17 Aralık 2018, 03:53:47

Gönderen Konu: 26. hafta/ Gençlerbirliği - Elazığspor  (Okunma sayısı 73865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih Turan

• Adı Soyadı: Fatih Turan
Ynt: 26. hafta/ Gençlerbirliği - Elazığspor
« Yanıtla #15 : 21 Mart 2014, 12:19:44 »
Bu maçı alıyoruz, yolumuza devam ediyoruz. Başka bi ihtimal görmüyorum.. :)

buram buram totem kokan hareketler  ;D
Bir gün Kırmızı ertesi gün Kara...

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #16 : 21 Mart 2014, 21:17:34 »
kazanmamız en kötü ihtimalle kaybetmememiz  gereken bir maç. bu maçta berabere kalırsak erciyesi iki  farklı yenip Antalya ya da yenilmememiz  halinde ikili averaj durumlarını da hesaba katarak kümede kalacağımızı düşünüyorum. tabi ki temennim  bu maçı kazanalım ve korkulu rüya görmeyelim.

Çevrimdışı Zafer Cem Özcan

• Adı Soyadı: Zafer Cem Özcan
« Yanıtla #17 : 22 Mart 2014, 21:38:27 »
Sınav yoğunluğundan ötürü takımdan oldukça uzak kaldım. Siteye girebildiğim süreçte de yazıları okuyup çıkabildim bir nebze, genel anlamda aklımda en çok Yılmaz Abi'nin yapıcı eleştirileri kalmış :D Ante hakkındaki görüşleri dışında hepsine de katıldım gibi, takımın verdiği saçma sapan izlenim ve Kasımpaşa&Sivasspor ikilisini gözümüzde büyütmememizin bizi galibiyete taşıyacağı öngörüsüyle de kaçırdığım zamanlar için az çok fikir sahibi oldum.

Yine düşe kalka ilerliyoruz anlaşılan. Bir ara 15. sıradaydık, şimdi daha iyiyiz gibi. Yine de -teşbihte hata olmaz- ben malımı bilirim, Kasımpaşa'ya Sivas'a söken futbol gelir burada Elazığspor'a sökmez... Hele ki tam sınav çıkışım, muhtemelen orta şekerli-kötü arası bir moralle beni mükemmel karşılamayacaklarına inancım tam :D Beraberlik gibi duruyor ancak Yılmaz Abi'nin de dediği gibi böylesine toplama bir takım karşısında puan kaybı da çok büyük bir ayıp olur. Benimkisi karamsarlık...

Vurduğun gol olsun Gençler'im!

Çevrimdışı İsmail Aytekin

• Adı Soyadı: ismail aytekin
« Yanıtla #18 : 23 Mart 2014, 17:17:47 »
stancunun aldığı her kuruş helal olsun sonuna kadar
HAYDİ GENÇLER

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #19 : 23 Mart 2014, 21:07:41 »
güzel bir maç oldu.ilk yarıdaki paslaşmalar harikaydı.ikinci yarı,sanki takımın başında fuat çapa vardı.saçma sapan bir oyuna büründük resmen.gosso reyis olmadan alınan her puan büyük bir başarı bence.gosso'nun eksikliği belli oluyor!

belki sert oynuyor ama aradan atılan topları kesecek bir adam gerekiyor takıma.çünkü stoperlerimiz SOS veriyor bazen.

mehmet hocanın elindeki kadroyla bir şeyler yaptıgını görmek güzel ama ben kadro tercihlerinden dolayı eleltiriyorum hep.yahu zec bu takıma ne veriyor ? oynatmayın arkadaş şu adamı,zaten gidecek sene onu

bir ara yanlış görmediysem stancu kanada,zec ortaya gecti maçda orda gitti bitti resmen.bir çizgi oyuncusu jimmy efendi,ortada daha cok iş yapıyor gibi geldi bana.istediği gibi çalım atıyor,pas veriyor.gerekirse ortada oynasın bence

maçtaki nizo-özgür ve tomic-mervan değişikliklerini birisi anlatsın bana..ikisinide şaşkınlıkla karşıladım.haftaya gosso oynarsa,zec oynamasın.zec'in yerine mervanla başlamalıyız
sor u reş

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #20 : 23 Mart 2014, 22:19:41 »
Lig öyle bir hal aldı ki kümede kalmayı garantileyenler Avrupa için mücadele etmek zorundalar. Biz de bu yolda önemli bir galibiyet aldık.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Alper Uslu

• Haydigençlerrrrrrrrr
  • Adı Soyadı: Alper Uslu
« Yanıtla #21 : 23 Mart 2014, 23:09:14 »
 Gençlerbirliği'mizin sezon başında ligi 36-40 puan arasında tamamlayacağı tahminini yapanlardan biriydim..Umarım takımımız kalan 8 maçtan 15 puan çıkarıp 49 puanla avrupa kupalarına katılır.. Jimmy ve Stancu'nun son haftalarda ki performansı böyle devam ederse, neden olmasın ? Ayrıca kalecimizde izlediğim kadarı ile iyiydi.Tek dileğim takımımızın bir kaç galibiyet daha alıp bizi utandırması.. Herkese sevgiler, saygılar.. Bu arada Eskişehir maçına gitmeyi düşüneniz var mı ? Babam ilk kez deplasmana gitmeyi kafasına koymuş, sanırım dönüş yolunda hızlı tren olmuyormuş..Eğer gitmeyi düşünen olursa lütfen siteden vs belirtsin..
Haydi Gençler Ailesine Sevgiler; Saygılar

enderbediz

« Yanıtla #22 : 24 Mart 2014, 00:34:42 »
Bu maçı alıyoruz, yolumuza devam ediyoruz. Başka bi ihtimal görmüyorum.. :)

Ama bilmiş birileri...  ;)

Çevrimdışı Onur Nazlıaka

• Muhtar
  • Adı Soyadı: Onur Nazlıaka
« Yanıtla #23 : 24 Mart 2014, 01:08:52 »
Rahatlamak için çok gerekli bir galibiyetti, alındı.

Takımımız ilk yarıya çok iyi başladı. Her ne kadar Elazığspor da maç genelinde kapanan değil hücumcu bir oyun ortaya koysa da biz kalite farkımızı kısa süre içerisinde gösterip durumu 2-0 yaptık. Burada ilk golde Stancu, 2. goldeyse Hakan ve Jimmy çok iyi iş çıkardı. Paslaşmalar harikaydı. 2-0'dan sonra oyunu biraz daha rölantiye aldık.

2. yarıda baskımız biraz azaldı. Bu süreçte Elazığspor Serdar'la golü buldu. Ondan sonraysa Çağlar'ın enfes kafası, ligin bugüne kadar atılan en ilginç kendi kalesine gollerinden biri olarak kayda geçmek üzere durumu 3-1 yapıyordu. 3-1'den sonra da bir sürü bomboş pozisyon bulmamıza rağmen bunları değerlendiremedik. Ancak sonuçta güzel bir galibiyet aldık, oyun da oldukça güzeldi.

Jimmy ve Stancu takıma şu süreçte çok katkı veriyor. Bu arada Stancu da 13 gol dedi. Zec'in etkisizliği kronik. Adam 4 yıl boyunca yata yata parayı cebe indirdi. Bu saate kadar kelek karpuz olsa, gelişmekten, olgunlaşmaktan çatlardı. Sene sonunda o da elini kolunu sallayarak gidecek. Geçmişler ola!

Bu arada Eskişehir maçına gitmeyi düşüneniz var mı ? Babam ilk kez deplasmana gitmeyi kafasına koymuş, sanırım dönüş yolunda hızlı tren olmuyormuş..Eğer gitmeyi düşünen olursa lütfen siteden vs belirtsin..
Gideceğim. Pazartesi sabah giderim muhtemelen. Akşama kadar, daha evvelden Eses'te gezmediğim yerleri, batı tarafını falan gezeceğim. Maçtan sonrası da ters vakit ama bir şekilde dönerim. Zaten Eses'ten Ankara'ya 20 liraya sürekli otobüs var.
EĞİTİM CEHALETİ ALIR, EŞEKLİK BAKİ KALIR.

wayelemzed

« Yanıtla #24 : 24 Mart 2014, 10:27:08 »
Maç öncesi genel hatlarıyla düşündüğüm gibi bir maç oldu. Rakibin tamamen bireysel yetenekleriyle sonuç arayan bir takım olması, birbirinden alakasız oyuncu tipleri olması ve genel hatlarıyla koşmayı sevmeyen, savunmadan uzak futbolcuların varlığı bizim gibi şiddetli üç puan isteyen takımın kaçırmaması gereken bir fırsattı, bizde birazda şansımızla bu maçı aldık. Halbuki kötü giden sezonda bol golle izlemeye gelenlere keyif yaşatılabilirdi ama gel gör ki ne Şifo'nun ne futbolcuların umrundaydı bu durum.

Maçın kısa özeti rakibin ilk yarıda çok rahat top oynamamız ki sanırsam 20'ye yakın seri paslaşmamız dahi oldu ve bu oyundaki gollerinde olması gereken goller gibi gelmesi. Uzaktan şut, duran top olmadan gol atmak kendi adıma sevindirici bir durum, bunu işte her takıma karşı yapamadığımız için biz bir takım değiliz, birilerinin kafasına ayağına bakıyoruz. Neyse rakibin takım kurgusunun etkisiyle güzel bir ilk yarı çıkardık. İkinci yarıda yapılan hatalar maçın tersine dönmesine sebep olabilir ve bu üç puan uçabilirdi. Rakibe baktığımız zaman gole yönelik pek çok isimle sahada ve ikinci yarıda da üstüne ilavelerle başladı. Sen şimdi bu takıma karşı geriye yaslanırsan ve savunmanda bu haldeyken sana tabiki gol atar, Şifo gol olana kadar ne düşündü de kenarda ileri çıkın diye çıldırmadı yahut bilerek kendimi geride kalın dedi anlayamadım. Bu arada ilginç oyuncu değişikliklerine devam ederek Özgür'ü de oyuna alarak iyice kapanmıştı ki tesadüf golle direnci olmayan rakibi dağıtarak, ümitlerini tamamen ellerinden alarak maçı bitirdik. Israrla defalarca belirttiğim üzere Şifo 11 seçemiyor ve buna rağmen seçtiği 11'i maç içerisinde dahada bozabiliyor. Acayip bir beceri bu da, gerçekten kızmamak elde değil. Maçta Stancu başta olmak üzere Jimmy, Aslantaş, Tosic ve Nizam bana göre oldukça iyiydiler.

Sonuç olarak öyle böyle 9 puan alarak kendi adımıza şaha kalktık demek yanlış olmaz. Bence daha fazlasını beklemekte takımdan hata olur, Avrupa falan mucize ama tamamen bizim takıma bakınca. Gördüğümüz gibi rakiplerde ilginç şekillerde karşımıza çıkıyor ve bizi 3 puan için kışkırtıyorlar. Aynısını pek çok defa bizde rakiplere yapıyoruz ve işte Süper Lig oluyor böylece, biraz globalleşince de hemen küme düşüyoruz zaten bu liglerden. Önümüzdeki maçta bana göre geçen haftaki kazandığımız maçın benzeri kalitesinde bir maç olacak. Çıkacak olan üç sonuçta ben normal sonuç olarak karşılarım. Rakibin ekstra çabalarının olmadığı varsayımıyla bizde istek, azim ve pek göremediğimiz doğru tercihler olursa üç puan almak bu rakibe karşı zor değil evinde iyi bir performans sergilese de iç saha-dış saha bence büyük çoğunluk psikolojik. Böylesine kötü bir kadroyla Avrupa Kupaları ümidi beslenip şimdiden çok yüksek puanlarda olma durumundan alıkoyan 30+ yıllık istikrarlı tek kişilik yönetime maç sonucu ne olursa olsunYÖNETİM İSTİFA !

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #25 : 24 Mart 2014, 22:52:19 »
http://www.ligtv.com.tr/pazartesi-gecesi-futbolu

bu linkte haftanın golleri adaylıgına stancu'nun müthiş golüde var.oylarınızı esirgemeyin.
sor u reş

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #26 : 25 Mart 2014, 12:15:39 »
elazigspor bu maca kadar oldukca form duzeyi yuksek bir takimdi,haftalardir kazaniyordu.fakat sifo sonunda 'burasi ankara hep favori biziz' sozunu hatirlamis olacak ki oyunu ona gore oynadik.
genel anlamda takim olarak iyiydik diyemem hakan,nizo,stancu,doganin standartin ustunde oynamasi sayesinde kazandik birazda.
stancu iyi bir forvet,kendini cok gelistirdi sifoyla,artik kafayla bile top indirebiliyor,sag-sol iki ayagiyla da guzel goller atiyor asist yapiyor,daha ne yapsin ?

hakan tekrardan geldiginde demistim,cok yarari olacak diye gercekten de muthis enerji verdi takima ve yillar sonra hucumcu bir bek ikilisine kavustuk.1,5 sezon sol bekin yaptigi ataklari artik hakanla da yapiyoruz.2.golde yaptigi asist mukemmeldi.
orta alanda nizamettinin olmasi pas yuzdemizi oldukca artiriyo,umarim form grafigini artirarak devam eder.

jimmy ortada oybayinca daha yaratici.istedigi gibi pozisyon alabiliyor pas verebiliyor,son haftalarda art arda attigi goller bunun habercisi.

sonuc olarak onemli bir galibiyet alarak asagiyla bagimizi onemli olcude kopardik ust siralarla ise puan farki yalnizca 3 e indi.

tabi 2 hafta ustu uste deplasmanda oynamak dezavantaj fakat ozellikle eskisihir gozumuzde buyutmemek gerekir.cok zor gol atan bir takim son haftalarda sanirim son 7 haftada 1 galibiyeti var.kazanmamiz supriz olmaz !