Forum Yönetimi > Forum Yönetimi

Yaptırım Uygulanmış Üyeler

(1/3) > >>

aycan cemil ülker:
Üslubuna dikkat etmeyen, provakatif, diğer üyeleri rahatsız edebilecek yazılar siliniyor. ayrıca bu davranışı sürekli yapan kişiler belli bir süre engelleniyor.

şimdiye kadar bu kurala riayet etmeyen kişilerden vahit gürgür, celal gürgür 30 gün, serkan genç 15 gün engellenmiştir. dikkat edelim. aşırı kibar ve samimiyetsiz olmayalım tabi ama diğerlerini de kırmayalım.

aycan cemil ülker:
"Nejla Çelik" müstear isimle ve "fake" hesapla siteye giriş yaptığından, provakatif yazılar yazdığından, ırkçı söylemlerde bulunduğundan, üyelere hakaretamiz ifadeler kullandığından dolayı sitemizden uzaklaştırılmıştır.

Can Akpınar:

--- Alıntı yapılan: Aycan Cemil Ülker - 07 Temmuz 2012, 01:26:03 ---"Nejla Çelik" müstear isimle ve "fake" hesapla siteye giriş yaptığından, provakatif yazılar yazdığından, ırkçı söylemlerde bulunduğundan, üyelere hakaretamiz ifadeler kullandığından dolayı sitemizden uzaklaştırılmıştır.

--- Alıntı sonu ---

keşke bu tarz şeyler olmasa ama sitede huzur ve sükunun bekası için gerekli bir hamleydi. teşekkürler.

Mehmet Ali Bakır:
provakatör ve ırkçılık kısmına tabiki yaptırım gerekte,fake oldugunu nerden anladınız?

enderbediz:

--- Alıntı yapılan: Mehmet Ali Bakır - 07 Temmuz 2012, 23:55:37 ---provakatör ve ırkçılık kısmına tabiki yaptırım gerekte,fake oldugunu nerden anladınız?

--- Alıntı sonu ---

Mail adresinden, yazış tarzından ve IPden... :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git