Forum Yönetimi > Forum Yönetimi

Teknik Destek

(1/5) > >>

mrthkc:
Sevgili haydigenler.com ailesi;

Bir süredir şahsım adıma bir kopukluk yaşadım, forumumuzu ve sıkıntı yaratan durumları aktif bir şekilde takip edemedim.

Son günlerde biraz daha düzene girdim ve maçlar hariç web ortamımız olan haydigençler.com ve forumda daha aktif bir şekilde sizlerlebirlikteyim.

Konuyu açış nedenim;

Her türlü teknik destek ve istek için, görmediğim farketmediğim durumlarda bana ulaşabileceğiniz mecraları belirtmek.

email : hakcimert@gmail.com

bu email adresimi aktif bir şekilde kontrol etmekteyim, ayrıca cep telefonumdan bana ulaşmak isteyenler yukarıda belirttiğim email adresine veya haydigenler.com profilimi özel mesaj atabilirse, kendilerine cep telefonu numaramı verebilirim.

Lütfen kopukluk için kusura bakmayın, her türlü detay için bana ulaşmaktan çekinmeyin.

İyi forumlar dilerim haydigençler.com

Kerem Avlar:
Saat ayarı değişmemiş.Saatler 1 saat geriden geliyor.Bizim saat ayarı gibi bir şey yapma imkanı var mı?

mrthkc:
Çok haklısın, yaz saati uygulaması sitemizin barındığı makinelerde değişmemiş, konuyla ilgileneceğim. Dikkatin için teşekkür ederim.

Koray Çakır:
Gençlerbirliği sizin için ne demek başlıklı konuya yazdıgım cevap yonetim tarafından silindimi acaba?   eğer evetse bari banada sildik ve nedenide bu denseydi daha bir hoş tavır olurdu, eğer teknik bir nedenden silinmişse bir sorun varmış diye dikkat cekmek isterim.

aycan cemil ülker:

--- Alıntı yapılan: Koray Çakır - 11 Nisan 2012, 23:50:58 ---Gençlerbirliği sizin için ne demek başlıklı konuya yazdıgım cevap yonetim tarafından silindimi acaba?   eğer evetse bari banada sildik ve nedenide bu denseydi daha bir hoş tavır olurdu, eğer teknik bir nedenden silinmişse bir sorun varmış diye dikkat cekmek isterim.

--- Alıntı sonu ---

yönetici ekranında silinmiş yazı gözükmüyor. ben silmedim ama benden başka 10 tane daha moderatör olduğundan onlara sormak lazım.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git