Forum Yönetimi > Forum Yönetimi

Yazı Silme

(1/2) > >>

enderbediz:
Buradan silinen yazıların konu başlığı ve silinme nedeni duyurulacaktır.

''Basından haberler'' başlığında siyasi, etnik tartışmalara girildiği için, bu konuda yazılan yazılar silinmiştir. Lütfen duyarlı olalım ve böyle tartışmaları derinleştirmeyelim. Unutmamamız gereken konu buranın Gençlerbirliği taraftar forumu olduğudur. Bu forumda  temelde Gençlerbirliği ile ilgili konular tartışılıp, futbol ve diğer spor konularında da sohbet edilir.

Lütfen sakin olalım.

mrthkc:
adını yanlı hatırlamıyorsam; "efecom" isimli bir üye(!)nin tüm konu ve içeriklerini sildim az önce. Sebebi maç analizlarine hacked falan filan yazması. Birincisi bu arkadaşımızın yaptığı işlem hack değildir, ya da hack onun sandığı kadar ucuz bir şey değildir.

Bu ortamda kişilerin iyi niyetine güvenilmektedir, ve iyi niyetli olmayan kişilerin ise aramızda yeri yoktur. Herkese iyi paylaşımlar.

enderbediz:
 6. Hafta/ Gençlerbirliği - Kayserispor konu başlığında 2 yazı silinmiş, 1 mesaj da düzeltilmiştir. Konumuz  6. Hafta/ Gençlerbirliği - Kayserispor, tartışma terör tartışması değildir. Bu konudaki düşüncelerinizi muhattapları ile konuşabilirsiniz.

Saygılar.

enderbediz:
Artun Akçakın konu başlığında hakaret içerikli mesaj silinmiştir. Eleştirilerde üslübumuza dikkat edelim lütfen.

enderbediz:
HaydiGençler Ailesi  bölümünde ''Gençlerbirliği Bileklikleri'' konu başlığı açılmıştır. Bu başlık önceden de vardı zaten. Bu sebeple silinmiştir.

Forumu çöplük haline getirmeyelim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git