23 Temmuz 2019, 20:40:42

Gönderen Konu: ODTÜlü Gençler  (Okunma sayısı 25353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

ODTÜlü Gençler
« : 27 Aralık 2011, 19:19:23 »
ODTÜde okuyan dostları bekliyoruz.. ODTÜde yapılacak Gençlerbirliği ile ilgili organizasyonları buradan duyurabiliriz. Saygılar, sevgiler..

Çevrimdışı Koray Çakır

• Adı Soyadı: Koray ÇAKIR
Ynt: ODTÜlü Gençler
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2012, 05:47:52 »
Samsunspor macına okuldan toplu gidelim????
Bir dolmuşu doldururuz sanki.
Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı Sabrican Sarak

• Adı Soyadı: Sabrican Sarak
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2012, 13:11:20 »
Samsunspor macına okuldan toplu gidelim????
Bir dolmuşu doldururuz sanki.

Facebook'tan beni ekleyerek yahut profilimdeki cep numaramla benimle iletişime geçebilir misin Koray, Samsun maçı öncesi ODTÜ içerisinde afiş asalım diyorum da... Ender, senden de destek bekliyorum  :)
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2012, 13:23:40 Gönderen: Sabrican Sarak »
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı Koray Çakır

« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2012, 14:10:34 »
ENDER??????   :)
Leyla ile Mecnun

« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2012, 14:19:28 »
ENDER??????   :)

Ender'e mesaj atmadım ama forumda da bu yazıyı görmedi mi acaba :) Bu arada, yaptığım görüşmeler sonucu rektörlüğün iç hizmetler müdüründen bir seferliğine afişlerin kaçak olmasına rağmen kaldırılmayacağı teminatını aldım. Normalde ODTÜ'deki 3 düdüklerin taraftar toplulukları kaçak afiş asıyorlar Ankara takımlarıyla maç oynadıklarında ama görevliler tarafından görüldüğünde onaysız afişler indiriliyormuş...

Bu arada içimde ODTÜ'de taraftar sayımızın az olacağına dair kötü hisler belirmeye başladı, acaba bu gerçekle yüzleşmeli miyiz :(
ODTÜLÜ GENÇLER

enderbediz

« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2012, 12:51:23 »
Ender'e mesaj atmadım ama forumda da bu yazıyı görmedi mi acaba :) Bu arada, yaptığım görüşmeler sonucu rektörlüğün iç hizmetler müdüründen bir seferliğine afişlerin kaçak olmasına rağmen kaldırılmayacağı teminatını aldım. Normalde ODTÜ'deki 3 düdüklerin taraftar toplulukları kaçak afiş asıyorlar Ankara takımlarıyla maç oynadıklarında ama görevliler tarafından görüldüğünde onaysız afişler indiriliyormuş...

Bu arada içimde ODTÜ'de taraftar sayımızın az olacağına dair kötü hisler belirmeye başladı, acaba bu gerçekle yüzleşmeli miyiz :(

Dostlar kusura bakmayın, yoğunluktan başımı kaldıramadım. Okuldaki afişleri görüyorum. Emeğinize sağlık. İktisadi idari bilimler A bloktaki afişlere bir şey olmaz. Temizlikçi abileri tanıyorum ve kendileri gençlerbirliği taraftarı olmasalarda konuşmalarımız sayesinde Gençlerbirliği sempatileri oluştu. A bloktaki temizlik görevlileri Fehmi abi ve Murat abi ye abi afişe biraz bakabilir miyiz derseniz sorun olmaz.. Sorun olursa abilerle konuşurum...
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2012, 12:55:01 Gönderen: Ender Bediz »

Çevrimdışı Koray Çakır

« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2012, 01:57:48 »
Arkadaşlar afişler konusunda bu kadar tedbir önlem filan gerekmez, 7. yılındayım bu okulda

Yüzlerce afiş asmışımdır, binlerce el ilanı dağıtmışımdır,   yapılacak hiçbir şey yok, asarız kaldırırlarsa kaldırırlar. ama merak etmeyin kaçak dediğiniz o afişler zaten sabah asılıp aksam asanlar tarafından tekrar toplanıyor, yani okul içerisinde öyle her gün afiş temizliği yapılmıyor. Ve Ender in de dediği gibi okul içerisindeki Gençlerbirliğine düşman olan yok, yani afişlere genel temizlik dışında müdahale eden olmaz.

Üçlü amfinin oraya çok güzel GENÇLERBİRLİĞİ yazdım, fotoğrafı da buradan paylaşacağım. Kaç gündür yerinde duruyor :)

Bu maça okuldan yaklaşık 10 kişi geldik, Sabrican'ın dediğine göre sürekli farklı kişiler geliyor, buda aslında çok fazla kişinin gelmeye çalıştığını gösteriyor. Umarım hepbirlikte tam kadro 30 kişi geliriz okuldan.
Leyla ile Mecnun

enderbediz

« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2012, 17:47:36 »
Yüzlerce afiş asmışımdır, binlerce el ilanı dağıtmışımdır,   yapılacak hiçbir şey yok, asarız kaldırırlarsa kaldırırlar. ama merak etmeyin kaçak dediğiniz o afişler zaten sabah asılıp aksam asanlar tarafından tekrar toplanıyor, yani okul içerisinde öyle her gün afiş temizliği yapılmıyor. Ve Ender in de dediği gibi okul içerisindeki Gençlerbirliğine düşman olan yok, yani afişlere genel temizlik dışında müdahale eden olmaz.

Temizlikçiler ve eli uzun her şeyi yırtan elemanler dışında afişlere kimse bir şey yapmaz, bu konuda sorun yok. İktisat Binasında 2 temizlikçi abiyi ayarladık. Problem yok.

Üçlü amfinin oraya çok güzel GENÇLERBİRLİĞİ yazdım, fotoğrafı da buradan paylaşacağım. Kaç gündür yerinde duruyor :)

Bak bu fotoyu heyecanla beklemekteyim. Büyük ihtimalle salı gününe kadar okula gitmeyecem; bizi o görüntüden mahrum etme dostum.::)

Bu maça okuldan yaklaşık 10 kişi geldik, Sabrican'ın dediğine göre sürekli farklı kişiler geliyor, buda aslında çok fazla kişinin gelmeye çalıştığını gösteriyor. Umarım hepbirlikte tam kadro 30 kişi geliriz okuldan.

İkinci dönem açıldığı zaman ilk maçta epey kalabalık gideriz diye düşünüyorum...
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2012, 17:48:24 Gönderen: Ender Bediz »

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2012, 18:14:11 »

Yahu anlaşılan dostlarımız güzel çalışmalar yapıyor.Bunların fotograflarını çekseniz?Ayrıca maçlara geldiğinizde de sizlerle tanışsak..
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2012, 00:40:24 »
Burada güzel bir oluşum başlıyor gibi, sinyallerini şimdiden almaya başladık.  :)
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

« Yanıtla #10 : 07 Ocak 2012, 10:01:27 »
Burada güzel bir oluşum başlıyor gibi, sinyallerini şimdiden almaya başladık.  :)

Hazırlık sınıfından Oytun adlı arkadaşla görüştüm, o da benim gibi fanatik Gençlerli. 2. dönem başından itibaren sağlam bir oluşum kurmayı planlıyoruz...
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2012, 18:33:48 »
Hazırlık sınıfından Oytun adlı arkadaşla görüştüm, o da benim gibi fanatik Gençlerli. 2. dönem başından itibaren sağlam bir oluşum kurmayı planlıyoruz...

Peki, bizim yardımcı olmamız gereken bir konu varsa haberimiz olsun.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2012, 09:40:43 »
Peki, bizim yardımcı olmamız gereken bir konu varsa haberimiz olsun.

Oytun pankart için Nedim Abi'yle konuşacaktı, Koray da aynı konu için Yücel Abi'yle iletişimdeydi ancak gelişmeleri bilmiyorum...
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı Koray Çakır

« Yanıtla #13 : 09 Ocak 2012, 01:11:04 »
Sabrican okulda ilk dönem bir bitsin ikinci döneme güzel fikirlerim var bende mezun olursam daha rahatlayacağım birlikte çok güzel işler yapacağız :)

Maça birlikte gitmek çok güzel ama yetmez.... :)
Leyla ile Mecnun

Çevrimdışı Koray Çakır

« Yanıtla #14 : 13 Ocak 2012, 19:49:28 »
resmi boyutundan oturu yollayamiyorum:(
Leyla ile Mecnun