22 Kasım 2019, 11:40:59

Gönderen Konu: 7. Hafta / Gençlerbirliği - Kayserispor  (Okunma sayısı 3492 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
7. Hafta / Gençlerbirliği - Kayserispor
« : 28 Eylül 2015, 16:19:36 »

Tarih : 03/10/2015
Stad : Ankara 19 Mayıs
Saat : 19.00
sor u reş

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
Ynt: 7. Hafta / Gençlerbirliği - Kayserispor
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2015, 09:54:52 »
Şifo'nun son maçı olabilir...
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2015, 11:45:38 »
Şifo nun değil bence de cavcav ın son maçı olmalı sorun cavcav da artık götüremiyor olmuyor çekilmesini de bilmeli insan bu da bir erdemdir inanın en iyi hoca da gelse bu kafadaki yöneticiyle hiçbir şey yapamaz
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2015, 14:29:52 »
Geçen NTV'de Rıdvan Dilmen, Gençlerbirliği ile anlaşan Teknik Direktörler evlerini de ankaraya taşıyorlar mı diye Cav Cav ile dalga geçiyor. Osman kardeşime ve diğer arkadaşlara katılıyorum, değişecek biri var vakti zamanı artık dolan uzatmaları çoktan bitiren, koltuğa 404'le yapışan başkanı artık oradan kazımanın zamanı geldi de geçti bile. :)
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

mrthkc

« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2015, 10:12:46 »
passolig sistemi icine girmeyen ve girmeyecek arkadaslar olarak maci disaridan izledik.
iyi oynamiyoruz, yine oynamadik.  Ilk golde tactan gelen topta ofsayt olmaz fakat sonraki pozisyonda ofsayt var. Turkiye'de duzen bu sekilde, birkac hafta hakem hatasindan yandiktan sonra agliyorsun, bu sefer de hakem hatalari senin lehine oluyor. Ikinci golde de bi' garip enteresan bir seyler var.

Sonuc olarak, ayni tas ayni hamam galip geldik sadece.
En guzel tarafi arkadaslarla aksam boyunca kaynatarak maci takip ettik. Eglenceli bir mac ortamiydi, gelen herkese tesekkurler.

mrthkc

« Yanıtla #5 : 04 Ekim 2015, 10:16:26 »
yazmayi unuttum;

Hoph sanki yavas yavas alisiyor, 1-2 guzel top cikardi.
Ante'yi tekrar savunmada gormek beni mutlu etti.
Lato bu sefer golle sonuclanan hata yapmadi.
Doga savasti, hatta klubun facebook sayfasinda ucan bir fotografi var :)
Stancu kendine hakim cok kaliteli bir oyuncu, hep olsun, hic sakatlanmasin.
El Kabir, gollerde hakem hatasi da olsa pozisyonun icinde, hep gol kokluyor.
Tomic'in tek paslarini seviyorum.

Ama iste takim olamiyoruz ya da devamlilik yok.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #6 : 04 Ekim 2015, 15:19:18 »
hopf,biraz biraz artık benim de gözme kaynadı.inşallah devam eder böyle

maç için çok söylenecek bir şey yok.lig de rahat  yenebileceğimiz 7-8 takımdan bi tanesini yendik.galibiyet almak güzel de,oyun için aynı şeyi söylemeyeceğim.çok da güzel oynadıgımızı düşünmüyorum.ama bakalım,umarım milli maç arası takım dah da toparlanır
sor u reş

mrthkc

« Yanıtla #7 : 05 Ekim 2015, 20:24:53 »
Burasi mac ile ilgili yorumlarimizi yazmak icin acilmis bir baslik.
Macta istifa soylemi var mi bunu ogrenmek icin bireysel olarak passolig alip maca giden kisilere sormaniz daha faydali olur sizin acinizdan. Tavsiyemdir.

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #8 : 06 Ekim 2015, 09:34:13 »
evet Mert'e katılıyorum. burası adından da anlaşılacağı üzere maç analizlerinin yapıldığı, takımın teknik anlamda değerlendirildiği bir alan. biz de istiyoruz Cavcav'ın istifa etmesini ama burası bu konunun dile getirileceği yer değil. başka konu başlıkları var bunları yazabileceğiniz.
maçı televizyondan yarım yamalak bir şekilde izlediğim için çok fazla yorum yapamayacağım.
daha baskılı ve daha istekli olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim bu maç için. bu durumun da futbolumuza yansıması son dakikalarda bile baskılı futbol oynamamızdan anlaşılıyor.
bu hafta biraz daha üretkendik ve gol yollarında sıkıntı çekmedik. bunu hazırlayan etken de 2. bölgede topu ayağımızda tutabilmemiz ve daha organize şekilde rakip kaleye gidebilmemizdi. tabi ki rakip kayseri, çok da abartılacak bir durum yok ortada ama futbolcuların azim ve isteği beni etkiledi açıkcası.
uğur - latovlevici değişikliği aslında pek bir şey ifade etmedi, çünkü latovlevici de hücuma katkı sağlayamıyor. ancak çok net bir pozisyonda da topa müdahale edip golü önledi.
skulasson-dmitriadis değişikliği ise orta olanda ve ofansda daha üretken olmamız açısından güzel bir hamleydi.
tomiçin ilk 11 de başlaması da hücum hattımızı canlandıran bir başka etkendi.
sakatlarımızın ve kadro derinliğimizin olmadığı bu durumda hocamızın güzel tercihler yapması ve ikinci yarıda oyuncuların pozisyonlarıyla oynarak (irfan'ı sağa çekmesi gibi) teknik anlamda yaptığı değişiklikler galibiyeti getirdi. ama aslan payı azim ve istekle oynayan futbolcularımızındır.
el kabir bu maçta da ne kadar fırsatçı ve istekli olduğunu yine gösterdi. her hamlesinde golü düşünüyor ve ona yönelik eylemler içerisinde bulunuyor. bu da onun kısa boyuna rağmen iyi bir santrafor yada forvet olmasını sağlıyor. kendisini tebrik ediyorum güzel gollerinden dolayı ( her ne kadar attığımız ilk gol ofsayt olsa da ).
Stancu bu hafta bir başka güzeldi. yaptığı asistler,şutları, koşuları... yine enfesti. özellikle yaptığı goldeki asisti harikaydı.
Hopf'da yine çok iyiydi ve kurtardığı 1-2 net pozisyon var. yani bu şu demek, Hopf artık bu takımın as kalecisi olduğunu sezon başından beri oynadığı maçlarla kanıtlamış oldu !inşallah böyle devam eder de şu kaleci sorunundan bir nebze olsun kurtulmuş oluruz.
galibiyet için takımımızı ve hocamızı tebrik ediyorum. ancak takım olmayı henüz başaramadık gibi geliyor bana malesef. galibiyet de dahi bir şeyler eksik gibi. takım olmak, organize oynamak, top yapmak...
inşallah bu sıkıntıları da zamanla aşarız ...
saygılarımla...
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2015, 10:00:50 Gönderen: Vakur Gök »

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2015, 12:36:40 »
Hakan güzel kardeşim , bende senin gibi düşünüyorum haklısın lakin memlekette tek sorun Cav cav değil.
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...