22 Kasım 2019, 11:42:09

Gönderen Konu: 14. Hafta / Başakşehir FK - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2172 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

• Adı Soyadı: ilkay sofiyar
14. Hafta / Başakşehir FK - Gençlerbirliği
« : 03 Aralık 2015, 11:12:29 »
2015-2016 Sezonu
                                                           Spor Toto Süper Lig

14. Hafta Maçı

Tarih : 6.12.2015
                                                               Saat  : 16:00
                                                                     Pazar
                                                                           Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2015, 11:12:59 Gönderen: İlkay Sofiyar »
Kırmızı Kara Burası Ankara

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Ynt: 14. Hafta / Başakşehir FK - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2015, 13:27:37 »
şu güne kadar deplasman da oynadıgımız maçlar aklıma geldikce bi cacık olmayacağını düşünüyorum.ligde ki rezaletten sonra kupada ki rezaletten sonra hala istifa etmeyen mehmet özdilek'in,bu maç da sıfırdan başlama arzusu var diye düşünüyorum.ama olmayacak,inanmıyorum

sor u reş

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2015, 20:28:52 »
Maçlarımız o kadar sıkıcı o kadar kötü geçiyorki maç için ayırdığım 90 dakikaya hakikaten üzülüyorum.

Çevrimdışı İlkay Sofiyar

« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2015, 17:52:08 »
İki maç sonra Baxter'ı kovan Cavcav Özdilek'de niye hala diretiyor anlamak mümkün değil.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2015, 20:33:36 »
bizim,bu deplasman da oynadıgımız oyun falan değil.pozisyon üretemeden,rakibi izleyerek maçı bıraktık geldik.kendi aramızda hoca çıkarsak,o daha iyi yönetir takımı..tazminat vermemek için kovmadığımız şifo,devre arasına kadar haftaya da sivas ve sonrasında fener'e de 3 puan bırakır böyle giderse..
sor u reş

wayelemzed

« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2015, 23:38:56 »
Şöyle olsa böyle olsa diyecek maçları geride bırakalı haftalar oldu. Bin kez söyledik, yine söylüyoruz ama yönetimin istikrarlı başarısızlığının teknik heyete, futbolculara yansıması derken el ele sona doğru gidiyoruz. Şimdi durum değerlemesi yapmak gerekiyor iyide gitsek kötüde. Yönetimin kelime anlamında olduğu gibi yönetme işinden ne anlıyor sorgulayıp bulamıyoruz. 11 haftalık Şifo yönetiminde neyi iyi görüyorlarda ses çıkarmıyorlar halen anlamak imkansız, tamam hepsi futboldan bir haber, ciddi manada %0,001'lik anlama düzeyleri yok çoğunda ama galibiyet mağlubiyet ayrımını bilemeyecek kadarda cahil olmamalılar. Kesinlikle açıklaması yok bunun futbolsal manada. Tek kovulmama ihtimali olarak tahmin ettiğim husus önceki haftalarda da düşündüğüm gibi bir tazminat maddesinin olması. Düşündüğüm husus kesin gibi, kulüp yönetimi keşke şeffaf olsa da (hukuksal sakıncası olduğunu düşünmüyorum) görebilsek hangi futbolcuyla, teknik adamla ne şartlar altında çalışıyoruz. Bu doğrultuda yönetimin ciddi anlamda belini büken bir tazminat var, bu 10.000 gibi basit bir rakamda olabilir ama yönetimin bunu çok ciddi gördüğü kesin. Bu da ayrıca ele alınması gereken bir durum zaten. Hangi kıt kafalı bu adamı teknik adam yapmak için ciddi bir para ödedi merak ediyorum. Yani senelerdir dediğim gibi yerli teknik adamlardan Ersun dışında teknik olan bir adam yok. Bi de bize gitmeyecek yaşı 60 üstü belki bir iki adam daha var onun dışında topu aynı ki zaten çoğunu da senelerdir biz denedik yanıldık. Bu adama ne diye tazminatlı sözleşme yapılır ki? Sezon başında Cavcav yine gereksiz teknik diye dolaşan ve ilgilenilen Tolunay için çok para istedi demişti. Kariyeri boyunca ne yapmış ki çok para istiyormuş derken iyi ki de istemiş de vazgeçmişiz diye sevinmiştim. Galiba yağmurdan kaçarken kara tutulduk ki başımıza kaldı bu adam. Bu adamları teknik direktör diye piyasaya sunan kıt bilgili kulüp yöneticilerinden biri de bizde olduğu için maalesef diyorum. Geçen sezon ikinci yarıdaki bana göre muhteşem olan kadromuz döneminde o kadroyu Bakkal'a vereceğinize benim gibi onun yanında grosslar zincirine verin diye ciddi bir şekilde kulübe iletmiştim, tabi sallamadılar ama Avrupa'ya bile katılabilirdik. Bu tek düze, sıradan taktikli, ufku kendi oynadığı dönemde kalmış adam yerine yine ben olsam en azından 25 falan olabilirdik, bedavaya hemde. Bunları yazarken de çok ciddi yazıyorum, gerçekten kafasını bir iki sene teknik taktiğe ciddi anlamda yormuş birisi bu adamdan çok daha iyi götürebilirdi takımı. Her neyse kısaca defalarca tekrar ettiğimiz gibi tek çare sert bir şekilde kovmak kendisini. Başka yol yok.