22 Kasım 2019, 11:40:47

Gönderen Konu: 9. Hafta / Gençlerbirliği - Osmanlıspor  (Okunma sayısı 2414 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
9. Hafta / Gençlerbirliği - Osmanlıspor
« : 19 Ekim 2015, 14:24:51 »
2015-2016 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

9. Hafta Maçı

Tarih : 24.10.2015
                                                                           Saat  : 16:00
                                                                                 Cumartesi
                                                                                   19 Mayıs Stadyumu

Kırmızı Kara Burası Ankara

mrthkc

Ynt: 9. Hafta / Gençlerbirliği - Osmanlıspor
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2015, 20:41:04 »
rakip takimi cikaramadim, hangi ulkenin takimi?

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2015, 21:22:04 »
hacılar,benim için ligin en önemli maçı bu maç..zaten tırı vırı oynuyoruz,bari şu maç da iyi oynayıp kazanalım be.o zaman inancım artacak takıma..1-0 olsun bzim olsun,her şeyden önce de oyun süper olsun
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2015, 11:53:07 »
benim için de bu maç en önemli maçlardan biri. özellikle kupada penaltılarda kaybettiğimiz finalin rövanşını muhakkak almamız lazım. bu maçı kim kaybederse sıralamanın sonunu görecek , o açıdan da önemli bir maç. bizim kaybetmemiz ve sonrasında olabilecekler ihtimalini dahi düşünmek istemiyorum. çok zor bir maç olacak. Allah yardımcımız olsun. kazanacağımıza ve çıkışa geçeceğimize inanıyorum...

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2015, 21:40:51 »
rakip takimi cikaramadim, hangi ulkenin takimi?

Bir de derbi demiyorlar mı şu maça en çok o koyuyor.
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2015, 10:51:47 »
bir kaç yerel spor sitesinde derbi olarak adlandırılıyor bu maç. böyle derbi olmaz, ankaralılık rüştünü ispatlayacak hiç bir vasfı olmayan takım. belli bir takım amaçlarla koca ülkenin tarihi olan osmanlı adını bir takıma vermek büyük adilik. yarın aynı amaçlarla başka biri türkiyespor koysun ortalık ayağa kalkar. eskiden belediye takımlarını eleştirirdik olmamalılar diye aslında ne kadar haklıymışız, günler geçtikçe belediye takımları fason takımlara dönüşüyor.
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

Çevrimdışı Sabrican Sarak

• Adı Soyadı: Sabrican Sarak
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2015, 18:15:23 »
Sadece birkaç yerel spor gazetesi değil, milliyet dahil birçok haberde "başkent derbisi" ya da "Ankara derbisi" olarak geçmesine şaşırmadım zira hem Ligde 3 yıl 8 aydır iki Ankara takımı karşılaşmamış hem de kulübün adı geçmişte Ankaraspor iken benzer ifadeler kullanılmış: http://arsiv.ntv.com.tr/news/400384.asp?cp1=1

Daha önce Kasımpaşa karşısında yaptığımız gibi rakibin üstünlük kurmasına rağmen kazansak da umut vermeyen futbolumuzun bu sezon çok baş ağrıtacağı çok açık. Berat yerine son dakikalarda Hikmet'in oyuna girmesini de olumlu buldum. Bu arada Landel bu sezonki siftahını yaptı ama uzun süren sakatlığının ardından formunu bulamamış anlaşılan, ayağına aldığı hiçbir topta takıma katkı yaptığını görmedim. Ahmet Oğuz da 4. sarı kartını görerek cezalı duruma düştü.

Bu arada, taraftarımızın "Burası Ankara, Osmanlı değil" sesleriyle stadyumu inlettiğini duyduğumda, her ne kadar iyi oynayamıyor olsak da ekran başındaki stresli bekleyişim yerini kahkahalara bıraktı...
ODTÜLÜ GENÇLER

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2015, 20:04:27 »
kazandık evet ama oyun ciddi derece de SOS veriyor.atilla türker'in dediği gibi adeta yabancı çöplüğüne dönmüşüz

landel'in dönmesine çok sevindim.kendi ayarımızda bi takımdan baskı yemek korkutucu.daha ligin ortasında bile değiliz.mehmet özdilek ile 2.galibiyet oldu ama oyun olarak iyi olmadığımız garanti

devre arası transferlerine şimdiden baksınlar.ahmet oğuz da haftaya yok,bakalım sağbek de kim oynayacak haftaya

bu arada bu sene defansımız gerçekten evlere şenlik,acilen yırtıcı stoper şart
sor u reş