22 Kasım 2019, 11:41:23

Gönderen Konu: 21. Hafta / Gençlerbirliği - Bursaspor  (Okunma sayısı 2592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
21. Hafta / Gençlerbirliği - Bursaspor
« : 12 Şubat 2016, 11:07:58 »
Tarih 13/02/2016   Saat : 13.30

Stad : Ankara 19 Mayıs

Hakemler :  Deniz Ateş Bitnel - Gökmen Olgaç - Yusuf Bozdoğan

sor u reş

Çevrimdışı Emre Ayan

• Adı Soyadı: Emre
Ynt: 21. Hafta / Gençlerbirliği - Bursaspor
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2016, 01:46:13 »
Bursa'nın eksikleri var bunu avantaja çevirmeliyiz.Rulet gibi bir maç bekliyorum , Rize maçına benzer bir maç olacaktır diye düşünüyorum.
Önce İktisat, Sonra İltimas.

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2016, 17:32:01 »
İbrahim Üzülmez ilk geldiği zaman başarılı olacağına hep inandım ve dile getirdim. Transferlerin hepsinin yerinde ve iyi transferler olduğunu söyledim. Acımasızca yorumlara maruz kaldı, İbrahim hoca ve transferler. 4 maçlık bir galibiyet serisi yakaladık. Şu an BJK dan sonra en iyi futbolu biz oynuyoruz. Başarılarımızın devamını dilerim. Başta İbrahim Üzülmez'e, futbolculara ve yönetime teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2016, 01:49:53 »
Vay be… :)
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #4 : 14 Şubat 2016, 17:03:59 »
valla bu takımın bu kadar iyi oynayacağı aklıma gelmezdi.

maşallah diyorum hepsine... bitirici forvetimiz olsaydı adam gibi,5-6 0 bitecek maçdı. ankaragüclüler de yas tutuyor,onlara da geçmiş olsun diyorum buradan
sor u reş

Çevrimdışı Emre Ayan

• Adı Soyadı: Emre
« Yanıtla #5 : 14 Şubat 2016, 22:35:32 »
İbrahim Üzülmez ilk geldiği zaman başarılı olacağına hep inandım ve dile getirdim. Transferlerin hepsinin yerinde ve iyi transferler olduğunu söyledim. Acımasızca yorumlara maruz kaldı, İbrahim hoca ve transferler. 4 maçlık bir galibiyet serisi yakaladık. Şu an BJK dan sonra en iyi futbolu biz oynuyoruz. Başarılarımızın devamını dilerim. Başta İbrahim Üzülmez'e, futbolculara ve yönetime teşekkür ediyorum.
İyi futbol oynandığı fikrine hala katılmıyorum.İlk yarıya kıyasla bakarsak anca iyi diyebiliriz.Almanya 3.Liginde daha kaliteli oyun çıkaran takımlar var.Bu problemi lig takımları geneline yayabiliriz.Artık futbol bir endüstri ve boş zaman etkinliğine dönüşmeye başladığına göre daha kaliteli işler çıkarmak zorundalar , çıkaramıyorlarsa fiyatını düşürmek zorundalar.Artık bu ne perhiz , bu ne lahana turşusu dönemi kapanıyor.
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 22:38:00 Gönderen: Emre Ayan »
Önce İktisat, Sonra İltimas.