19 Ekim 2019, 22:57:33

Anket

Gençlerbirliği-Samsunspor

Kazanırız
Kaybederiz
Berabere Biter

Gönderen Konu: 2011-2012 Sezonu 18. Hafta / Gençlerbirliği-Samsunspor  (Okunma sayısı 8792 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sabrican Sarak

• Adı Soyadı: Sabrican Sarak
Ynt: 2011-2012 Sezonu 18. Hafta / Gençlerbirliği-Samsunspor
« Yanıtla #30 : 04 Ocak 2012, 22:47:24 »
Fuat Çapa da Azo'nun yokluğunu hissetiğine dair bir açıklama yapınca neden oynatılmadığını ben de anlamadım. Beraberlik golümüz umut verse de önce 1 puanı koruma anlayışı ağır bastı. Fuat Hoca sanırsam ilk 5-8 arasında yer almamızı sağlamaya çalışıyor, bizi 2.'liğe, 3.'lüğe taşıyıp da play-off'larda takımın kapasitesinin şampiyonluğa yetmeyeceğini düşünüp UEFA Kupası'na katılmayı başlıca hedef olarak koymuş olmasından ötürü bundan sonraki maçlara da bu tip temkinli bir oyunla başlarsa seyir zevkimiz azalacak gibi gözüküyor...
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #31 : 04 Ocak 2012, 23:15:10 »
Azofeifa facebook sayfasından açıklama yapmış açıklama şöyle

Today a few hours before the game i injured my arm by accident, from 2 to 3 weeks out. regards

sakatlığından ötürü oynayamamış 2-3 hafta yokum diyor. Kötü oldu bu

https://www.facebook.com/pages/Randall-Azofeifa-Corrales/31696014947
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı İsmail Kaya

• Adı Soyadı: İsmail Kaya
« Yanıtla #32 : 05 Ocak 2012, 00:37:29 »
Bu maçta korkak bir oyun sistemiyle sahaya çıktığımızı Fuat Ç. de söyledi, küme düşme potasındaki bir takımdan bu kadar çekinen bir teknik adam diğer zorlu ekiplere karşı ne yapar tahmin edemiyorum. İkinci yarındaki ilk iki maçtan 4 puan almayı hedeflediklerini belirtiyor ki neden 6 değil de 4 onu da anlamış değilim, sanki üst düzey takımlarla oynuyoruz.
Şehrine sahip çıkmayan, ülkesine sahip çıkamaz!

Çevrimdışı Cem Özgüneş

• Adı Soyadı: cem özgüneş
« Yanıtla #33 : 05 Ocak 2012, 00:46:04 »
oovvvv azo en az 5-6 maç yok yani çok ama çok kötü oldu yeri kesinlikle doldurulamaz..
2012 yılı bize şimdiden yaramadı sanırım bugün samsunu yensek resmen 4.olucaktık insan öyle bi puan durumuna her saniye bakmak isterdi :))

Çevrimdışı Mert Çetinkaya

• Adı Soyadı: Mert Cetinkaya
« Yanıtla #34 : 05 Ocak 2012, 02:44:44 »
Fuat Hoca yönetimle görüşmelerinde beklediği desteği alamadı sanırım ve hedef küçülttük. Normalde ilk 4 e oynayan takım bu maça her türlü kazanmak için çıkar.

Azonun eksikliği kötü oldu ve olacak, en kısa zamanda dönmeli. Umarım Aykut da iyidir.

Çevrimdışı Can Akpınar

• Adı Soyadı: can akpınar
« Yanıtla #35 : 05 Ocak 2012, 15:06:27 »
''yenemiyorsan yenilmeyeceksin'' diyorum.maçı kazanmak adına samsun dan daha fazla istekliydik lakin bu yetmedi.daha iyi olmamız gerekiyor.hurşut'un takımda öne çıktığını ve fazlaca sorumluluk aldığını görüyorum.bu durum takımımız adına güzel bir gelişme.
BİR TANESİN BU ALEMDE!

wayelemzed

« Yanıtla #36 : 05 Ocak 2012, 17:05:23 »
Maç kadrosuna baktım ve binlerce küfür ettim ama neyse ki Azo sakat, Zec ise cezalıymış. Ligin dipteki ekiplerinden birine karşı şu kadro ile sahaya çıkmanın bir açıklaması, 5-0 kazansak bile bunun kadro ile bir ilgisi olamazdı, olmadı da. Bu takım senelerdir ne çektiyse pek çok sebepten çekti ama benim ilk 11 anlamında gördüğüm en büyük problem olan bu beceriksiz orta saha yüzünden çekti. Yani Curri ve Mehmet Akgün gibi iki top ile beceri anlamında fazla yoksun adam ile maça başlarsan geçmiş olsun. Soner'de formsuz gününe denk gelince, belki de top yapabilme anlamında çok yalnız kaldığından takım, takım olmaktan çıktı ve çıkacağı da belliydi. Arkadaş bu kadar beceriksiz adam bir araya gelmemeli böylesine bir kulüpte ama kadro o kadar vasat ki dün oyuna giren iki adam oluyor, 3. bulunamıyor bile. Halbuki Erdal, Mununga gibi transfer diye alınan ama oynatılmasına gerek bile duyulmayan adamlar var. Burada Fuat Çapa'da haklı ama işte biz bunları hep söylerken gidip Ergün, Ersen gibi adamlar alınıyor. Ya bu adamlardan bunların ne farkı varda daha hala ısrarla saçma sapan isimler kadroya alınıyor. Buradaki suçluyu ise Fuat Çapa görüyorum ister istemez çünkü geçmişinde eski takımında oynama gibi bir durum var. Senelerdir biz diyerek bıktık artık, birkaç isim ver alınmıyorsa kalsın de ve bunu da kişisel hesabında paylaş ki bizde ihaleyi tamamen yönetime atabilelim. Bu maç için işte gerçekten böyle bir orta alanla çıkmamız maçı bozan ana etkendi, bir daha umarım olmaz farklı varyasyonlar denenir ki mesela Zec'in cezası biter ve 4-4-2 gibi bir duruma döner ki en azından 3 orta saha diye geçinen adamdan ikisi becerisiz olmaz ve bir ofansifle daha çok pozisyon zenginliği şansımız olur ve kazanma adına atılım yapabiliriz. Önümüzdeki Karabük maçında da puan kaybı yaşarsak çok ucuz gitmiş olur yine, daha detaylı bir düşünme bekliyoruz Fuat Çapa'dan.