23 Temmuz 2019, 20:42:20

Gönderen Konu: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 3025 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
« : 15 Kasım 2016, 10:55:10 »
sor u reş

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
Ynt: 11. Hafta / Kayserispor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2016, 18:52:59 »
Kaç haftadır galibiyet alamıyoruz, bu hafta bu hasrete artık deplasmanda son vermek dahada anlamlı olacak :)
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2016, 18:53:43 Gönderen: Cumali Çalışkan »
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı bulent esen

• Adı Soyadı: bülent esen
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2016, 02:26:58 »
maçı nerede izleyeceksiniz?

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2016, 08:53:26 »
Ben seni ararım
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2016, 16:44:08 »
Bu kadar çalkantılı dönemden sonra galibiyetle tanışıp tekrar futbola dönmek iyi oldu. maçı maçı irdelediğimizde göze çarpan konu forvette olan etkisizliğimizdi. Stancu sezon başından beri ha düzelir de düzelir diye bekliye duralım her çıktığı maçta bir kişi eksik oynuyoruz.buna birde aydın eklenince bütün yük ortasaha ve defansa biniyor defansın hatasız oynadığı maçta özellikle palitseviçin ve Ahmet Çalık ın zamanında müdahaleleri maçı bize getirdi.mateinin ve serdarın güzel oyununu golle süslemesini unutmadan tüm oyuncularımız ve teknik heyeti kutluyorum.

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2016, 16:52:03 »
Stancu ile Paok ilgileniyordu. Gitme zamanı geldi. Çok isteksiz oynuyor. Bugün 2 pozisyon yakaladı 2 sini de gole çeviremedi. Defans harika iş çıkardı. Ümit Özat a çok önyargılı davrandık fakat Osmanlı maçından sonra iyi oynadığımız maç bu maçtır heralde. İbrahim hocayı oyuncu değişikleri yüzünden eleştiriyorduk. Özat aynı hatayı yapmadı. Takıma acil golcü şart. Ben Balıkesir'in forvetini öneriyorum. Youla gibi kendileri.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2016, 04:52:22 »
Önceki hoca ile yaşadığımız kriz ciddi bir risklilik seviyesine getirilmeden müdahale edildi. Yöneticimizin de önceki hocanın sözleşmesinin feshedildiği gün beyan ettiği gibi önceki hocanın son basın açıklamasından sonra müdahale gelmeseydi iki taraf için de her şey daha kötüye gidecek gibiydi. Yerinde ve zamanında bir müdahale ile iki taraf da birbirine ciddi zarar vermeden fesih anlaşması sağlandı. Takım bence maça çok fazla demoralize edilmeden çıkarıldı. Milli maç arası da bizim için fırsat olmuş olabilir.

Rakip kim olursa olsun şu dönemde yeni hoca ile ilk maçta deplasmanda galip gelmek büyük başarı. Takımın kendine güveninin tazelenmesini sağlayacaktır diye düşünüyorum. O yüzden bu galibiyeti çok önemsiyorum ve hem oyuncularımızı hem teknik heyetimizi tebrik ediyorum.

Maçı izleyebilme fırsatım olmadı. Oyun hakkında hiçbir filrim yok. Ama ben bu kadroya inanıyorum. Takımımıza bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 04:56:55 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2016, 11:44:39 »
maçtan önce kayseri'nin kadroyu görünce dkendi kendime, ''kayseri bu ligin takımı değil,bu kadroyuda bi zahmet yenelim'' dedim ve yendik. baştan sonra bizim kontrolümüzdeydi maç ama hala şunu demekte fayda var ;

BU TAKIM HALA GOL SORUNU ÇEKİYOR,ÜRETMEKTE ZORLANIYOR

bunun dışında gayet iyi oynadık ve kazandık. 1-2 arkadaş hariç,takım güzel görüntü verdi. darısı diğer maçlara. Haydi Gençler !
sor u reş

Çevrimdışı Mustafa Satılmış

• Adı Soyadı: mustafa satılmış
« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2016, 12:16:41 »
   Öncelikle takımı ve Ümit Özat'ı kutlamak lazım. Maça Gelirsek, kadroyu gördüğümde Aydın hariç beğendim diyebilirim, özellikle defansımız maç boyunca çok iyi oynadı, Ahmet, Palitsevich ve de özellikle Issah çok iyiydi, Orta Sahada Khalili ve İrfan iyi bir maç çıkardı, Serdar yaratıcı ve etkiliydi, özetle Aydın hariç diğer oyuncular iyi maç çıkardı.
  Aydın'ın yerine oyuna giren, Matei klas bir golle maçı çevirdi, Serdar'da İrfan'ın nefis pasıyla noktayı koydu.
  Şimdi maçın kader adamlarına bakalım, Matei,Issah,Vedat,Khalili kim bunlar yeni transfer değil mi?Birde zamanla göreceğiz ki Milinkoviç,Rantie,Owesu,Skeviç,Orhan'da takıma katkı sağlıyor olacak.Keşke İbrahim Hoca'da bu arkadaşlara yeterli kıymeti verseydi, ama artık yapacak bir şey yok.
  Birde yönetime seslenmek istiyorum, sözleşmesi bitecek oyuncularımızdan Serdar ve Palitsevich'in sözleşmesini bir anca uzatmalıyız, sözleşmelerinde opsiyon var mı bilmiyorum ama elden kaçarsa çok yazık olur.
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 12:21:38 Gönderen: Mustafa Satılmış »

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2016, 16:17:29 »
İssah landele göre daha derli toplu gibi acaba daha fazla şans verilebilirmi.beklerimiz oğuz ve uğur ne kadar iyi niyetli olsalarda çok yetersizler.birde yönetimin sözleşmeleri bitecek oyuncuları her zaman olduğu gibi elinden kaçırarak büyük bir başarıya imza atmasını bekliyorum.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...