu ve basın sorumlusu Altan Bey de bina önüne geliyor. Panelin başlamasına zaman olduğu için konuklara çay ikram ediliyor.

Aslında panelin oyuncu olarak asıl konukları Hurşut Meriç, Soner Aydoğdu ve Randall Azofeifa'ydı. Fakat sonradan Hurşut'un gelemeyeceğini ve onun yerine Özgür İleri, Mehmet Sedef, Onur Bayramoğlu'nun katılacağını öğrendik. Panelin başlamasına az bir süre kala da Azofeifa'yı göremedik; böylece ilk başta 3, sonra 5 olan oyuncu katılımcı sayısı en sonunda 4 olarak gerçekleşti. Tabi Hurşut bomba adam, kendisinin ailesi Ankara'ya geldiği için gelemediğini öğrendik, o bomba adamın boşluğunu doldurmak kolay olmayacağı için yerine 3 oyuncu getirmek zorunda kaldıklarını tahmin ediyoruz.

Bu arada Hurşut'un kulakları çınlasın. Kendisi aramızda yoktu ama anlayışı bizimleydi. Az kalsın bir bardak vakası yaşanıyordu ki Özgüt'ün seri müdahalesi bardağın kırılmasını engelledi. :)
« Son Düzenleme: 14 Mart 2012, 00:17:27 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #12 : 13 Mart 2012, 23:43:03 »

Marmara Kafe'de çaylar yudumlandıktan sonra panelin yapılacağı salonun bulunduğu rektörlük binasına geçiyoruz.

Mithat Çoruh Anfisi

Panelin gerçekleştirileceği Mithat Çoruh Anfisi atkılarla süsleniyor.

Bilkent Üniversitesi'nde henüz bağımsız bir Gençlerbirliği topluluğu olmadığı için etkinlik Brand Club çatısı altında gerçekleştiriliyor. Ciddi bir öğrenci topluluğu ağına sahip olan Bilkent Üniversitesi'nde büyük bir olasılıkla gelecek yıl bu toplulukların arasına ilgili koşulları sağlayan Bilkentli Gençler'in de katılacağı bilgisini Barkın'dan öğreniyoruz.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2012, 00:12:10 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #13 : 13 Mart 2012, 23:47:24 »

Ve panel açılıyor. Açılış konuşmasını Gençlerbirliği taraftarı olan ve panelde de emekleri geçen bir hocamız yapıyor. Hocamız Gençlerbirliği tribününde izlediği ilk karşılaşmanın bir Gençlerbirliği-Trabzonspor karşılaşması olduğunu belirterek cuma günü oynanacak karşılaşmayı kazanacağımız inancını taşıdığını söylüyor ve sözü Fuat Hoca'ya bırakıyor.

İlk söz Fuat Hoca'da. Kısa bir konuşmadan sonra soru-cevaba geçiliyor.

Oyuncularımızdan Soner Aydoğdu

« Son Düzenleme: 14 Mart 2012, 00:12:50 Gönderen: Onur Nazlıaka »

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
« Yanıtla #14 : 13 Mart 2012, 23:49:47 »

Özgür İleri

Nedim Abi. Nedim Abi'ye Gençlerbirliği taraftarının özellikleri soruluyor. Kendisi de çeşitli hususlarla konuyu açıklıyor. Özellikle centilmenlik noktasına vurgu yapılıyor. Divan kurulumuzun ''Disiplin+Centilmenlik=Gençlerbirliği'' pankartını özel olarak yaptırıp tribüne asılmasını sağlayarak anlayışımızı yansıttığı belirtiliyor. İstenirse en okkalı küfürleri bulmakta sıkıntı yaşanmayacağı ama marifetin küfretmek değil küfretmemek olduğu belirtiliyor. Bir de mesele buradan ''acemi hakem'' tezahüratına bağlanıyor. Sezon başlarında Kuşadası'nda yapılan hakem seminerlerinde hakemler çeşitli konular hakkında bilgi alışverişinde bulunurken bizim ''acemi hakem'' tezahüratından yakınmışlar. Millet cinsil tercihimize, oramıza buramıza laf atıyor; ondan yana bir sıkıntı yok, zaten buna alıştık ama Gençlerbirliği taraftarının ''acemi hakem'' tezahüratını çekemiyoruz gibi bir sitemlerinin olduğu duyumu Nedim Abi tarafından belirtiliyor.

Panel tüm hızıyla sürüyor. İlk 10 dakikada fazla canlı bir hava yaşanmasa da ilerleyen dakikalarda hem konuklar hem katılımcılar açılıyor; gelen güzel sorular yine güzel ve ilginç cevapları doğuruyor.
« Son Düzenleme: 14 Mart 2012, 00:35:45 Gönderen: Onur Nazlıaka »