07 Aralık 2019, 23:17:03

Gönderen Konu: Forum Kuralları  (Okunma sayısı 32518 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mrthkc

Ynt: Forum Kuralları
« Yanıtla #15 : 31 Ağustos 2012, 09:16:17 »
Bazı kişiler var ki, şu kimseye zararı olmayan ortama girip yazılarıyla vs. Hacked Macked falan yazıyor, bu tip arkadaşlar için ciddi teknik önlemler alıyor olacağım, ancak admin arkadaşlar gördükçe bu tip yazıları ve üyeleri silmekten çekinmesin lütfen.

İnternet ortamında çok fazla bu tip insan var, kendilerini web sitemizden uzak tutmak kalitemizi her açıdan artıracaktır.

mrthkc

Ynt: Forum Kuralları
« Yanıtla #16 : 02 Ekim 2012, 00:07:28 »
selamlar haydigençler.com ailesi,

kimi zaman kişiler arasında yaşanan bazı sıkıntılardan sitemiz ve forumumuz da nasibini alıyor, ve kimi değişikliklere gitmek durumda kalıyoruz. Forum, tribün ve sosyal ortamda aktif rol alan arkadaşlarımızla aldığımız karar gereği,

forumda mesajların yanında kişilerin bilgileri arasında artık bu kişilerin yönetici admin vs.. olduğunu göremeyeceksiniz. Bunun sebebi, admin veya yönetici bir mesaja cevap verdiğinde, bunu kendisi olarak değil yönetici olarak verdiğinin sanılması.

Bizler bu platformda eşitiz, herkesin söz ve eleştiri hakkı var, kimsenin hakkı yöneticilerimiz tarafından zorba yöntemlerle kısıtlanamaz. Çok açık kurallarımızın dışına çıkılmadığı sürece burada Gençlerbirliği taraftarlığı etrafındaki her konudan bahsedebiliriz.

Arkadaşlar lütfen, sizlerde ricam bu siteyi kişisel çekişmelerinize, ego tatminlerine alet etmeyiniz, burası bizim günlük stresimizden uzaklaştığımız, hobimizi taraftarlığımızı bir nebze yaptığımız alan. Biz istiyoruz ki burada Gençlerbirliği etrafında eğlenelim, sosyal faaliyetlerde bulunalım. Burası kişisel çekişmelerin, ego tatminlerinin, topluluğa kendini kanıtlamaya çalışmanın yeri değildir.

Hepinize saygılarımı sunarım, benzer dilek ve isteklerinize her zaman açığız,

Mert.