23 Temmuz 2019, 21:17:01

Gönderen Konu: 12. Hafta / Gençlerbirliği - Trabzonspor  (Okunma sayısı 2205 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
12. Hafta / Gençlerbirliği - Trabzonspor
« : 23 Kasım 2016, 13:15:11 »
sor u reş

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
Ynt: 12. Hafta / Gençlerbirliği - Trabzonspor
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2016, 14:14:36 »
Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında yarın başkentte Trabzonspor'u konuk edecek.

Ankara 19 Mayıs Stadı'nda saat 16.00'da başlayacak maçı, hakem Fırat Aydınus yönetecek.

Kırmızı-siyahlılarda kart cezalısı futbolcu bulunmazken, sakatlıkları devam eden Bogdan Stancu ve Guy-Michel Landel, Trabzonspor'a karşı forma giyemeyecek.

- 78. randevu

Gençlerbirliği ile Trabzonspor, yarın 78. kez karşılaşacak.

Başkent temsilcisi, 77 resmi maçın 14'ünde sahadan galibiyetle ayrılırken, 44 karşılaşmada bordo-mavili rakibine mağlup oldu. Rakipler arasındaki 19 maç berabere biterken, bordo-mavili taraftarlar 151, kırmızı-siyahlılar ise 73 kez gol sevinci yaşadı.

Kırmızı-siyahlı ekip, Karadeniz temsilcisiyle oynadığı 64 lig mücadelesinin ise 12'sini kazandı, 37'sini kaybetti. Ligde oynanan 15 maçta rakipler birer puan aldı. Ligde başkent temsilcisi 62, bordo-mavililer 126 gol attı.

Gençlerbirliği, Ankara'da oynanan 32 lig mücadelesinin 8'inde hanesine 3 puan yazdıran ekip olurken, 14 karşılaşmada rakibine yenildi. Başkentte oynanan 10 maç ise berabere tamamlandı. Kırmızı-siyahlılar, Ankara'da taraftarına 36 gol sevinci yaşattı, 49 gol sonrası ise meşin yuvarlağı kalesinden başlama noktasına taşıdı.
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2016, 23:12:50 »
Fırat Aydınus bana göre Türkiye'nin faal hakemleri içinde en şaibeli olanıdır. Adını duyunca bile maç hakkında konuşacak bir şey bulamıyorum. Maç kimin maçı olursa olsun.

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2016, 18:25:53 »
 Çok güzel mücadele ettik. İlk 30 dk baskılı oynadık. Kırmızı karttan sonra takım mücadeleyi bırakmadı. Ara ara baskıyı artırdık. Belki gol bulabilirdik ama 10 kişiyle bu sonuç gayet iyi. Fırat Aydınus çok kötü maç yönetti. Kırmızı kart yemeseydik 3 farkla alırdık bu maçı. Sağlık olsun. Takımdaki her oyuncumuzu verdiği mücadeleden dolayı kutluyorum.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2016, 11:48:02 »
Kırmızı kart doğru,

Trabzon' un 2 penaltısı verilmemiş,

Hakem yönetiminden şikayet edebileceğimiz  bir maç olmamış...

Hopf' a nazar değmez inşallah... çok iyi bu sezon; 12 maçta sadece 8 gol yedi; maç başı ortalaması 0,67...

şu an ligin en az gol yiyen kalecisi, tüm sezonu aynı ünvanla tamamlar umarım...
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2016, 13:46:59 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2016, 13:44:03 »
kırmızı doğru evet. penaltılara bir şey diyemem,nasıl vermedi ben de şaşırdım. takım kötü oynamadı bence. iyiki karsımızda fb yada bjk yoktu,yoksa acayip baskı yiyip dağılırdık. neredeyse kazanıyorduk.

umarım hafta arası en kötü 1 puan alırız fener'den
sor u reş