21 Ekim 2018, 21:46:39

Gönderen Konu: 19.Hafta/Akhisar Belediye Gençlik ve Spor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 21584 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
2013-2014 Sezonu
Spor Toto Süper Lig
19. Hafta Maçı

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor - Gençlerbirliği

Tarih : 02.02.2014
Saat  : 16:00
Pazar
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: 19.Hafta/Akhisar Belediye Gençlik ve Spor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2014, 22:23:18 »
zor deplasman,evlerinde iyiler.1 puana hayır demem ama hedef 3 puan.
sor u reş

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2014, 22:49:32 »
akhisar persembe aksami kupa maci oynayacak,ister istemez yorgun olacaklardir.bizim takimda teknik 0 olsa da kondisyon ve mucadele anlaminda sifoyla beraber iyi durumdayiz.

iyi veya kotu forvet transferi bu hafta icinde yapilmali.

bu mactan galibiyet bekliyorum ben nedense.3 puna alirsak pazarc karisir :)

enderbediz

« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2014, 01:17:26 »
Bu maçı alacağız, başka yolu yok... Bu kadar da kendimden emin konuşuyorum.. 8)

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2014, 15:47:45 »
Sezon sonu sıralamadaki yerimizi deplasman performansımız belirleyecek, o performansı da bu maç, kazanırsak Mehmet Hoca hedef büyültmeli, ikinciyle aramızda 10 puan var ... Benim Akhisar maçı öncesi hedefim şampiyonlar ligi.. Berabere kalırsak , UEFA.. Yenilirsek ilk 10...
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı İbrahim Mayagöz

• Adı Soyadı: ibrahim mayagöz
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2014, 18:44:38 »
akhisar maçı bizim için zor olacak kolay bi deplasman değil adamlar evlerin de güzel oynayıp kolay kolay kaybetmiyorlar deplasmanda bi puan bile alırsak iyidir yine de  hedef üç puan olmalı az şifo ile bi ivme yakaladik ins devam eder böyle  ins maçı kazanıriz

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #6 : 29 Ocak 2014, 00:30:41 »
Sezon sonu sıralamadaki yerimizi deplasman performansımız belirleyecek, o performansı da bu maç, kazanırsak Mehmet Hoca hedef büyültmeli, ikinciyle aramızda 10 puan var ... Benim Akhisar maçı öncesi hedefim şampiyonlar ligi.. Berabere kalırsak , UEFA.. Yenilirsek ilk 10...

sifoyla yanlis hatirlamiyorsam 4 deplasman macinda 1 yenilgi aldik o da sacma erciyes maciydi.

rakipte hucum hatti gecen sezon cok kotuyken bu sezon cok cok iyi seviyede. niasse,bruno,kenan,bilal cok tehlikeli bir hucum hatti.her ne kadar savunmamiza oldukca guvensekte bu isimlerden korkulur.
bizde ise hucum hatti sagdan sola jimmy,petro,oktay,stancu seklinde olur.

goruldugu uzere 4 isimden gole yakin olan tek isim stancu.o da ozellikle deplasmanlarda ezilip buzuluyor.jimmy iyi kitleniyor petro ortalarda gorunmuyor.yani bu macta hucum anlaminda bir sey beklemiyorum pek,umarim yanilirim.puan alirsak savunmamiz sayesinde puan aliriz bence.

sifoyla beraber savunma kale ve savunma 4lumuz cuk oturdu.defansif orta sahamiz da vites yukseltti.fakat hucum anlaminda oyun kuran,gol atan ve kanatlarda oynayanlarda sikintilar var.bir kere kanatlardan istenilen verim alinamiyor,jimmy 90 dakikada 5 dakika gozukuyor,oktay cok sayif sol acik oynayacak bir isim degil stancu oynasa daha verimli olur.stancu elinden geleni yapiyor,petro hakkinda artik bisey demeyecegim seveni cok ama ben begenmiyorum boyle gamsiz ve ve sut ara pas yetebegi olmatan adam forvet arkasi olmamali

wayelemzed

« Yanıtla #7 : 29 Ocak 2014, 08:44:34 »
Süper Ligde maçları daha çok isteyen, daha az hata yapan takımların kazanması çok yüksek. İlk yarıda bize karşı olağanüstü kötü bir performans sergileyen bu rakip bu maçta ne yapar bilemiyorum ama onlar normal bir performansa geçerse ve bizde geçen haftaki gibi oynarsak maçın sonucu biraz daha onların lehine gider. Benim bu maç için sıkıntı duyduğum iki bölge ortada Doğa'nın oluşu (gerçekten beklentimin üzerinde özverisi var ama kendini de parçalasa yapabileceği max. seviye çıtanın çok altında) ve sol çizgide Oktay'ın oluşu ki o da son maçta idare eder performans gösterse de gücü yetersiz ve top ezmede ligde üst sıralardadır. Oktay'da iyi niyetiyle her zaman maçını oynar ancak o da işte bir yere kadar götürür. Mevcut kadroda bu ikisi yerine Nizam ve Mervan şans bulmalı. Onlarda harika oynadığından değil ancak yapabilecekleri potansiyelin daha fazla gözükmesi. Maçları kazanmak istiyorsak kazanmaya yönelik kadro çıkarmak gerekir. Bu esnada yönetimde umarım bir bitirici ve çok önemli gördüğüm top oynama becerisi yüksek bir orta saha elemanı bulabilir. Kritik mevkilerimiz öncelikli bunlar.

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #8 : 29 Ocak 2014, 14:20:36 »
transfer sezonun bitimine 3 gun kaldi,dedikodu bile yok.inceci orta sahadan gectik bari forvet alin :)

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #9 : 29 Ocak 2014, 14:59:04 »
gerçekten bu seneki hedefimizi belirleyecek kilit maç.rakibin kupa maçı oynayacak olması lehimize olabilir.
katılırmısınız bilmem ama nizamettin tekniğiyle ve iyi top kullanmasıyla kesin yer almalı bu takımda.hatta petronun yerine düşünülüp kontenjan bile açılabilir tomiç ve mervanı acil kazanmalıyız.
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

Çevrimdışı Cem Özgüneş

« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2014, 15:45:28 »
nizo,mervan ve tomicte kondisyon sikintisi var bence.
baktigimizda mervan tam bir acik oyuncusu.calim,pas ve sut yetenegi var ama fizik olarak hic hazir degil yoksa emin olun solda oktayin yerine her turlu oynar.yine de sonradan oyuna girince bir seylwr bekliyor insan ondan.

nizo orta sahada ki en teknik isim.sakatlikta  sonra forma sansi bulamadi fakat sifo doga ve petrovicten memnun gozukuyor o yuzden o da ilk 18 adami.tomic ise teknik bakimdan cok ust duzeyde fakat 3 teknik adamda da sans bulamiyorsa bir sikinti vardir demektir.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2014, 08:08:29 »
yalnız bir haftadır kulübün resmi sitesinde,  bizim logonun üstünde Akhisar -  Akhisar logosunun üstünde Gençlerbirliği yazıyor...  1 haftadır fark edilmedi... 
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Mücahit Altunok

• Adı Soyadı: mücahit altunok
« Yanıtla #12 : 31 Ocak 2014, 11:37:02 »
3 puan 3 puan 3 puan

Çevrimdışı Kaan Ozan

• Adı Soyadı: Kaan Ozan
« Yanıtla #13 : 01 Şubat 2014, 19:51:29 »
Zor deplasman açıkçası ben yenileceğimizi düşünüyorum. Umarım 1 puan yada 3 puan alabiliriz.
Gaziantep Üniversiteli Gençler

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #14 : 02 Şubat 2014, 13:29:11 »
Kızılay Sakarya'da Beer Bus' da maçı izleyeceğim, zor bir maç! :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...