19 Ekim 2019, 23:24:40

Gönderen Konu: 2011-2012 Sezonu 29.Hafta/ Fenerbahçe-Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 77271 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
Ynt: 2011-2012 Sezonu 29.Hafta/ Fenerbahçe-Gençlerbirliği
« Yanıtla #165 : 06 Mart 2012, 15:20:22 »
Üstüne basa basa söylüyorum GS maçından eğer takım açılırsa sıfır puan alır.Tek şansı savunma.Oysa en iyi savunma hucümdur ama bizde hucüm yapacak topçu yok.Kafayı kullanalım ve GS nin tüm gol atabilecek ne kadar oyuncusu varsa çok yakın markaja tabi tutalım.Öyleki tüm 90 dakika boyunca yanlarından ayrılmasınlar,yanlarından ayrılırlarsa para cezası verelim.İşte o zaman 1 puan alma ümidi var.Oda 375000 lira para eder hemde ilk 8 için ümit devam eder.Önemli olan kaleye şut çekmelerine engel olmak,yaklaşık çeyrek saha savunma,herkes gözünü dört açmalı ve bir saniye bile gevşememeli.Yorulan GB li işaret etmeli klübeye çıkmak istiyorum diye,hemen yerine taze kan girmeli.

Gene bazılarına bu fikirler uçuk gelebilir ama bir fikirde siz yazında göreyim.Bozgundan sonra ağlamak para etmez.
Sana katılıyorum Serkan FB maçına bakarak savunma ağırlıklı oynamamız gerektiği doğru ama biz , bu takım güçlü takımlara kök de söktürdü, neden olmasın yine o maçlardaki performansı neden göstermesinler , tabii zor bir ihtimal ama ilk dört hedefine ulaşmamız için 3 puan süper olurdu, ama 1 puan da en azından ilk sekiz yolunda (nasıl alırsak alalım önemli değil) tabii ki çok güzel olur.
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

aycan cemil ülker

2011-2012 Sezonu 29.Hafta/ Fenerbahçe-Gençlerbirliği
« Yanıtla #166 : 12 Mart 2012, 17:09:12 »
Gençlerbirliği bir hedef seçmişti Süper ligi Dördüncü bitirmek Fenerbahçe maçını neden kaybettiğimize gelince hafta içinde Azofeifa Kosta Rika'nın milli maçı için gitmesi  Ermin Zec'inde Bosna Milli takımında oynatılmamasına rağmen çağrılması vede bu oyuncuların yorgun dönmeleri maçta 6-1'lik bir sonucu getirmiş oldu kazanacağımız bir maçı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Vahit bey lütfen yazılarınızı açılmış olan başlıklara ekleyiniz. Aynı başlığı iki kere açmayınız. Teşekkürler. Saygılar.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2012, 17:09:37 Gönderen: Aycan Cemil Ülker »

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
Ynt: 2011-2012 Sezonu 29.Hafta/ Fenerbahçe-Gençlerbirliği
« Yanıtla #167 : 16 Kasım 2012, 11:31:05 »
Hatırlıyorum da Ramazan 6 gol yemesine rağmen, hiç yere yatmamıştı... Bir sürü olumsuzluk vardı maçta, ama en çok buna bozulmuştum... maç tan önceki hedefimiz ilk 4 dü maç sonu 8.liğin bile zora girdiğini anladık...
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...