18 Mart 2019, 16:59:38

Gönderen Konu: İçimizden geldiği gibi.  (Okunma sayısı 146805 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kerem Avlar

• Adı Soyadı: Kerem Avlar
Ynt: İçimizden geldiği gibi.
« Yanıtla #195 : 07 Haziran 2014, 21:23:15 »
Daha fazla dayanamayacağım.Gençlerbirliği taraftarlığından kendimi azlediyorum.Yolu açık olsun.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2014, 21:24:13 Gönderen: Kerem Avlar »

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #196 : 10 Haziran 2014, 09:58:11 »
Daha fazla dayanamayacağım.Gençlerbirliği taraftarlığından kendimi azlediyorum.Yolu açık olsun.
Kerem Bey, bu ne hız!
taraftarlık, özellikle Gençlerbirliği taraftarlığı sabır ister. ;)
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #197 : 10 Haziran 2014, 17:58:54 »

direnmelisiniz :) bırakmak olmaz ama küskünlük olabiliyor maalesef
sor u reş

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #198 : 13 Haziran 2014, 10:29:34 »

Ben yanmasam, sen yanmasan, biz yanmasak
Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?

Nazım Hikmet
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #199 : 15 Haziran 2014, 22:37:52 »
   Bugün 15 Haziran 2014..Eğer günün son 90 dakikalık kısmında herhangi bir değişiklik olmazsa, içinden bir şey gelen sadece ben oldum.. Takım anlamında içimden bir şey gelmiyor tabi ki , zaten ne yeni transferlerimizin adını hafızama alacak kadar kendime kötülük ediyorum, nede yeni gelen hocanız kim sorularına ismini telaffuz ederek cevap veriyorum (hoş ismini söylesek de 2. soru aa o da kim hangi takımdan geldi vs olacaktır)

Pek çok taraftarımızın, Gençlerbirliği'nin son yıllarda ki (gerçi ne zaman düzeldik) durumundan ötürü, içinin geçtiğini takıma küstüğünü biliyorum..Şehir dışında olmama rağmen, hemen her tribün grubu ile ilgili bilgi alıyorum, 2007'de 4 olan grup sayısı şimdilerde bildiğiniz gibi 10.. Her grubun bazı nedenlerle ana gruptan ayrılıp, yeni grup esasen grupçuk kurdukları muhakkak..Grupçuk kelimesini şunun için kullanıyorum, Süper Ligde üye sayınız 50'nin altındaysa grubunuzun kamuoyu tarafından bilinirliği yoksa siz "grupçuk "sunuz...

Hal böyle iken, yönetimin karşısında ki tek engel olan "taraftar" kelimesi 8 harfli olmasına rağmen 10 farklı küçük gruplar oluşturuyor..

Benim tek üzüntüm, gerçekten Gençlerbirliği'ni tutanlara..Ve maalesef az olan bu sayımız gün geçtikçe azalıyor..Tüm bunlara olası e-bilet protestolarını da eklediğimiz zaman maalesef gelecek adına pek ümitlenemiyoruz..

Futbolu sadece aktivite olarak görenler için Gençlerbirliği'nin sadece ligde kalması yeterli olacaktır..5 liralık çekirdek ve oynanan futbol güzelse onlar için yeterli olacaktır..Kimisi de Gençlerbirliği'ni sadece farklılık ve hayat görüşü olarak tutuyor, onlar da ayrı tabi ki.. Ancak şu bir gerçek ki , kim ne kadar takımına yürekten bağlıysa ve fedakarlık yapıyorsa o kadar Gençlerbirliği'n de hissesi vardır..

İlhan Cavcav ismi duyulduğu vakit, hiç bir gerçek Gençlerli'nin yüzünün gülümseme ile dolduğuna inanmıyorum, ancak taraftarlar arasında ki muazzam ayrılık İlhan Cavcav konusuna bile birleşemiyorsa, "biz" diye bir şey yok zaten, biz olsak Cavcav olmazdı..

Maça gelen pek çok kişi takımın bu durumundan memnun olduğu sürece, önceliğin fb gs bjk gelsin topcularını izleriz olduğu sürece, bu devran böyle devam eder gider..

Şimdi Kemal Özdeş'in 45 - 50 puan almasının bir önemi var mı ? Yada yeni transferlerin kendilerini göstermesinin ? İnanın hiç bir önemi yok..Biz satranç oyunu olan bu ligde en eski ve en sağlam piyonuz..
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2014, 22:38:19 Gönderen: Alper Uslu »
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

« Yanıtla #200 : 26 Haziran 2014, 23:02:37 »
Dostlar merhaba. Bir iş için Gençlerbirliği'nin eski maçlarını araştırıyorum ve araştırdığım maçlar hakkında notlar almaya çalışıyorum. Bulamadığım bir maç var. Büyük bir ihtimal 2010/2011 yılında oynanmış bir maç. Büyük bir ihtimal Oktay gol atmıştı ve en önemli detayı; yabancı küçük bir çocuğun tribünde eli yüzü kızarık bir şekilde seyrettiği maçtı. Bir kış maçıydı. Eğer biliyorsanız buradan ya da Facebook'tan atabilir misiniz. Çok önemli.
Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #201 : 26 Haziran 2014, 23:32:33 »
Mıhtemelen Süper Lig 20. hafta maçı olan Gençlerbirliği - Bucaspor'dur. Buca'yı 1-0 yenmiştik.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

« Yanıtla #202 : 28 Haziran 2014, 13:14:29 »
Mıhtemelen Süper Lig 20. hafta maçı olan Gençlerbirliği - Bucaspor'dur. Buca'yı 1-0 yenmiştik.

Öyle tahmin ediyordum. Teşekkürler paşa ;)

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #203 : 05 Eylül 2014, 01:52:54 »
 Sitede, tribünlerde son zamanlarda yaşanan ve insanlarin siyasi görüşlerine göre passolig alip almama (passoligi esasen elestiripte sirf siyasi dusuncesi icin alanlar da buna dahil ),  uyelerin birbirlerinin taraftarliklarini sorgulayisi,  passo protestosuna katilmiyorsan bizden degilsin anlayisi hosuma gitmiyor.Galiba bu olaylara en cok cani sıkılanlardanim,  uzakta da olsam psikolojimi bozduğunu belirteyim...Bazilarinizin  haberiniz olmayabilir ancak burada bile bu oluşum için cok caba harcadim..

Zaten ulkede ufak bir tartismadan bile insanlar birbirini öldürürken,  bari burada tribunde sadece Genclerbirligini konusalim,  Cavcavi elestirelim,  deplasmana gidelim,  organizasyonlar yapalim..Passolig alan, almayan herkes benim icin Genclerbirligi Taraftaridir...Bu cercevede neredeyse tum uyelerden destek goremedim..Bundan dolayı bir süre sanaldan da olsa haydigencler'de yokum.Zaten son 3  aydir yaprak kipirdamiyordu, ben kendimce site boş kalmasin diye elimden geleni yaptim...Bir kac kisiye kırgınlıgım var ve bu kısır döngüde ben dinlenmeye cekiliyorum,  esasen pek cok kisi de zaten dinleniyor. Bana saygi duyan herkese bende saygilarimi sunuyorum..
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 01:59:41 Gönderen: Alper Uslu »
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

wayelemzed

« Yanıtla #204 : 06 Eylül 2014, 01:59:13 »
Sitede, tribünlerde son zamanlarda yaşanan ve insanlarin siyasi görüşlerine göre passolig alip almama (passoligi esasen elestiripte sirf siyasi dusuncesi icin alanlar da buna dahil ),  uyelerin birbirlerinin taraftarliklarini sorgulayisi,  passo protestosuna katilmiyorsan bizden degilsin anlayisi hosuma gitmiyor.Galiba bu olaylara en cok cani sıkılanlardanim,  uzakta da olsam psikolojimi bozduğunu belirteyim...Bazilarinizin  haberiniz olmayabilir ancak burada bile bu oluşum için cok caba harcadim..

Zaten ulkede ufak bir tartismadan bile insanlar birbirini öldürürken,  bari burada tribunde sadece Genclerbirligini konusalim,  Cavcavi elestirelim,  deplasmana gidelim,  organizasyonlar yapalim..Passolig alan, almayan herkes benim icin Genclerbirligi Taraftaridir...Bu cercevede neredeyse tum uyelerden destek goremedim..Bundan dolayı bir süre sanaldan da olsa haydigencler'de yokum.Zaten son 3  aydir yaprak kipirdamiyordu, ben kendimce site boş kalmasin diye elimden geleni yaptim...Bir kac kisiye kırgınlıgım var ve bu kısır döngüde ben dinlenmeye cekiliyorum,  esasen pek cok kisi de zaten dinleniyor. Bana saygi duyan herkese bende saygilarimi sunuyorum..

Alper'in söylediklerine katılıyorum, ben her ne kadar grupça bir karar alınsa da -bende grup gibi düşünenlerdenim- ve fakat bu grup kararına karşı olanları da hatırda tutmak gerektiğini unutmamak gerekir diyorum. Maça giden gider, bir sebebi vardır ve gitmeyenlerin de bir sebebi var. O bakımdan karşılıklı anlayışla ve futbol dışı bir konuya geçmeden grup adına bildiri daha hoş gözükür.