16 Haziran 2019, 10:07:31

Gönderen Konu: 8.Hafta / Gençlerbirliği - Kasımpaşa  (Okunma sayısı 10157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre Bayraktaroğlu

• nineteentwentythree
8.Hafta / Gençlerbirliği - Kasımpaşa
« : 18 Ekim 2013, 21:27:26 »
 Bu saat olmuş kimse maç başlığını açmamış.

Gençlerbirliği-Kasımpaşa

Ankara 19 Mayıs Stadı

19.10.2013 19:00

VURDUĞUN GOL OLSUN GENÇLERİM.
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2013, 21:43:02 Gönderen: Emre Bayraktaroğlu »
T&E

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
Ynt: 8.Hafta / Gençlerbirliği - Kasımpaşa
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2013, 22:28:34 »
Kimsenin galibiyete inancı kalmadı ki...

Bizde Özgür İleri kırmızı kart cezalısı.

Stancu oynamayacakmış diye bir duyum var birde. Nihayet 8. haftanın sonunda 11 kişi oynayacağız, lâkin yeni bir problem daha doğuyor şimdi. Stancu'nun yerinde kim oynayacak?

3 alternatifim var. Birincisi Mervan Çelik. Haftalardır kanatta iş yapamıyor, çapraz vuruşları falsosuz ve dümdüz gidiyor. Kaleyi karşıdan gördüğünde vursa daha iyi olacak gibi... Bu yüzden ortada denenebilir. Zaten 2 kanadımız da 3'lü forvet sisteminde oynuyoruz gibi davrandığı için, pek sorun olmayacaktır. İkincisi Ermin Zec. Tek başına iş yapabilme olasılığı düşük olsa da hızlı ve teknik olacağı için olası kontratakları değerlendirebilir. Jimmy'nin ve kanatta oynayacak ikinci ismin desteği şart tabii. Üçüncüsü de Jimmy Durmaz. Birebirde etkili bir isim olduğu için, kontratakta destek olmaksızın gole gidebilir. Teknik olarak da diğer iki alternatiften daha üstün. Hem geriye dönmek zorunda da kalmaz, onun için daha hücumcu bir görev olabilir. Zaten ilk geldiğinde de açık ve forvet olarak oynuyordu, Fuat Çapa onu orta sahada bile denemişti...

Artık bir şeyler denensin, gerekirse Ahmet-Kulusiç göbekte oynasın ve Tosiç forvet olsun ama Allah rızası için, yalvarıyorum Metin Hoca; al şu Stancu'yu kadrodan çıkar gönder ne yapıyorsan yap. Açılacağı varsa da açılmasın iş yapmasın artık, ne olursun.

Tahmini ilk 11'im şu şekilde:

Ramazan Köse

Serkan Yanık - Tosiç - Kulusiç - Uğur Çiftçi

Gosso - Petroviç

Nizamettin Çalışkan

Jimmy Durmaz                              Mervan Çelik
Ermin Zec

Hayalimdeki, "Ben olsam bunu yapardım usta.." dediğim ilk 11'im ise şöyle:

Ramazan Köse

Serkan Yanık - Ahmet Yılmaz Çalık - Ante Kulusiç - Uğur Çiftçi

Gosso - Nizamettin

Tomiç

Jimmy Durmaz                                  Dusko Tosiç
Mervan Çelik

Tahminen yenileceğiz ancak gönlüm buna hiç razı değil doğal olarak. Bu maçlar değerli, ikinci yarı toparlanmak istiyorsak sürpriz maçlardan puanlar çıkarmalıyız. En azından 15-16 puanda bitirirsek ilk yarıyı, düşmeme umudumuz olabilir bir nebze olsun. Bunun dışında çevremizdeki "Yau bu Gençler'in hali ne, gidicisiniz eheh" diyen tiplere kollarımızı iki yana açıp hiçbir şey diyememeye devam edeceğiz.
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2013, 22:31:11 Gönderen: Zafer Cem Özcan »

Çevrimdışı Alper Pınar

• Adı Soyadı: Alper Pınar
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2013, 23:41:48 »
Özgür kart cezalısı; Ante, Nizamettin ve Stancu sakatmış. Büyük ihtimalle Ante yerine Ahmet, Stancu yerine Zec ve Özgür yerine Petrovic oynayacaktır. Açıkçası artık oynayacak ve oynamayacak isimlerin bir önemi kalmadı. Çünkü hepsi aynı standart futbolcular. Fark yaratan ve yokluğu hissedilecek futbolcu takımda kalmadı.

Oyun anlayışımızı, taktiğimizi değiştirmediysek yine yeniliriz, hem de çok fena yeniliriz. Umarım Metin Diyadin kötü gidişatı durdurmak için önemli işler yapmıştır 2 hafta içinde, çünkü ilk 7 hafta oynanan oyunda hiçbir umut ışığı yok. Çok zor ama kazanırsak takımın kendine geleceğini düşünüyorum, umuyorum.

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2013, 23:48:43 »
Yarın maçtan önce Kızılay'da buluşmak isteyen olursa Kızılay'da oluruz.

Çevrimdışı Fatih Turan

• Adı Soyadı: Fatih Turan
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2013, 00:10:52 »
Zafer ; bildiğim kadarıyla Gosso da bu hafta sarı kart cezalısı yani o da oynayamayacak. Benim tahminimcede Milan bu hafta ilk defa formayı giyecek

Ramazan Köse

Serkan Yanık - Tosiç - Kulusiç - Uğur Çiftçi

Milan - Petroviç

Nizamettin Çalışkan

Jimmy Durmaz                              Mervan Çelik

Ermin Zec

Yalnız gerçekten Metin hoca keşke Tosiç'i bi de sol açıkta denese sol bek olmayacaksa bari sol açık olsun ve ondan mahrum kalmayalım.
Son olarak VURDUĞUN GOL OLSUN GENÇLER'İM.
Bir gün Kırmızı ertesi gün Kara...

Çevrimdışı İbrahim Mayagöz

• Adı Soyadı: ibrahim mayagöz
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2013, 09:25:09 »
güzel bi maç olacak ins kazaniriz yoksa olan metin hocaya olacak ne cem onuk ne cavcav a  hiç birşey olmaz . Takım da eksik oyuncular var ama mutlak kazanmamiz gereken bi maç 8hafta oldu ilk defa 11kişi oynayacagiz  stancu olmamasına sevindim hatta bi daha oynamasın onun yerine deniz atabey yusuf emre oynasın daha iyi ante yerine ahmet çalık koc gibi oynar .ante geçen sezon performansini mumla aratıyor maçta olamıyaçağım ama  kalbim orda olacak haydi gençlerim akşam koy şu paşa 'ya 

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2013, 12:25:18 »
inşallah yeneriz akşama ordayız
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #7 : 19 Ekim 2013, 13:13:43 »
Özgür kart cezalısı; Ante, Nizamettin ve Stancu sakatmış. Büyük ihtimalle Ante yerine Ahmet, Stancu yerine Zec ve Özgür yerine Petrovic oynayacaktır.

Özgür cezasını Sivas maçında çekti, bu maçta cezalı olan Gosso.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2013, 13:15:43 »
Bizde Özgür İleri kırmızı kart cezalısı.

Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2013, 14:29:23 »
daha ligin ortası.kaybedersek cok bir şey olmaz belki ama sabrılar tükenmeye başladı.alınacak bir galibiyet,takımı havaya sokar..paşa gibi bi takımı ne olursa olsun yenmek,moral getirir.beraberlik de kötü değil ama bize galibiyet lazım
sor u reş

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #10 : 19 Ekim 2013, 14:32:41 »
Zafer ; bildiğim kadarıyla Gosso da bu hafta sarı kart cezalısı yani o da oynayamayacak.
Özgür kart cezalısı; Ante, Nizamettin ve Stancu sakatmış. Büyük ihtimalle Ante yerine Ahmet, Stancu yerine Zec ve Özgür yerine Petrovic oynayacaktır.

Eveet ;D Artık Hacı Abi'yi geri getirirler herhalde oynayacak kim kaldıysa...

Yeni durumda tahmini kadromu şu şekilde değiştireyim o zaman:

Ramazan Köse

Serkan Yanık - Ahmet Yılmaz Çalık - Dusko Tosiç - Uğur Çiftçi

Özgür İleri - Petroviç

Tomiç

Jimmy Durmaz                                Mervan Çelik
Ermin Zec

Yalnız Gosso'nun olmayışı kötü oldu. Onsuz zaten vasatı aşamayan bir futbol oynuyoruz. Haydi bir şeyler iyi gitti ve kazandık diyelim, bu teknik heyette zaten her hafta başka bir sebepten(sakatlık, yerine girecek oyuncu, dinlendirme, oyundan çıkma isteği vs. vs.) 90 dakika oynatmadıkları Gosso'ya karşı "Gosso'suz da kazanacak takım çıkarabiliriz sahaya" anlayışını katabilir. Ben bunun tam tersine inanıyorum.

He bir de yine Tomiç'i oynatmayıp Petroviç'i önde, Özgür'ün yanına da yine Doğa Kaya'yı oynatmaları ihtimali var ki... İddaa oynayacak genç yaşıtlarım varsa aramızda bayram harçlıklarını Kasımpaşa'ya basabilir.

Yine de içimde "Neden olmasın!?" umudu var sabahtan beri. Haydi hayırlısı...

Geleneği bozmayayım: VURDUĞUN GOL OLSUN GENÇLERİM.

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #11 : 19 Ekim 2013, 14:54:33 »
BU MAÇA BEYAZ MENDİL İLE GELİN :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #12 : 19 Ekim 2013, 20:53:58 »
sanırım herkes macta,kimse yazmamış buraya.. cümleten geçmiş olsun

pek fazla yorum yapmayacagım.artık umudum kalmadı,mucize olmazsa düştük demektir.devre arasında en az 4-5 tane banko adam alırsak,belki tutunuruz.ama 4-5 adamla iş bitmeyecek.haydi geçmiş olsun.
sor u reş

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #13 : 19 Ekim 2013, 21:54:03 »
Metin Hoca (!)nın açıklamalarını resmi sayfadan aynen kopyala yapıştır yapıyorum.

Metin Diyadin: Oyuncularim elinden geleni yapti ama arada kalite farki var. Sonucu normallestiriyor bu kalite farki da
Metin Diyadin : Bugune kadar oynadigimiz maclarda rakiplerimizden hep ustunduk. Skoru uretmede sonuc alamadik.Sakiz gibi oldu bu realite...

Ben şöyle düşünüyorum katılır mısınız bilemem. İki sene önce daha yıldızı parlamamış Yasin, Hurşut, Aykut, nispeten Ramazan gibi oyuncularla oynadığımız oyunla bu oyun bir mi? Haydi bir diyelim UEFA'nın eşiğinden dönmeler şunlar bunlar. Fuat Çapa'nın ezberlediğimiz yorumlarından daha beter yorumlar bunlar. Kalite farkı ne demek arkadaş sen böyle bir cümle kullanamazsın hiçbir zaman. Abidik gubidik yorumlar yapabilirsin ama asla şu özellikle 1. cümledeki açıklamayı yapamazsın.

Fuat Çapa bazından almıyorum şimdi velev ki Hikmet Karaman, Yılmaz Vural gibi bir teknik direktörümüz olsaydı belki bunlar yaşanırdı belki yaşanmazdı. Böyle bir ortamda Hocanın böyle konuşması yenilmemizden daha çok üzdü. Ben mi çıkıp orada oynayacağım.

Sinirden fazla da yazamayacağım beni anlayın.
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #14 : 19 Ekim 2013, 23:47:14 »
Hoca haklı arada dağlar kadar kalite farkı var. Hocaya şunu sorabiliriz adamlar kaliteli takım kurarken sen ne yapıyordun?