21 Ekim 2018, 22:20:38

Gönderen Konu: 17.Hafta/ Gençlerbirliği - Beşiktaş  (Okunma sayısı 33195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
17.Hafta/ Gençlerbirliği - Beşiktaş
« : 23 Aralık 2013, 11:11:59 »
2013-2014 Sezonu
Spor Toto Süper Lig
17. Hafta Maçı

Gençlerbirliği  - Beşiktaş

Tarih : 27.12.2013
Saat  : 20.00
Cuma
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2013, 11:12:27 Gönderen: Osman Akpınar »
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

enderbediz

Ynt: 17.Hafta/ Gençlerbirliği - Beşiktaş
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2013, 14:04:59 »
Bu maçı alacağız, bundan hiç kuşkum yok...

Çevrimdışı Mehmet Aslan

• Adı Soyadı: Mehmet Aslan
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2013, 14:11:53 »
Üzerinden 2 hafta geçti ama Galatasaray ile oynadığımız maçın 89.dakikasında çok net bir pozisyonumuz ofsat diye kesilmişti,takip ettim hiçbir medyada o pozisyon tartışılmadı,işte bu videonun 2.40 saniyesinde başlayan atağımızda, Stancu'nun 5 metre geriden geldiği ofsayt olmayan %100 gollük atağımızın emek hırsızlarınca kesilmesi...http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2013-2014/15/genclerbirligi-1-1-galatasaray-mac-ozeti

Bu maç ile ilgili beni en çok korkutan istatistik Mehmet Özdilek'in Bjk'ye karşı olan çok kötü karnesi...Umarım Mehmet hoca bizle beraber bu kötü gidişe bir dur der...
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2013, 14:19:14 Gönderen: Mehmet Aslan »
Ceza sahasına 7-8 metre uzaklıkta,rakip kaleyi hafif sol çaprazda gören,kaleye yaklaşık 25 metre...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2013, 14:14:32 »
Besiktasta atiba, fernandes, gokhan tore gibi onemli isimler olmayacak.bizim futbolumuz umit vermesede mucadele anlaminda fena sayilmayiz.

Antalya maci harici savunmayi pek iyi yapuyoruz ozdilekten beri.bjk macinda da bunu surdurebilirsek stancu, jimmy ile gol arar ve bulabiliriz.ben yenecegimize inaniyorum ki yenersek takim hedefinde cok seyler degisebilir.21 puan ideal bir puan olur ve devre arasi yapilacak onemlo takviyelerle yukarilara oynanabilir.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2013, 14:16:47 »
Üzerinden 2 hafta geçti ama Galatasaray ile oynadığımız maçın 88.dakikasında çok net bir pozisyonumuz ofsat diye kesilmişti,takip ettim hiçbir medyada o pozisyon tartışılmadı,işte bu videonun 2.40 saniyesinde Stancu'nun 5 metre geriden geldiği ofsayt olmayan %100 gollük atağımızın emek hırsızlarınca kesilmesi...http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2013-2014/15/genclerbirligi-1-1-galatasaray-mac-ozeti

Doga kayanin antalya macindan sonra dile getirdigi cok guzel bi sey var.aynisi buyuk takimlara olsa muhanbeti.

Hakikaten dun bizim aleyhimize verilen penalti antalya gs ile oynuyorken verilebilir miydi yer miydi yani!? Turkiyenin hakemleri ne yazik ki tek kelimeyle rezalet.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2013, 16:23:56 »
bizim  defans cok heyecanlı oluyor,ben korkuyorum.kalecimiz de canlı bomba olunca,skoru kestiremiyorum.1-0 olsun bizim olsun
sor u reş

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2013, 00:16:13 »
Bilet fiyatları yine 50-75-100 TL olarak belirlenmiş.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2013, 03:29:43 »
Bilet fiyatları yine 50-75-100 TL olarak belirlenmiş.
Ucuz olmuş. Sonra oralar hep sıra, kalaba oluyor.  :)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2013, 10:09:09 »
hakemlere söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum arkadaşlar. bu silsile aslında hakkımız olan ancak faul olan golün verilmesi, penaltımızın da verilmemesiyle fenerbahçe maçında başladı. hadi feneri hakemler bariz şekilde koruyor diyelim, antalya maçındaki penaltıya ne demeli. mehmet arkadaşımın da dediği gibi gs maçının 89. dk sındaki ofsayt. maçı alabilirdik bile. yani bu yıl hakemlerden yana yüzümüz bir türlü gülmedi. inşallah beşiktaş maçıyla bu da kırılır. bu arada beşiktaş da eksik çok. bu maç bol gollü olacak ve ben yine inanıyorum, bu maçı da alacağız Evvelallah.

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2013, 10:25:51 »
Maça gelemeyecek veya fazla kombinesi olan varsa bana ulaşabilirmi acaba...
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2013, 11:01:10 »
Üzerinden 2 hafta geçti ama Galatasaray ile oynadığımız maçın 89.dakikasında çok net bir pozisyonumuz ofsat diye kesilmişti,takip ettim hiçbir medyada o pozisyon tartışılmadı,işte bu videonun 2.40 saniyesinde başlayan atağımızda, Stancu'nun 5 metre geriden geldiği ofsayt olmayan %100 gollük atağımızın emek hırsızlarınca kesilmesi...http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2013-2014/15/genclerbirligi-1-1-galatasaray-mac-ozeti

Bu maç ile ilgili beni en çok korkutan istatistik Mehmet Özdilek'in Bjk'ye karşı olan çok kötü karnesi...Umarım Mehmet hoca bizle beraber bu kötü gidişe bir dur der...

abi sana kesinlikle katılıyorum, ben maçı izlerken acaba tekrarını verir mi pozisyonun diye bekledim vermedi, bizimkilerinde umurunda değil pek doğrusu 1 puanı almışlar ses çıkmıyo bizimkilerden. ne olacak bu ülkenin bu hali valla bilmiyom
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2013, 14:38:55 »
Serkan kurtulus bu macta oynayamayacak.
Jimmy tomic doga ve mervanin sakatliklari varmis.tomic zateb gozden cikarildi ama doga jimmy ve mervan umarim maca yetistirilirler.

Bu macta hoca uguru sagda oynatma sacmaligina bulasmaz sanirim.aslinda gs macindaki 3 5 2 sistemi cok cok iyiydi.

hucumda bir sey yapamayan zec defansa yakin sagda oynayinca daha etkili.takimin tek hucumcusu tosic sol kanata yakin oynayinca gol yollarinda etkili olabiliyiruz.ferhat gorgulununde sol stoperde o gun muthis bi performans sergiledigini dusunursek 3 5 2 bizim icin galibitet parolasi olur

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #12 : 24 Aralık 2013, 20:34:19 »
Bu maci kazanirsak 21 puana ulasmis olacagiz ve bu puan gecen senekiyle ayni olacak ki gecen yil fuat capa basarili sayilmisti 21 puan toplayinca
  Umarim bu maci kazanirda rahatlariz

Çevrimdışı Murat Aykent

• Adı Soyadı: Murat AYKENT
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2013, 15:51:57 »
Fazla kombinesi olan veya kullanamayacak olan varsa haberdar ederse sevinirim
TAPMADIK ASLA PARA YA PULA

Çevrimdışı Oytun Akyol

• Adı Soyadı: Oytun AKYOL
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2013, 17:51:04 »
Cumartesi günü Ankara'ya geldim, pazar gününe kadar burdayım. Bu sene Nevşehir'de olmamdan dolayı kombine almamıştım. Elinde fazla kombinesi olan varsa bende sevinirim valla.