07 Aralık 2019, 15:37:47

Gönderen Konu: Teknik Destek  (Okunma sayısı 48090 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mrthkc

Teknik Destek
« : 25 Mart 2012, 21:42:06 »
Sevgili haydigenler.com ailesi;

Bir süredir şahsım adıma bir kopukluk yaşadım, forumumuzu ve sıkıntı yaratan durumları aktif bir şekilde takip edemedim.

Son günlerde biraz daha düzene girdim ve maçlar hariç web ortamımız olan haydigençler.com ve forumda daha aktif bir şekilde sizlerlebirlikteyim.

Konuyu açış nedenim;

Her türlü teknik destek ve istek için, görmediğim farketmediğim durumlarda bana ulaşabileceğiniz mecraları belirtmek.

email : hakcimert@gmail.com

bu email adresimi aktif bir şekilde kontrol etmekteyim, ayrıca cep telefonumdan bana ulaşmak isteyenler yukarıda belirttiğim email adresine veya haydigenler.com profilimi özel mesaj atabilirse, kendilerine cep telefonu numaramı verebilirim.

Lütfen kopukluk için kusura bakmayın, her türlü detay için bana ulaşmaktan çekinmeyin.

İyi forumlar dilerim haydigençler.com
« Son Düzenleme: 25 Mart 2012, 21:48:03 Gönderen: Mert Hakcı »

Çevrimdışı Kerem Avlar

• Adı Soyadı: Kerem Avlar
Ynt: Teknik Destek
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2012, 21:42:15 »
Saat ayarı değişmemiş.Saatler 1 saat geriden geliyor.Bizim saat ayarı gibi bir şey yapma imkanı var mı?

mrthkc

« Yanıtla #2 : 27 Mart 2012, 22:30:00 »
Çok haklısın, yaz saati uygulaması sitemizin barındığı makinelerde değişmemiş, konuyla ilgileneceğim. Dikkatin için teşekkür ederim.

Çevrimdışı Koray Çakır

• Adı Soyadı: Koray ÇAKIR
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2012, 23:50:58 »
Gençlerbirliği sizin için ne demek başlıklı konuya yazdıgım cevap yonetim tarafından silindimi acaba?   eğer evetse bari banada sildik ve nedenide bu denseydi daha bir hoş tavır olurdu, eğer teknik bir nedenden silinmişse bir sorun varmış diye dikkat cekmek isterim.
Leyla ile Mecnun

aycan cemil ülker

« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2012, 04:18:51 »
Gençlerbirliği sizin için ne demek başlıklı konuya yazdıgım cevap yonetim tarafından silindimi acaba?   eğer evetse bari banada sildik ve nedenide bu denseydi daha bir hoş tavır olurdu, eğer teknik bir nedenden silinmişse bir sorun varmış diye dikkat cekmek isterim.

yönetici ekranında silinmiş yazı gözükmüyor. ben silmedim ama benden başka 10 tane daha moderatör olduğundan onlara sormak lazım.

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2012, 12:29:36 »
Anladığım kadarıyla yönetici arkadaşlar bilmeden siteyi geri tarihe yüklediler dün epey bir mesaj silinmişti.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2012, 12:37:25 »
Evet benim attığım 2 mesajda silinmişti dün
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2012, 12:37:37 Gönderen: İlkay Sofiyar »
Kırmızı Kara Burası Ankara

aycan cemil ülker

« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2012, 12:44:22 »
vahit abi bi dur şimdi. Zaten ortalık karışık.

Ayrıca gözünü seveyim madem silecen niye yazıyon? Biri sana cevap verse öyle kalacak. O da ona cevap verse anlamsız bir zincir olacak. Ayrıca bu üçüncü isyanın. Her şeye baştan başlayıp duruyosun. Ya kal, ya isyan et orda kalsın.

Çevrimdışı Kerem Avlar

« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2012, 20:15:21 »
Benimde mesajım kaybolmuştu.Bir şey demedim.Demek ki teknik bir sıkıntı var.

Çevrimdışı Yücel Yıldırımoğlu

• Adı Soyadı: Yücel Yıldırımoğlu
« Yanıtla #9 : 30 Ağustos 2012, 23:23:35 »
ya arkadaş  sankı admınlerı sahsen tanımıyorsunuz solemı oldu boylemı oldu arada sahsı muhabbet ıyıdırrr.

Çevrimdışı Kerem Avlar

« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2012, 23:39:07 »
Forumdaki saat ileri.Güncellemek lazım.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2013, 19:17:07 »
Ana sayfadaki köşe yazılarını güncelleyebilir miyiz :S
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

mrthkc

« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2013, 10:51:39 »
Ana sayfadaki köşe yazılarını güncelleyebilir miyiz :S

Aslinda kose yazarlarimizdan guncel yazilar geldikce ana sayfadaki kose yazilari bolumu en gunceli gorunecek sekilde ve her biri farkli yazardan olacak sekilde guncellenmeye ayarlanmis. Ancak o bolgede bir durgunlar var. Kose yazarlarimiz eger site ile ilgili bir problem varsa (kullanici adi, sifre, kullanim hatasi vs.) bana ulabilirler. Ben teknik olarak onlara her seyi saglamaya calisirim ve boylece yazilar guncellenmis olur.

Sevgiler.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #13 : 17 Aralık 2013, 22:40:04 »
 Bilmem dikkat ettiniz mi, forum şekli eski site tarzına döndü..Kim yaptı ise eline sağlık; buna göre ana sayfada son yorum yazılan 10 tane başlığı göreceğiz..Böylelikle yazılarımız diğer yerde kaybolmayacak..
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #14 : 18 Aralık 2013, 01:32:33 »
Bilmem dikkat ettiniz mi, forum şekli eski site tarzına döndü..Kim yaptı ise eline sağlık; buna göre ana sayfada son yorum yazılan 10 tane başlığı göreceğiz..Böylelikle yazılarımız diğer yerde kaybolmayacak..
Yakında sol sütun da gelecek muhtemelen. Böylece tek tek forum bölümlerini tıklamak zorunda kalmayacağız.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.