19 Nisan 2019, 12:10:08

Gönderen Konu: Gençlerbirliği SK Hentbol Takımı  (Okunma sayısı 7203 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
Gençlerbirliği SK Hentbol Takımı
« : 21 Eylül 2013, 11:24:02 »
Bildiğiniz gibi bu yıl erkekler hentbol branşında da mücadele edeceğiz. Türkiye Erkekler Futbol Süper Ligi'nde takımı bulunan takımlar hentbol erkeklerde Süper Lig'den mücadeleye başlayabiliyorlarmış. Ankara'nın alt liglerdeki hentbol kulüplerinden Ankara Hentbol İhtisas Spor Kulübü yetkilileri Gençlerbirliği'ne başvurmuşlar, Gençlerbirliği'nin isim hakkını alarak Hentbol Erkekler Süper Ligi'ne girmişler. Yani takım sıfırdan kurulmuyor, Gençlerbirliği'nin isim hakkını kullanıyor. Ben bu takımın camiamıza yeni bir heyecan getirebileceğini, taraftar potansiyelimizin artmasında katkısının olabileceğini düşünüyorum. Ankara'daki maçlarda umarım bu takımı iyi destekleriz.

Kendi kulüp sitemizde takım ve tarihçesi hakkında yeterli bilgi yok. Umarım bu konuya birileri el atar.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
Ynt: Gençlerbirliği SK Hentbol Takımı
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2013, 14:17:45 »
Ankara'nın alt liglerdeki hentbol kulüplerinden Ankara Hentbol İhtisas Spor Kulübü yetkilileri Gençlerbirliği'ne başvurmuşlar, Gençlerbirliği'nin isim hakkını alarak Hentbol Erkekler Süper Ligi'ne girmişler. Yani takım sıfırdan kurulmuyor, Gençlerbirliği'nin isim hakkını kullanıyor.

Nasıl yani Cavcav bunların da başkanı mı değil mi?  Hentbolcu transferinde para giriş çıkışı bizim kasadan oluyor mu olmuyor mu?

Lig düşerlerse, Gençlerbirliği adı devam edecek mi?   
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2013, 19:39:30 »
@Osman Öztürk

Kulüp sayfasında hentbol ile ilgili yeterli açıklama yok. Diğer yollardan da bilgi edinemedim, zaten takıma destek de olamıyoruz. Başkanı kim bilmem ama takımın adı geçen sezon başka bir addı yani. Takım düşer de bizimkiler yolları ayırmak isterlerse sanırım adı yine değişecek. Kasa hareketlerini hiç bilmiyorum. Takım ligin dibinde olduğuna göre demek ki beklediği gelirlere göre takım kurmuşlar.

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2013, 01:31:34 »
Nasıl yani Cavcav bunların da başkanı mı değil mi?  Hentbolcu transferinde para giriş çıkışı bizim kasadan oluyor mu olmuyor mu?

Lig düşerlerse, Gençlerbirliği adı devam edecek mi?

İhtisas kulübünün isim hakkını aldık başkan İlhan Cavcav olarak geçiyor bizim bünyemizde takım. Para giriş çıkışı bizim kulüpten oluyor bildiğim kadarıyla ancak anlaşılan oyuncular aynen futbol takımımızda olduğu gibi boştaki oyunculardan seçildi diye takip ettim.

http://www.thf.gov.tr/bilgi-bankasi/kulupler başkan burada yazıyor.

ayrıca hentbol haberleri için http://www.hentbolhaber.net/ böyle bir site var
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2014, 21:50:55 »
Şu adreste Hentbol ödülleri oylaması var. Gençlerbirliği'nden Rüştü hoca en iyi antrenörde aday http://www.ntvspor.net/haber/hentbol/113088/yilin-en-iyilerini-siz-sececeksiniz
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!