19 Ekim 2019, 22:53:51

Gönderen Konu: Yeni Gelenler Buraya  (Okunma sayısı 147598 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enderbediz

Yeni Gelenler Buraya
« : 27 Aralık 2011, 19:21:06 »
Yeni gelen Gençlerbirlikli dostlar burada kendini tanıtsa iyi olabilir.. ;)

Ben Ender Bediz.. Müzmin öğrenciyim. Maçları maratondan takip ediyorum. Sincanda oturuyorum.

Saygılar, sevgiler..

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
Ynt: Yeni Gelenler Buraya
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2012, 00:42:58 »
Herkese merhaba, yeni yılımızı yeni siteyle açmış olmak gurur verici.

Benim adım da kullanıcı adımda yazdığı gibi Zafer Cem Özcan :D 15 yaşındayım. Çayyolu'nda oturuyorum. Babadan Gençlerbirliği taraftarıyım, 2009 yılından bu yana HaydiGençler'de aralıklı da olsa yazıyorum. Elimden geldiğince maçlara gelmeye çalışıyorum ancak mesafe ve televizyondan izleme engeli(!?) ile karşılaştığımdan ötürü taraftarlarla bir araya gelememekten muzdaribim. Yine de aktif olmaya gayret gösteriyorum.

Herkese selamlar, sevgiler. Umarım 2012 Gençlerbirliğimiz'in doruklarda yer aldığı senelerin başlangıcı olur.

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2012, 01:35:00 »
Herkeze Merhaba yeni yılınızı yeni siteyle kutluyorum.

Ben Osman Akpınar.. Öğrenciyim. Maçlara oldukça gelmeye çalışıyorum ve maçları maratonda izliyorum. Öveçler'de oturuyorum. Şimdilik bu kadar sevgi ve saygılarımla.
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2012, 13:05:53 »
Yeni sitemiz hayırlı olsun. Eski sitedeki iletiler ne olacak?

Çevrimdışı Oğuzhan Emre

• Adı Soyadı: Oğuzhan Emre
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2012, 13:08:09 »
Herkese merhaba yeni yılınızı ve yeni sitemizi kutluyorum.

Ben Oğuzhan Emre, öğrenciyim, maçları maratondan takip ediyorum, Dikmen'de oturuyorum, sevgiler saygılar

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2012, 13:09:07 »
Merhaba arkadaşlar;

Ben Edip Erdoğan forumu bu hesap üzerne kurduğumuz için ismimi değiştiremedim. İlerde kendime ayrı bir hesap açıp oradan devam ederim.

Önceki forumun yedeğini aldık daha sonra ona eski.haydigenler.com isminde bir subdomain açıp oraya yükleyeceğiz.

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2012, 13:54:15 »
Merhaba arkadaşlar herkesin yenı yılı kutlu olsun...
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2012, 14:59:57 »
 Besmele çekerek başlıyorum bakalım.. Öncelikle yeni yıl size ve tüm sevdiklerinize, sağlık mutluluk ve şans getirsin..Tanımayanlar için kısa bi özgeçmiş yazayım..Yaklaşık 12 yıldır Gençlerbirliği maçlarına gidiyorum..Haydigencler.com adresine mayıs 2007 yılında üye olmuştum..O günden bugune aranızdayım..Ankarada oturuyorum, memurum..Yıllık izinlerimi maçlara ayarlayacak kadar sıkı bir Gençlerbirliği taraftarıyım..Benim telefon rehberimde yaklaşık 50 Gençlerlinin numarası var eğer sizde eklemek isterseniz buyurun : 0507 443 82 94..Ayrıca sitemiz ile ilgili ufak pürüzler (googlechoreme den girilemeyişi, üyelik sıkıntıları) en geç 1 hafta içerisinde giderilecektir..Konu ile ilgili sorunlarını Edip Erdoğan'a sorabilirsiniz..Emeklerine sağlık, güzel bir site olmuş..Zamanla alışırız umarım..Sağlıcakla kalın ;D
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2012, 15:09:33 »
SELAM İSMİM BAKİ SİNOPLU.MAÇLARI MARATONDAN TAKİP EDİYORUM VE HAYDİ GENÇLER ORGANİZASYONLARINA KATILMAYA GAYRET EDİYORUM.HERKESE İYİ PAYLAŞIMLAR VE KALICI DOSTLUKLAR DİLİYORUM.

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
« Yanıtla #9 : 01 Ocak 2012, 17:17:58 »
Yeni gelen arakadaşlara aramıza hoş geldiniz  ;D
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #10 : 01 Ocak 2012, 19:13:43 »
Sonunda girebildim siteye, üyelikte biraz sıkıntı yaşamıştım. Herkese selamlar diyor, güzel paylaşımlar diliyorum.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

bulank

« Yanıtla #11 : 01 Ocak 2012, 19:44:10 »
merhaba arkadaslar,hepinizin yeni yili kutlu olsun ve yeni sitemiz hayirli olsun

Çevrimdışı Uğur Can Şener

• Adı Soyadı: Uğur Can Şener
« Yanıtla #12 : 01 Ocak 2012, 20:00:03 »
Merhabalar , ben Uğurcan . Deneme Lisesi son sınıf öğrencisiyim . Küçüklüğümden beri Gençlerbirliği taraftarıyım ve elimden geldiğince tüm maçlara geliyorum . Bu sitedeki abilerimin çoğunu her maç maratonda görüyorum zaten . Bu siteye üye olmaktan çok mutluyum . Elimden geldiğince yazmaya ve etkinliklere katılmaya çalışacağım . Herkese saygılar  :)
Siyahın Yanına Kırmızı Koyduk !

Çevrimdışı Olcay Ulutaş

• Adı Soyadı: Olcay Ulutaş
« Yanıtla #13 : 01 Ocak 2012, 20:07:11 »
Merhabalar...

Ben Olcay ULUTAŞ. Maçları bu sene televizyon karşısından izliyorum.Umarım bu sene Sayın Cavcav Hocamıza yakışan transferleri yaparda ben de olmam gereken maratonda olurum.

Bu arada hepinize sağlıklı mutlu ve  bol üç puanlı bir yıl diliyorum.
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2012, 20:07:58 Gönderen: Olcay Ulutaş »

Ahmet

« Yanıtla #14 : 01 Ocak 2012, 20:42:12 »
      Yeni sitemiz hayırlı olsun. Bağkur emeklisiyim, Keçiören'de oturuyorum. Maçları kapalı tribünden izliyorum...