23 Temmuz 2019, 20:41:42

Gönderen Konu: Yaptırım Uygulanmış Üyeler  (Okunma sayısı 22912 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aycan cemil ülker

Yaptırım Uygulanmış Üyeler
« : 04 Mayıs 2012, 15:32:03 »
Üslubuna dikkat etmeyen, provakatif, diğer üyeleri rahatsız edebilecek yazılar siliniyor. ayrıca bu davranışı sürekli yapan kişiler belli bir süre engelleniyor.

şimdiye kadar bu kurala riayet etmeyen kişilerden vahit gürgür, celal gürgür 30 gün, serkan genç 15 gün engellenmiştir. dikkat edelim. aşırı kibar ve samimiyetsiz olmayalım tabi ama diğerlerini de kırmayalım.

aycan cemil ülker

Ynt: Yaptırım Uygulanmış Üyeler
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2012, 01:26:03 »
"Nejla Çelik" müstear isimle ve "fake" hesapla siteye giriş yaptığından, provakatif yazılar yazdığından, ırkçı söylemlerde bulunduğundan, üyelere hakaretamiz ifadeler kullandığından dolayı sitemizden uzaklaştırılmıştır.

Çevrimdışı Can Akpınar

• Adı Soyadı: can akpınar
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2012, 20:25:58 »
"Nejla Çelik" müstear isimle ve "fake" hesapla siteye giriş yaptığından, provakatif yazılar yazdığından, ırkçı söylemlerde bulunduğundan, üyelere hakaretamiz ifadeler kullandığından dolayı sitemizden uzaklaştırılmıştır.

keşke bu tarz şeyler olmasa ama sitede huzur ve sükunun bekası için gerekli bir hamleydi. teşekkürler.
BİR TANESİN BU ALEMDE!

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2012, 23:55:37 »
provakatör ve ırkçılık kısmına tabiki yaptırım gerekte,fake oldugunu nerden anladınız?
sor u reş

enderbediz

« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2012, 00:46:22 »
provakatör ve ırkçılık kısmına tabiki yaptırım gerekte,fake oldugunu nerden anladınız?

Mail adresinden, yazış tarzından ve IPden... :)

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2012, 04:14:11 »

ilk günden belliydi fake olduğu hem imlasından hem üslubundan belliydi hatta ama arkadaşlar biraz beklediler sanırıım. tolerans göstermişler ama adamda değişme olmuyor demekki. :)

Bi de bi şey daha eklemek istiyorum müsaadenizle. Ben hala böyle başlıkların kilitli olması gerektiğini düşünüyorum. Kendim yazıyorum başlığa ama uygun değil bence. :)
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2012, 04:15:33 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2012, 12:27:07 »
Tebrikler arkadaşlar böyle şeylere meydan vermemeniz güzel.
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2012, 23:41:03 »
Nejla Ç. - Bir ''Kız İsmet'' Vak'ası... 8)
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2012, 23:41:31 Gönderen: Onur Nazlıaka »
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2012, 00:16:19 »

Kararın alınması güzel ; ancak biraz daha seri olabilsek bu kararlar da ; şuan bu ve benzeri üyeler yüzünden birkaç arkadaşımız siteye küsmüş durumda..İsteyenlere küsenleri isimlerini verebilirim..Bu üyenin de baştan beri fake olduğu belliydi ; 1 ay öncesinde Baki Sinop'luya hakaret etmişti ki ; Baki Sinop'lu o üyeye birşey yazmadığı halde; herhangi bir uyarı gelmedi..Yani bu üyenin en başından belli idi böyle oldu; bence gereksiz hatta fake bir kaç kişiyi kazanacağız diye; değerli dostlarımızı küstürmeyelim...

Sitemize en çok yazı yazan Ahmet Günen; "kimseye küfür edilmediği sürece herkes; tüm konular hakkında istediği yorumları yazar" anlayışı yüzünden; sitemize uzun süredir mesaj yazmıyor..Hepimize ilginç gelen; bir Gençlerbirliği bayan taraftarının (babadan yada erkek arkadaşından dolayı değil) , yani Pınar Altay'ın da sitemize mesaj yazmama nedenleri ; girdikleri pekçok konu başlığında pravakatörlerin mesaj yazmasına müsamma gösterilmesidir..Yine mesaj yazma oranında sırf bu nedenlerden dolayı düşüşler olan birkaç üye daha tanıyorum..

Tartışma ortamından dolayı bunalan, birkaç üye daha siteye mesaj atmıyor, ancak onların isimlerini buradan yazmayım ; kendileri söylesinler..

Benim düşüncelerim bunlar; rahatsız olma nedenim ise bu sitede birkaç gereksiz ki eminim onlar aynı kişiler (aklınızda ki 2 kişi) dostlarımızın soğumasına neden oluyorlar...Bu konuda sitemizden belirlenen 5 kişi; bu tarz durumlar da oy birliği ile karar alsın; üyeler konusunda yaptırımlar düşünülsün, oy çokluğu olursa gereken yapılsın, durum bu kadar basit ancak; Gürgürlere 3 ay müsamma gösterdik, diğer Serkan Genç'e yine 2-3 ay, bu fake hesapta olan üyeye ise 3 ay kadar katlandık..Bu 3 kullanıcı da pekçok üyemize art niyetli mesajlar attı..Üyelerimiz; soğukkanlı olmalarına rağmen bu devam etti...Mesajlar hala mevcutsa sitemizden bakabilirsiniz...

İsim değişkliği gibi önemli bir olayı; fikir alışverisi yapmamız gerekirken bu tarz birkaç kendini bilmez yüzünden zamanımızı harcıyoruz..
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

aycan cemil ülker

« Yanıtla #9 : 10 Temmuz 2012, 09:47:59 »
Bu tarz mesaj atanları şikayet ederseniz hemen işlem yapılır. Geç kalma için özür diliyorum kendi adıma. Ancak şöyle bir durum var. Bu değerlendirmede adaletli olmaya özen gösteriyoruz. Küfür, hakaret, provokasyon yok ise müsamaha göstermeye çalışıyoruz. Öbür türlü bu sefer biz ortak biR fikirde birleşmişiz de böyle düşünmeyenleri sepetliyormuşuz gibi görünebilir.

Haklı olarak gönül koyan arkadaşlarımıza ve abilerimize de lütfen geri dönün çağrısı yapıyorum. HaydiGençler daha kuvvetli görünsün. Bu aşamada paylaşımlarımız, bir arada durmamız çok önemli. Eğer herkes giderse bir aile olmamızın anlamı olmaz. Lütfen siteye girmeyen küskün üyelerimize de iletin.

Eleştiri için teşekkürler. Bundan sonra daha dikkatli olunacak.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #10 : 10 Temmuz 2012, 20:39:04 »
Kararın alınması güzel ; ancak biraz daha seri olabilsek bu kararlar da ; şuan bu ve benzeri üyeler yüzünden birkaç arkadaşımız siteye küsmüş durumda..İsteyenlere küsenleri isimlerini verebilirim..Bu üyenin de baştan beri fake olduğu belliydi ; 1 ay öncesinde Baki Sinop'luya hakaret etmişti ki ; Baki Sinop'lu o üyeye birşey yazmadığı halde; herhangi bir uyarı gelmedi..Yani bu üyenin en başından belli idi böyle oldu; bence gereksiz hatta fake bir kaç kişiyi kazanacağız diye; değerli dostlarımızı küstürmeyelim...

Sitemize en çok yazı yazan Ahmet Günen; "kimseye küfür edilmediği sürece herkes; tüm konular hakkında istediği yorumları yazar" anlayışı yüzünden; sitemize uzun süredir mesaj yazmıyor..Hepimize ilginç gelen; bir Gençlerbirliği bayan taraftarının (babadan yada erkek arkadaşından dolayı değil) , yani Pınar Altay'ın da sitemize mesaj yazmama nedenleri ; girdikleri pekçok konu başlığında pravakatörlerin mesaj yazmasına müsamma gösterilmesidir..Yine mesaj yazma oranında sırf bu nedenlerden dolayı düşüşler olan birkaç üye daha tanıyorum..

Tartışma ortamından dolayı bunalan, birkaç üye daha siteye mesaj atmıyor, ancak onların isimlerini buradan yazmayım ; kendileri söylesinler..

Benim düşüncelerim bunlar; rahatsız olma nedenim ise bu sitede birkaç gereksiz ki eminim onlar aynı kişiler (aklınızda ki 2 kişi) dostlarımızın soğumasına neden oluyorlar...Bu konuda sitemizden belirlenen 5 kişi; bu tarz durumlar da oy birliği ile karar alsın; üyeler konusunda yaptırımlar düşünülsün, oy çokluğu olursa gereken yapılsın, durum bu kadar basit ancak; Gürgürlere 3 ay müsamma gösterdik, diğer Serkan Genç'e yine 2-3 ay, bu fake hesapta olan üyeye ise 3 ay kadar katlandık..Bu 3 kullanıcı da pekçok üyemize art niyetli mesajlar attı..Üyelerimiz; soğukkanlı olmalarına rağmen bu devam etti...Mesajlar hala mevcutsa sitemizden bakabilirsiniz...

İsim değişkliği gibi önemli bir olayı; fikir alışverisi yapmamız gerekirken bu tarz birkaç kendini bilmez yüzünden zamanımızı harcıyoruz..
bu mesajın için çok teşekkür ederim alper.dediğin olay gerçekleştiğinde de senden başka bir tepki veren olmamıştı.bana yapılmış olan o saygısızlığı benim yanıtlamam hem olayı kisişelleştirirdi hemde yakışık almazdı.bu sitenin ilk zamanlarından beri üyeyim ve aktifim.sekiz kişi yaptıgımız ilk halı saha maçında da vardım.yirmi kişiyle yaptıgımız ilk kuruluş yemeginde de vardım.bir zamanlar haydi gençler türibinde beş on kişi ile maç izlerken o kişilerden biride bendim.beni tanıyan özelliklede o zamanlardan tanıyan arkadaşlardan bana terbiyesizlik yapıldıgında bir tepki koymalarını,destek olmalarını beklerdim.sagolsun özelden mesaj atan ahmet abi ve senin dışında kimseden bir destek göremedim.aynı şekilde vahit gürgür bana sözüm ona hakaret amacıyla ankaragüçlü dediğinde de yine senden başka kimseden bir ses seda gelmedi.bunlar beni küstürmez fakat kırılmadım dersem yalan olur.

enderbediz

« Yanıtla #11 : 12 Aralık 2012, 20:44:06 »
Çift üyelik sebebiyle Ersan Mutlu ve Zeynep Gencer takma ismini kullanan iki üye silinmiştir.

Ayrıca Ersan Mutlu takma ismiyle yazı yazan şahsiyet, diğer üyelerimize laf atarak, yasaklanmayı çift dikişli olarak hak kazanmıştır. Kendisini tebrik ediyoruz.

Saygılar..