18 Ekim 2018, 10:45:14

Gönderen Konu: 31.Hafta/Gençlerbirliği - Bursaspor  (Okunma sayısı 111529 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
Ynt: 31.Hafta/Gençlerbirliği - Bursaspor
« Yanıtla #15 : 26 Nisan 2014, 11:13:11 »
maça kombinem olmasına rağmen özellikle gitmedim. gitseydim de ikinci yarı çıkanlarla birlikte çıkardım. keşke de öyle yapsaymışım. bu uygulamanın futbolda taraftarlığı bitireceğini birileri görürse belki bir ihtimal bu yanlıştan dönülebileceğini umuyorum. sonuçta mesele ozanın dediği gibi para meselesi değil 150 veren 200 de verir 200 veren 250 de verir. bu işi sevmedim katılmayacağım.
maça gelirsek hak etmediğimiz bir galibiyet olmuş. hakem bursayı resmen doğramış. gerçi 10. dakikada bursanın eksik kalması mümkündü aynı hakem onu da vermemiş ayrı konu. bizim açımızdan lig bitmişti zaten avrupaya gidebileceğimizi de düşünmüyorum.

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #16 : 26 Nisan 2014, 12:40:58 »
Ante ve Tosic cezalı duruma düştüler. Gelecek hafta Galatasaray'a karşı forma giyemeyecekler.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #17 : 26 Nisan 2014, 14:25:32 »
Sifo bizi rahat birakmiyacak anlasilan.erciyes macindan sonra ligi bitirdik diyoduk antep ve bursa maclariyla tekrar avrupa kelimesi telaffuz edilmeye baslandi..haftaya gs e kaybedersek tekrardan orta siralar olacak o kelimeler :)

Ilk yari iyi oynadik bence, ozellikle sakin oybuyor ve cok iyi pas yapiyoruz.yillardir bu kadar iyi pas yaptigimizi hatirlamiyorum.
Savunma yonumuz arada aksada genelde iyi.son 3 haftadir gol yemiyoruz buda bir gosterge.

Orta alanda doga-gosso ikilisi gelecek sezonunda ikilisi olmali bence.yurekli adamlar !

Zets gider ayak cogu oyuncunun yaptigini yapiyor ve kendini gosteriyor.ulan bunu 15 hafta.onceden yapmaya baslasaydin ya

Sonuc olarak bu sene avrupayi cok uzak goruyorum % 10 ihtimal bile fazla.fakat ihtimaline ulasmamiz bile su kadroyla buyuk basari.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2014, 18:31:29 »
son haftalardaki oyunlarımızda canım sıkılıyor ama kazanıyoruz bir şekil.özellikle geri yaslanmayı huy edindik çapa döemindeki gibi.tosic,aynı gecen sezonki tosic izlenimizi verdi.zec'de gerçek mevkiisinde fena değil bu sıralar.

gs deplasmanından bir şey beklemiyorum ama bellide olmaz tabi.şifo'ya bizi buralara getirdiği için teşekkürler

dün takımın hepsi iyidi,jimmy haric.eger jimmy böyle 1 mac var olup 3 mac yok olacksa fener'e beleşede verebiliriz.

ve jimmy önümüzdeki sezon giderse,hurşut'u isteriz.cavcav,bize hurşut'u al!

ve dün tepkisi harikan olan taraftarımızada bir alkış..
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2014, 18:33:34 Gönderen: Mehmet Ali Bakır »
sor u reş

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #19 : 01 Mayıs 2014, 16:58:52 »
PFDK Kararları

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Kulübünün, 25.04.2014 tarihinde oynanan GENÇLERBİRLİĞİ - BURSASPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle 9.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

BURSASPOR Kulübünün, 25.04.2014 tarihinde oynanan GENÇLERBİRLİĞİ - BURSASPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle 13.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BURSASPOR Kulübü sporcusu ŞAMİL ÇİNAZ'ın, ihraç öncesi ve sonrası rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketleri nedeniyle takdiren 6 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 26.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BURSASPOR Kulübü sporcusu SERDAR AZİZ'in, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karar verilmiştir.

PFDK Başkanı
Halit Fahri GÜLTEKİN
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!