19 Ağustos 2019, 19:48:24

Gönderen Konu: 2. Hafta / Osmanlıspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2372 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
2. Hafta / Osmanlıspor - Gençlerbirliği
« : 24 Ağustos 2016, 13:08:37 »

Hakem : Barış Şimşek
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2016, 05:39:46 Gönderen: Mehmet Ali Bakır »
sor u reş

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
Ynt: 2. Hafta / Osmanlıspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2016, 15:43:04 »
inşallah vurduğun gol olur gençlerim.

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2016, 15:08:35 »
Allahınıza gurban ayağınıza yüreğinize sağlık şu melihspora karşı boynumuzu eğdirmediniz.bu takım çok daha iyi olacak inşallah.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2016, 18:40:56 »
İlk 20 dakika oyuna adapte olamadık. Kalemizde 2 gol gördük. Sonra biraz kendimize geldik. Milinkovic Aydın değişikliği ilerideki baskımızı artartırdı. Milinkoviç yedek kulübesinde çok dertli oturuyordu umarım zamanla o da futbolunu düzeltecektir. Aydın sol kanattan iyi bindirmeler yaptı. Topu ayağında tutabiliyor. Sağ tarafta Serdar çok iyi işler başardı, güzel futbolunu gol ile süsledi. Stancu sahada yoktu, isteksizdi. Vedat değişikliği biraz daha erken yapılabilirdi. Ahmet Çalık 2 gol görmemize rağmen kafa toplarında ve birebirlerde iyiydi. Palitsevich'in hataları oldu fakat iyi bir kumaşı var bence. Ahmet Oğuz karşısında siyahi bir oyuncu olunca korktum ama Ahmet yedi vugün resmen onu. Milli formayı hak ettipini gösterdi. İrfan' ı bugün beğenmedim fakat adam geçip tehlike yarattı. Landel her yerdeydi. Her topu o aldı. İbrahim hocanın en çok verim aldığı oyuncu oldu. Selçuk tam bir profesyonel takımımızda olduğu için çok şanslıyız. Çok zevkli bir maçtı. Mükemmel bir geri dönüş yaşadık. 1 gol daha bulabilirdik olmadı.  Emeği geçen herkese teşekkürler.

Çevrimdışı YÜCEL ŞERAR GÜL

• Adı Soyadı: Yücel Şerar Gül
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2016, 10:41:43 »
Oyun nasıl biterse bitsin, çok zevk aldığım bir maçtı. İbrahim hoca'nın geçen hafta dediği gibi "Kale önünde top kayıpları yaparsak gol yeriz" lafını haklı çıkarırcasına Osmanlıspor'un attığı 2 golde beni üzdü. Umarım ileri ki haftalarda kale önünde top kayıplarını azaltırız ve defansif anlamda daha iyi bir Gençlerbirliği görürüz.  Benim gördüğüm kadarıyla bu maçta, orta açma konusunda sıkıntı yaşadık, 4/18 isabetli orta oranı da bunu destekliyor. Eğer bireysel yeteneklerle gol olmasaydı, bence yenilebilirdik. Bitiricilik anlamında bir gelişme gösterebileceğimizi umuyorum bu bağlamda. Maçın beni en şaşırtan kısmıysa çok iyi paslaşmamız oldu, kanat değiştirirken bile yüksek yüzdeli bir paslaşma gördük, bu beni çok sevindirdi. Son olarak rakip kaleciye değinmek istiyorum; Karcemarskas adamdır, adamın dibidir. Gaziantepte oynarken de çok beğendiğim bir kaleciydi. Umarım Osmanlısporla beraber başarılar devam eder.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2016, 03:51:13 »
Maçı ben çok izleyemedim ama bizde Landel iki haftadır çok dikkatimi çekiyor, rakipte ise Karcemarskas. Bu adam 33 yaşında, bu yaşa kadar Gaziantep gibi bir takımda oynadı. Şu anda da Osmanlıspor'da oynuyor. İnanılır gibi değil. Bu adam şu anda bu ülkede Muslera'dan sonra en iyi ikinci kaleci. Biz ise yıllarca Ferhat'a, Ramazan'a katlandık.

Takıma tek diyecek lafım var: Maşallah! Şu maçı da çevirseydik çok güzel olacaktı ama canları sağolsun.