22 Kasım 2019, 11:42:16

Gönderen Konu: ZTK 3.Tur / Etimesgut Belediyespor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar

ZTK 3.TUR MAÇI

Tarih : 2.12.2015
                                                               Saat  : 13:00
                                                                         Çarşamba
                                                                                Etimesgut Kemal Atatürk Stadı
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: ZTK 3.Tur / Etimesgut Belediyespor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2015, 14:06:51 »
ne olacak şimdi? şifo eger takımın başında cıkar da galibiyet alırsa,şifo'ya güven mi vereceğiz ?

85nci dakikaya 6-0 önde girmezsek rahat edemem. her an bizim takımın 5 tane gol yiyeceği tutar
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2015, 17:24:07 »
biraz önce Osmanlı-Tepecik maçını izledim. ilk olarak Tepecikspor'u tebrik etmek istiyorum. 1-0 kazanıp gruplara kalmayı başardılar, hatta bariz gol olan 2. gollerini de elle oynama bahanesiyle hakem vermedi.
dikkatimi çeken şey ; bir 2.lig takımı olan Tepecikspor bile karşısında ki süper lig takımına bizim geri yaslandığımız kadar yaslanmadı. hatta bir ara 90+1 de 3 orta sahası ve bir forvetiyle Osmanlı defansına baskı yapıyorlardı, neden ; çünkü baskı yemek istemiyorlar ve rakibi kendi sahalarından uzak tutmaya çalışıyorlar.
vallahi tebrikler. bir 2.lig takımından bile bizim teknik ekibin ve oyuncuların öğrenmesi gereken bir çok şey var diye düşünüyorum.
yarın Etimesgut belediye ile oynayacağız. takımımızın 2. yarıdaki performansına güvenimiz o kadar kırılmış ki , bir 3.lig takımı karşısında bile en az 3-4 gol bulmasını temenni ediyoruz ki son dakikalarda yine yine yine bir kaza kurşununa kurban gitmeyelim.
Gençlerimize başarılar diliyorum ...
saygılarımla...
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2015, 17:24:38 Gönderen: Vakur Gök »

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2015, 14:57:43 »
Etimesgut Belediyespor'u tebrik ederek başlamak istiyorum. gruplara kaldılar , başarılarının devamını diliyorum.

Dk. 4 'te Hikmet kırmızı kart gördü ve penaltıdan gol yedik.Buna rağmen Stancu ve Campos ikinci yarı oyuna giriyor. Landel hiç oyuna alınmıyor ! zaten kadroyu gördüğümde kupadan elenebileceğimizi tahmin etmiştim. aslında bizim yedek oyuncularımızın bile rahat yenmesi lazım bir 3. lig takımını ! ama en byük eleştirim yine Mehmet hocaya. sadece 1 maç oynayıp direk gruplara kalacağımız bir organizasyonda neden yedek kadroyla sahaya çıkılır anlam veremiyorum! bir önceki döneminde de Nazilli'ye yenilip kupadan elenmiştik ! hocanın Uefa için tek ümidimiz olan bu büyük organizasyonu hafife almasını yine ağır bir bedelle ödedik !!

yazıklar olsun !
inşallah bu yönetim için de , hoca için de, oyuncular için de bardağı taşıran son damla olmuştur ve artık gereken yapılır !!

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2015, 17:18:05 »
rakibe tebrikler gerçekten. hala istifa eden yok mu ? ruhsuzlar sürüsü oldu,yazık la bize.
sor u reş

wayelemzed

« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2015, 10:15:37 »
Ne tarafından bakarsak bakalım yazıklar olsun diyebileceğimiz bir maç. İnsan neye üzüleceğini bilemiyor. Bilmem kaçıncı ligdeki bir takıma yenilmek mi, teknik elemanın maçla ilgili yorumu mu yoksa önümüzdeki periyotla ilgili düşünceleri mi üzer bizleri tamamen şaşkınlık içerisindeyim. Maçla ilgili söylenecek bir şey yok fazla, bu kadar umursamaz bir maç gözüyle bakılınca açıklama da maçtan beter oluyor. Biz 03 ve 04'de yine bu kupada finale çıkarken kadromuzu kendisini göstermek gerekiyor ne kadar derin bir görsün diye. Umarım tarih boyunca bu adamı bir daha görmeyiz kulüp yakınlarında. Geleceğimizle ilgili kötü gidiş ise bu haftaki maç yorumuyla birlikte devam edeceğe benziyor. Yine puan ya da puanlar yorumuna girişmişiz. Anlaşılan koyu savunma anlayışımızla 1 puan almaya bakıp puansız döneceğiz. Yönetime artık rica ederek söylüyorum, kovun lütfen bu adamı!