19 Ekim 2019, 22:40:58

Gönderen Konu: 21. Hafta/Kayserispor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 24166 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
Ynt: 21. Hafta/Kayserispor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #15 : 15 Şubat 2014, 18:27:14 »
Forvet olarak Radkov girdi oyuna 5dk sonra sarı kart gördü  :D
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Osman Akpınar

• Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM
    • Centilmen Taraftarın Sitesi
  • Adı Soyadı: Osman Akpınar
« Yanıtla #16 : 15 Şubat 2014, 19:06:00 »
Yine Hüsran Yine Hüsran.... diyecek bişey bulamıyoruz artık hep aynı şeyler yeter artık...
Her Zaman Her Yerde HAYDİGENÇLER.COM

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #17 : 15 Şubat 2014, 19:10:20 »
Ben diyorum Gençlerbirliği sağlığa zararlıdır diye.. Birşey yazmaya gerek yok, takımın halli belli..Benim sezon başı öngörü mesajlarım da aynen duruyor...Allah sabır versin bize Konya maçında görüşürüz.

LÜTFEN İSTİFA EDER MİSİNİZ?
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2014, 23:11:06 Gönderen: Alper Uslu »
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #18 : 15 Şubat 2014, 19:19:17 »
Maçın hakemi Hüseyin Göçek. Kendisi bu sezon, Kayseri'nin evinde Eskişehir'i ağırladığı 1-1'lik maçı yönetti. Bizim de Rize'yi ağırladığımız 3-1'lik maçta 4. hakem olarak görev yaptı. Bu maçtan sonra herhangi bir maçta görev almadı. Son yönettiği maç ise 29 Aralık 2013 tarihli Trabzon-Antalya maçıdır. Yani 7 hafta aradan sonra bir maç yönetecek. Umarım herhangi bir hataya maruz kalmayız.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Yaşar Pınarcı

• Adı Soyadı: yaşar pınarcı
« Yanıtla #19 : 15 Şubat 2014, 19:21:07 »
bağıra bağıra gelen bu krizi biz taraftarlar haketmiyoruz.bize bunu yaşatan yönetim başını elinin arasına alıp ne yapacağına derhal karar versin.istifamı ediyor ne yapıyorsa yapsın yazık oluyor koskoca camiaya...

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #20 : 15 Şubat 2014, 19:25:41 »
Ya şimdi yenilmeyi hak ediyoruz kafasıyla bunu diyormuş gibi hissediyorum herkes pozisyona sövüyor diye ama bence penaltı kararı o kadar da yanlış değil. Zaten sarılmış Bobo'ya ve bıraktığında da içerideler, Bobo da kendini içeri atabilmek için zıplıyor resmen. Hüseyin Göcek ki geçen sene bir diğer Hüseyin olan Sabancı ile iki hafta üst üste yakmışlardı bizi; zerre savunmam ama... Penaltı penaltı olmasa da sonuç bizim için çok değişmeyecekti diyebilirim. Allah'tan ikinci yarının başında Kulusiç'in yine tam aynı noktada adamın ayağına arkadan attığı tekmeyi görmedi, zaten penaltı pozisyonuna değil veya dışarıda diye düşünüyorsak da burada lehimize dönen kararın aleyhimize ödeştirildiğini düşünebiliriz.

Maçtan önce de yazdığım gibi... Uğur kumarı yerine Hakan'ı hücumda Gosso'yu sağ bekte oynatsaydık sonuç biraz daha farklı olabilirdi belki. Hakan en azından takımda isabetli orta atabilen tek insan, yerini bulmasa bile orta açma stilini doğrulukla uygulayabilen tek kişi. Adama maç boyu geçen sezon Tosiç'imiz olması beklentisiyle yaklaşıyoruz, en azından geçen sene Tosiç'in Vleminckx'i vardı, Hurşut'u vardı, içeride topu bir şekilde ulaştırabilecek adresleri vardı. Hakan için o da yok pek. Genelde boşa orta açıyor ancak Tosiç'in ısrarla ön direkteki adama şut çekmesinden iyidir diyesim de yok değil... Bir öğrenemedi şu havadan orta açma işini.

Takımın en iyisi yine de Stancu. Bugün maçın ilk yarısında Nizamettin'in hayatının fırsatını yarattığı çok net bir gol pozisyonunda Sinan'ın çıkarabileceği yakınlıkta bir noktayı hedef almış olsa da, maç boyunca verdiği o tek başınalık mücadelesini görebilmek mümkün. Garip bir adam gerçi, besliyorsun atamıyor beslemiyorsun gidiyor kendisi atıyor. Ne diyelim, en iyimiz bu işte aşağı seviyeyi siz düşünün.

3. maçın sonunda getirdiğin yabancı kaleciden emin değilsin, yerine koyduğun adamdan emin değilsin. Yabancı sınırının üstünde stoper getiriyorsun, mevcut kadronda zaten 1 yabancı stoperin mevcut, diğeri de gelişmeye aday stoperin üstelik 2 tane de yerli stoper yedeğin var. Gel gelelim adam 3. maçın sonunda kadroya girebiliyor ve oyuna girdiği süreçte de ligimizin kirli futboluna olan yabancılığını sergiliyor, ayağını uzattığı noktadan sarı kart görüp serbest vuruşta rakiple mücadele ederken kendini yerde buluyor falan... Sezonun ortasında şu riske değdi mi? Değecek mi? Orta sahada oyunu kuracak adamın yok, bir tanesinin ikinci yarı sakatlıktan kurtulacağını düşünerek takviye düşünmüyorsun ve o da kondisyonsuzluktan antrenmansızlıktan 60. dakikada duruyor ki aynı mevki için Tomiç diye bir yabancın var, aynı sebepten oynatılmıyor... Kanatta sol bek yedeğini oynatıyorsun, yabancı Zec'inden daha etkili 2 pozisyon buluyor, 1 tanesi Zec'in daha önce alnına hiç değmemiş bir kafa topu.

Parantez açayım, belki kısıtlı savunma özellikleri yüzünden hücum hattında pek varlık gösteremedi Uğur ama kendisi ayarında bir oyuncu için 2 net gol pozisyonu iyi bir başlangıç. Bence artık ufak ufak Uğur-Stancu-Jimmy oynayalım. Mervan da 80'den sonra oyuna girsin ezberden. Deniz Naki'yi ne kadar uzakta tutabilirsek mümkün mertebe, tövbe bismillah; evlerden ırak!

Bu arada Deniz Naki için de bir berber tavsiyem olacak, kendisi pek bizim Angara mahallesi berberlerine tav olmaz da... Vakt-i zamanında Kızılay'da iyi bir berber denk getirdiydim, hala da ona giderim. Şu alnına düşüp duran saçını bir aldırıversin. Top oynatmıyor, ne saçmış mübarek. Beni bulursa seve seve götürürüm, lâkin bir daha faul alacağım diye çalımladığı adamın önünden yere zıplamamak sözü verirse... Gözümde ligin kasabı Sedat Bayrak'ı "Tertemiz adammış lan bunun yanında..." diye düşündürmedi desem yalan olur(Günün birinde bunu dersem bitmişiz demektir zaten gibisinden bir şeyler karalamıştım galiba Sedat bizim takıma geldiğinde...).

Hücumda Stancu diye bir forvetin var, adam kendi çapında atıyor, atamıyor. Senin ona gol pası atmışlığın yok. Bir bu maç Nizamettin attı, adam da herhalde "Allah noluyor asist geldi" paniğiyle istediği gibi vuramadı, alışkın değil işte neylersin... Kendisinden başka forvet yok takımda, yine de kesik yemek korkusuyla 90+4'te 5 kişinin içinden rakibe prese giden bir tek o var. Helal olsun, aldığı para kuruşu kuruşuna helal olsun. 4 senedir beslediklerimize ibret olsun.

Bu iyi günlerimiz, bu kadronun da hiç üçüzlerden puan telafisi yapacak mecali yok ne yalan söyleyim. İlk yarıda Şifo geldiğinde de güzel bir atmosfer yaratmıştı, o da kaçtı şimdi. Nitekim yine maçın başında yazdığım "saçma sapan bir değişiklik olmadığı sürece maçın kaderine etki etmenin zor olduğu bir maç" ibaresinin de hakkından geldi Uğur-Deniz değişikliğiyle. Hayır ne bekledin... Hadi Uğur içine sinmedi, neden Naki de Mervan değil? Neden Zec çıkmıyor? "Zar zor yabancı ayarı yaptık, adamı çıkartırsak bana çok koyar" diye mi tuttun sahada? Neden...

Bu sefer gidebiliriz. İki Kayseri de yolcu. Hücum hattı hızlı dediğim Kayserispor F1'de 21. ve 22. pilotların sahibi olan isimsiz takımlar gibi çıktı. Bunlara bile net 2-3 gol pozisyonu verdik, Allah'tan Bobo formsuz ve geri kalan da etkisiz. Bizi Eneramo'yla sınayanlar bir de Emenike'yi görsün bakalım 1-2 hafta sonra, ne diyelim...

Not: Tam mesajı kontrol ediyordum göndermek için, basın sözcümüz Hakan Kaynar'ın maç sonu açıklamasına denk geldim.

Alıntı
Kayserispor'un gole en fazla yaklaştığı pozisyon penaltıdır. Asisti de hakem Hüseyin Göçek yapmıştır. Hüseyin Göçek hakkındaki görüşü kamuoyuna bırakıyoruz. Kayserispor, Kasımpaşa ya da Çaykur Rizespor'a karşı oynarken çalabilir miydi? İsteyen istediğini kollasın, istediğine sahip çıksın. Futbolun gerçek sevenleri kimi taktir edeceğini bilir.

İlginç... Haklı desem haklı; bu maç için geçerli mi peki, desem bilemem. Gerçi biz de hep çuvaldızı kendimize batırmayı becerebildiğimiz için kaybediyoruz. Egemen'in geçen haftaki pozsiyonu yüzünden memleketi ayağa kaldıran Fenerbahçe'nin bizden fazlası ne ki. Tee yazının başında yazdım penaltıya o kadar sövmedim diye ama hiddetlenesim geldi birden... Takım hak etmedi belki ama, biz de bugüne kadar kanser olmayı hiç hak etmedik!

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #21 : 15 Şubat 2014, 19:42:42 »
hakem haklılıktan uzak. o kadar da değil. penaltı olabilir lafı bile ağır. hiç olumlu bir şey söyleyecek değilim. hüseyin'in hakemliği düşman başına. bıraksın bu işi.

maça dönersek yine aynı şeyler. tomic yerine stoper radkov'dan defansif orta saha görevini bekliyorsan zaten bitmişiz biz. nizam topu nispeten iyi tutsa da sürekli yanlış pas seçimi yapmasının yanında bir tane korneri dahi düzgün kullanamamasıyla saç baş yoldurttu. tosic yokları oynadı. gosso varla yok arası bir performans gösterdi. garibim stancu yine çabaladı ama olmadı. zec'in koşmaya mecali yok.

hocanın tercihleri yanlıştı.

ama ne olursa olsun yönetimin hepsine yazıklar olsun. takımı kuşa çevirdiler.

YÖNETİM İSTİFA...
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2014, 19:48:32 Gönderen: Aycan Cemil Ülker »

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #22 : 15 Şubat 2014, 20:02:29 »
hakemi falan konuşmak istemiyorum.evet,karar cok büyük hatalıydı ama bence karardan önce bütün takdir haklarını bizden yana kullandı hakem..bir önceki pozisyonda penaltıyı vermedi,sonra verdi.penaltı cok büyük rezalet evet ama biz ne yaptık peki ?

ligin 2 tane en üretkenlikte sıkıntı ceken takımın macıydı ve atanın alacagını baştan söylemistim.ileride stancu'nun yanında koyup 4-4-2 döneceğin bir forvetin yoksa maç zaten bitmiş demektir

jimmy ve petrovic yoktu ama onların yerinde olanlarda onları aratmadı.ramazan'a cok top gelmedi ama sanki geldiginde gene izler gibiydi..

3-4 galibiyet alınca ''uefa olabilir'' diyenlerimiz vardı aramızda.her görüşe saygılıyımda,bu takım uefa'yı bırak ilk 13 de yer alamaz böyle giderse.bana göre düşmenin en büyük adayları arasına tekrar girdik.küme mücadelesi veren takımları sırasıyla evimizde ağırlayacağız ama benim gram umudm yok.mesala haftaya konya macından korkuyorum.euro kuru düşecek,taraftar gülecek!

YÖNETİM İSTİFA!

bu arada zec'in bonservisini eline verin şimdiden takım baksın kendine.tomic gibi kanadın var,sacma sapan adamlarla kulübeyi dolduruyorsun.mehmet hoca'yı da bu konuda eleştirmek lazım.onun dışında zaten yapacağı bir şey yok bu malzemeyle bu kadar..

« Son Düzenleme: 15 Şubat 2014, 20:06:12 Gönderen: Mehmet Ali Bakır »
sor u reş

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #23 : 15 Şubat 2014, 20:05:08 »
Her zaman olduğu gibi yanlış transfer tercihi ve sonucu belirleyen art niyetli hakem insiyatifi!!!!!!!!!

YÖNETİM İSTİFA!
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

Çevrimdışı Hacı Şenol

• GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)
  • Adı Soyadı: Hacı Şenol
« Yanıtla #24 : 15 Şubat 2014, 21:05:40 »
Yine REZALET bir maç izledik.Geçen hafta ne ise bu hafta da o oldu.hakem yüzünden maçı kaybettik diye ağlayacaksak asıl bitik halimize ağlayalım.
Şu an ki kadro genişliği ve kalitesi bakımından bu lig de düşmeye 1. aday biziz.Erciyesin bile kadrosu bizden iyi.
Bizim en büyük sıkıntımız ofans.ama yedekte kim var yabancı stoper.Hakikaten bize ilaç oldu.Zec futbolu unutmuş.bir Zecsever olarak kredisini tüketti amaçsız oynuyor.
Geçen hafta da yırttık kendimizi bu nakiden bize olmaz BAKİ.Adam futbolcu falan değil, sahaya gezmek, ayak basmak, saçını sergilemek için çıkıyor. bana göre tez elden karşılıklı feshedelim gitsin.
Takviye treni kaçtı artık.Allah önce hocaya sonra da bize sabırlar versin.Yüksek olasılıkla kaybedilecek olan Konya maçında cavcav protestolara hazır olsun.
Millet artık yetti diyor.
GIRMIZI GARA,BURASI ANGARA (Çorumca)

Çevrimdışı M. Edip Erdoğan

« Yanıtla #25 : 15 Şubat 2014, 21:44:31 »
Ligin en zayıf halkasıyız ve yönetim bunu bile bile transfer yapmadı. Bu maç için hocanın oyuncu değişiklikleri de çok kötüydü. Deniz Naki, Mervan bunlardan futbolcu olmaz Zec ise eski günleriyle hiç alakası yok. Önümüzdeki maç yönetimi güzel bir şekilde protesto etmek lazım.

Çevrimdışı Durmuş Ali Öner

• Adı Soyadı: Durmuş Ali Öner
« Yanıtla #26 : 15 Şubat 2014, 21:59:45 »
Maçın böyle sonuçlanacağı belliydi, ama penaltı süprizdi.Hakemin verdiği karar verilebilir bir karardı bence ceza sahasına yakın olması sebebiyle, ama o konuyu kapatalım da Ante için bir ''Gençlerbirliği Güreş Takımı''mı açsak ne dersiniz?Adama resmen sarıldı yav.

Takımda forvet var ama bitirici özelliği olması lazım, son2 sezondur kafa topu ağırlıklı oynayan bu takımın (Sarı Bebe, Dede[Tum]) Stancu gibi kafa topunda başarısız bir forveti olmasına rağmen orta-kafa-gol denemesi ilginç.He ante ve ahmet var güzel kafa golü atabilen ancak ahmet kornerlerde gelmiyor(Defans boş kaldığı için herhalde) top anteye isabet ederse oda.Takımın kullandığı kornerlerden hatırladığım kadarıyla hiçbiri oyunculara isabet etmedi, hepsi Kayserispor defansları tarafından uzaklaştırıldı.

Defansıf anlamda takım süper lig ortalamasında olmasına rağmen hücüma destek verebilecek futbolcu sayısı az yani takımda Ofansif Orta Saha yok, Azo vardı geçen sene oda gitti.Futbolcularımızın çalım atamaması da pastanın üstündeki krema  :)

Gerekli Transferi yapmayan,  gece barda aldığı oyuncuya para israfı yapan, takımı bir devlet dairesi gibi yöneten bir STSL Yönetimi tek Gençlerbirliğinde var.Yönetim İstifa
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2014, 22:00:17 Gönderen: Durmuş Ali Öner »

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #27 : 16 Şubat 2014, 00:45:52 »
Bu sezon ligde attığımız gollerin %35'ine adını yazdıran isimler bugün Kayseri'ye karşı forma giyemedi.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Hasan Ceviz

• Adı Soyadı: hasan ceviz
« Yanıtla #28 : 16 Şubat 2014, 00:58:28 »
Zaten yenilmesek şaşardım.Düşme hattında ne kadar puana ihtiyacı olan varsa dağıtın ruhsuzlar.
İyi günde kötü günde her zaman hep seninleyiz

wayelemzed

« Yanıtla #29 : 16 Şubat 2014, 01:27:55 »
Maçı izlemedim ama çok önemli değil kadroya bakınca az çok belli oluyor ama yinede ligin en kalitesiz takımlarından birine ne olursa olsun yenilmemeliydik. Bu kadroda Jimmy olmayınca zor olan kazanmak çok daha zor olur. Bir de ne kadar kötü olsada ileriyi zorlayan Petro olmazsa iş tamamen zor. Jimmy yerine geçen Çiftçi tercihi kendisi nasıl oynadı tam bilememe rağmen böylesine bir maçta yapılmayacak kadar ciddi bir kumar. Nizam'da Petro ile ofansif olarak kıyaslanamaz, yetenek var olsada son bölgeye gitme konusunda sıkıntısı sebebiyle. Kalede Ramazan başlangıcı da enteresan, bu adama hala güven varsa sorun büyük. Yönetim derdi büyük tamam ama bı tercihlerde çok küçük. Benim Şifo'nun en sevmediğim özelliği olan seçimleri hala güncelliğini koruyor. Eldeki malzemeyi iyi tanıması lazım, her ne kadar malzeme bozuk olsada. Kendisi Diyadin kadar olmasada yinede yanlış yapıp, devam ediyor inatla. Bu haftalar böyle giderse sonra ne olacağız kim bilir, acil olarak baştan oturup düşünsün, yoksa işimiz zor. Haftayaki maçın kadrosu bakalım nasıl olacak, ben olması gerekeni yazıcam, bence en makul olanda öylesi, Şifo bakalım ne yapacak. Neyse kısacası;

YÖNETİM İSTİFA !