18 Ekim 2018, 10:08:34

Gönderen Konu: 23.Hafta/ Fenerbahçe - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 20128 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
23.Hafta/ Fenerbahçe - Gençlerbirliği
« : 24 Şubat 2014, 10:06:10 »

2013-2014 Sezonu
                                                                               Spor Toto Süper Lig

23. Hafta Maçı

Fenerbahçe - Gençlerbirliği

Tarih : 01.03.2014

Cumartesi

Saat  : 19:00

Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: 23.Hafta/ Fenerbahçe - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2014, 13:21:48 »
fener'in son haftalarda üzerinde büyük baskı var ve istediklerini alamıyorlar.onu bunu gecelim,bizim gibi istikrarsız bir takım,fener karşısında ne yapabilir ? fener'de sakatlar var ama benim umudum yok.stancu markaja girerse gol faln atamayız.bir de jimmy efendinin artistlik yapıp,pas vermesini beklersek ölme eşşeğim ölme misali.1 puan alabilir miyiz ?
sor u reş

Çevrimdışı Ramazan Çelebi

• Adı Soyadı: Ramazan Çelebi
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2014, 15:09:08 »
Bana göre Cimi denen insanın iyi oynayacağı son maçlardan olacaktır. Zira önümüzdeki şişirilmiş takımların maçlarında kendini göstermek için fazlaca efor sarf edecektir diye düşünüyorum.
Kalecilerimiz, defans oyuncularımız bayağı zorlanacaktır ve Zec-Stancu ne ölçüde katkı sağlayacak Allah bilir. Takımımızı anlatan bir şarkı aklıma geldi buradan da paylaşayım, içimde kalmasın :)

http://www.youtube.com/watch?v=yYPb47podLM
Kaybetmekten korksaydık Gençlerbirliği'ni tutmazdık.

Çevrimdışı Umut Sayın

• Adı Soyadı: Umut SAYIN
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2014, 20:18:47 »
Kadıköy deplasmanları hep rakibin patlama maçları şeklinde geçiyor. Ya önceki hafta hakem mağduriyeti yaşıyorlar, ya da kötü skorlarla geçen 2-3 maçtan sonra bizle oynuyorlar ama hep bize patlıyorlar. Bu sefer de sakatları dönüyor. 3 golden az yediğimiz bir Kadıköy deplasmanı hatırlamıyorum yakın zamanda, kalenin güvensizliği düşünülürse yine işimiz zor.
“Ki, bilenler bilir, Gençlerbirliği taraftarlığı ‘kulübe rağmen’ yürütülen, zorlu bir zenaattir!”

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2014, 22:57:55 »
Takımımızda kart cezalısı bulunmuyor. Rakipte ise C. Baroni kırmızı kart cezalısı.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2014, 05:04:10 »
Kadıköy'de en son galibiyeti 2004 yılında, en son lig galibiyetini 2000 yılında, en son beraberliği 2003 yılında aldık. Ondan beridir tek bir puan bile yok ne yazık ki. Ve o günlerden bugüne de Fenerbahçe'nin cezası nedeniyle İzmir'de oynanan 2 maç haricinde hep en az 3 gol yedik. Çok fena bir istatistik. Ne yazık ki bu hafta sonu da pek farklı bir manzara beklemiyorum.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2014, 11:21:32 »
       BENİM KADROM BUDUR.. MEVCUT DURUMDA..

DAHLIN

HAKAN - ANTE - AHMET- TOSİÇ

JİMMY PETRO GOSSO

MERVAN - STANCU

Fener'i yensek de yenmesek de, küme düşsek de düşmesek de, YÖNETİM İS-Tİ-FA,
iflas ettiniz Sayın CAVCAV istifa etmediğiniz her an daha da küçülüyorsunuz taraftarın gözünde... Yeter...
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2014, 11:33:16 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

wayelemzed

« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2014, 11:59:47 »
Rakip takımın ligdeki konumuna bakarsak kapasitesinin ligin üstünde olduğu görülüyor, bizim takımında kapasitesini zaten biliyoruz. Bu durumda rakip takım iyi oynarsa bizi yenme olasılığı oldukça fazla durumda olur futbol şansı bizden yana olmazsa. Şimdi gelelim form düşüklüğü yaşamalarına ve bizim genel olarak oynadığımız şekilde saçma sapan bir 90 dk. geçirmeleri durumuna. Dediğim gibi böyle bir kadromuz varsa bu tip takımlara karşı oyunun ne şekilde olacağına rakip karar verir. İşte rakip kötü olursa, bizim iyi olmamız gerekiyor ki onların kötülüğünden kendimize bir iyilik çıkarabilelim. Bu haftaki gibi bir kadro çıkarsa rakibin kötü hali kendilerinin farka gitmesine sebebiyet verebilir. Alt sıraların müdavimi takıma, sol beklerinde takımımızın gelmiş geçmiş en kötü sol beklerinden birinin olduğu takıma karşı başarısız olan bir takım bu hafta farka mahkum olur. Geçen hafta ben kadro yazmıştım, bekledim çıkar mı çıkmaz mı böyle bir takım diye alakasız bir kadro çıktı. Geçen haftaki kadrodaki performanslara da bakarsak benim kadromda şu şekilde, başka bir ihtimalde yine göremiyorum bu maçta da.

Dahlin-Hakan-Sedat-Radkov-Tosic-Gosso-Petro-Nizam-Jimmy-Mervan-Stancu

Kadroda oynaması muhtemel diğer isimler olan Ante, Çalık, Doğa, Oktay'ın bu takımda yeri yok, elde olan kadro durumunda Ante dışındakiler yedekte mecburiyet durumunda oynatılabilirler, sakatlık gibi durumlar için.

Kendi düşüncem önceki yazlık takımında da ilginç tercihleri olan Şifo'dan bu haftada bir şey beklemediğim. Oyununu beğenirim genel olarak, kurgusu, anlayışı iyidir ancak oynattığı isimlere bakınca gözümde bir şey ifade etmiyor. Bu takım yönetimin pasif olup iyi kadroları olduğu zaman bu hocalardan da çok çekti. Belki oynatanda yönetimdir, o yüzden yine YÖNETİM İSTİFA !

Çevrimdışı İsmail Kaya

« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2014, 14:33:59 »
Rakip PFDK'ya sevk edildi. Büyük ihtimal bu maç sadece kadın ve çocuk taraftarlara açık olacak.

Çevrimdışı Yasin Bakır

• Bir Ankara Fizikçisi
  • Adı Soyadı: Yasin BAKIR
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2014, 16:04:49 »
heralde cezayı almış fener, kesin bize patlarlar ben size söyleyim.
F O R Z A   G E N Ç L E R

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2014, 16:23:19 »
Aslında eskiden bu saha kapatma cezalarında konuk taraftar içeriye giriyordu. Konuk taraftar tribünü açık tutuluyordu. Sonradan nolduysa onu kaldırdılar. Bu kadar mantıksız bir şey olabilir mi? Ev sahibinin cezasını neden konuk taraftar çeksin? Bu kadın ve çocuk olayı da ilginç, tüm eşitlik ilkelerine v.s. aykırı. Mehmet Ali Aydınlar'ın çıkardığı ve Türkiye'nin bugüne dek gelmiş geçmiş en kötü federasyonu olma yolunda hızla ilerleyen Yıldırım Demirören federasyonunun da sürdürdüğü bir uygulama. Kadın, çocuk falan hikaye. Sahayı kapatıyorsan, rakip taraftarın %5'ini ver; gerisi tın. O, ev sahibine en güzel ceza olur zaten. Hoş geçen sene Beşiktaş maçında tribünümüzü Beşiktaş'a peşkeş çekenler olduktan sonra bu uygulama olsa bile biz ''al sende kalsın'' deyip yine Fenerbahçe'ye verirdik o tribünü ya neyse.  ;)
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2014, 17:31:11 »
elazığ puan aldı,fener puan kaybetti.bizim için çok önemli oldu.birde bu ceza işi cıktıysa,5-6 yer döneriz.başımız dik,alnımız ak.10 tanede yesek cavcav rahat.
sor u reş

« Yanıtla #12 : 27 Şubat 2014, 12:45:28 »
maçın hakemi cüneyt çakır.cok basit kart ve penaltı çalar kendisi.bu macta ön liberolarımız ve kulusic banko sarı kart görür,benden demesi.
sor u reş

Çevrimdışı İsmail Kaya

« Yanıtla #13 : 27 Şubat 2014, 15:11:49 »
Maçın hakemi İstanbul bölgesinden FIFA kokartlı Cüneyt Çakır. Kendisi bu sezon Ankara'daki 1-1'lik Kayseri maçımızı yönetti. Rakibin ise Kadıköy'deki 3-3'lük Beşiktaş maçında düdük çaldı. Rakip taraftarlar şimdiden hakemi baskı altına alacak ifadeler sarf etmeye başladılar. Kendisinden tek isteğimiz adil bir yönetim. Kimsenin hakkı yenmesin. Düşeceksek de şerefimizle düşelim.

Çevrimdışı Aycan Cemil Ülker

• Adı Soyadı: Aycan Cemil Ülker
« Yanıtla #14 : 27 Şubat 2014, 19:20:18 »
Aslında eskiden bu saha kapatma cezalarında konuk taraftar içeriye giriyordu. Konuk taraftar tribünü açık tutuluyordu. Sonradan nolduysa onu kaldırdılar. Bu kadar mantıksız bir şey olabilir mi? Ev sahibinin cezasını neden konuk taraftar çeksin? Bu kadın ve çocuk olayı da ilginç, tüm eşitlik ilkelerine v.s. aykırı. Mehmet Ali Aydınlar'ın çıkardığı ve Türkiye'nin bugüne dek gelmiş geçmiş en kötü federasyonu olma yolunda hızla ilerleyen Yıldırım Demirören federasyonunun da sürdürdüğü bir uygulama. Kadın, çocuk falan hikaye. Sahayı kapatıyorsan, rakip taraftarın %5'ini ver; gerisi tın. O, ev sahibine en güzel ceza olur zaten. Hoş geçen sene Beşiktaş maçında tribünümüzü Beşiktaş'a peşkeş çekenler olduktan sonra bu uygulama olsa bile biz ''al sende kalsın'' deyip yine Fenerbahçe'ye verirdik o tribünü ya neyse.  ;)

ev sahibi taraftar da konuk taraftarmış gibi girince kaldırdılar.