19 Ekim 2019, 22:39:59

Gönderen Konu: 28.Hafta / Mersin İdman Yurdu - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2642 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
Stadyum   : Mersin Arena

Tarih : 10.04.2016 / 13:30

sor u reş

Çevrimdışı Cumali Çalışkan

• Adı Soyadı: Cumali Çalışkan
Ynt: 28.Hafta / Mersin İdman Yurdu - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2016, 10:25:55 »
"Mersin-G.Birliği maçında kapıları açmam"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu'na iç saha maçlarında özel güvenlik hizmeti sunan şirket, alacaklarının ödenmesi için kulübe başvuruda bulundu.

Şirketin sahibi Bayram Özen, yaptığı açıklamada, iki sezondur Mersin İdmanyurdu'nun iç sahadaki karşılaşmalarında özel güvenlik hizmeti sağladıklarını belirterek, uzun zamandır kendilerine ödeme yapılmadığını ileri sürdü.

Bu nedenle maddi olarak sıkıntıya girdiklerini ifade eden Özen, "Çalışanların alacakları var ama ödeme yapamıyorum. Ödeme yapamadığım için Gençlerbirliği maçına çıkmam, kapıları açmam mümkün değil. Mersin İdmanyurdu'nu biraz zor durumda bırakacağım ama ben de çok zor durumdayım. Çocukların ödemesini yapamıyorum. Ödeme yaparlarsa maça çıkacağız." diye konuştu.

Bayram Özen, kulüp tarafından cuma gününe kadar ödeme yapılmaması halinde Türkiye Futbol Federasyonuna da başvuruda bulunacağını sözlerine ekledi.
AA/05 Nisan 2016
Kaynak/ sporx
O da olsa fena olmazda,yani kimsenin kimseye sevgisi lazım değil SAYGISI olsun yeter...

« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2016, 14:12:40 »
Mersin de ciddi bir ekonomik kriz var ve bununla birlikte lig de kalmak için çabalıyorlar.borcu olan takım küçülmeye gitmeli,başka türlü zor kurtarır paçayı.süper lig,onlara ekstra masraf bence. o yüzden düşmeleri yi olur kendileri için. taraftar kendi takımı düşsün istemez ama yapacak bir şey yok,elden bir şy gelmez.

maç ile ilgili ; 3 ihtimalli bir maç daha olacak.yani maçlar tabiki 3 ihtimalli ama bu maçda her şey olur. kazanırsak,ligi % 90 tamamladık diyebilir miyiz ? bence deriz.
sor u reş

Çevrimdışı Umut Sayın

• Adı Soyadı: Umut SAYIN
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2016, 19:47:29 »
Ümit Özat'ın oyuncuları suçlayan açıklamaları ve kulübün içinde bulunduğu mali durum rakibin krizde olduğunu gösteriyor. Transfer yasağı olmasına rağmen geçen sezon iyi işler yapan kadro bu sezon çekirdeği korunmasına rağmen bir türlü form tutamadı dış faktörlerin de etkisiyle. Kazanmaya alışmışken 3 haftalık galibiyet hasreti uzun geldi bana, rakip bu durumdayken hedef mutlak 3 puan olmalı.
“Ki, bilenler bilir, Gençlerbirliği taraftarlığı ‘kulübe rağmen’ yürütülen, zorlu bir zenaattir!”

Çevrimdışı Selçuk Demiryürek

• Adı Soyadı: selçuk demiryürek
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2016, 17:05:00 »
Bu elkabir bitmiş resmen.bugün bikez daha gördükki djalma bu takımın herşeyi
bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2016, 08:06:38 »
el kabir,oyun içinde sinirlerine hakim olamıyor ve kart görmek için resmen çabalıyor. onun dışında oyun olarak gerçekten kafasında bitirmiş gibi. sene sonu ayrılabilir

kayseri maçının aynısı oldu bu maçda.gerçi mersin çok fazla pozisyon bulmadı ama biz 0-2 yapınca maçı bitirdik gibi oynadık. ibram beyin en çok beğendiğim yönü,takımı defansa hapsetmemesiydi ama o da modaya uydu ve bazı maçları rölantiye almaya başladı

zaten defans olarak iyi oturan bi takım değil,geriye yaslanmak bize bir şey kazandırmaz

35 puan olduk,ibram bey 36 yeter diyordu. haftaya ts'den alınacak puan yada puanlarla ligi bitireceğiz sanırım
sor u reş

Çevrimdışı Vakur Gök

• Adı Soyadı: vakur gök
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2016, 12:42:22 »
maçın belli periyotlarında çok güzel bir futbol çıkardık, özellikle pas kurguları ve devamlılığının olması çok hoşuma gitti. ancak maçın geneline baktığımızda çok iyi bir futbol oynadığımız söylenemez.
biraz bireysel yeteneklerle kazandık maçı. Campos yine devleşti ! 2 gol 1 asist ve bu takımın olmazsa olmazlarından olduğunu kanıtladı artık.
elimizde tutması güç ve muhakkak tutmamız gereken oyuncular Campos, İrfan , Ahmet Çalık, Uğur Çiftçi ve Hleb'tir. özellikle genç jenerasyonun artık elde tutulması bonservisleri bizde olmasına rağmen zordur. yönetimin artık biraz kasayı açması gerekecek bu oyuncular için.
İbrahim Hocayla da masaya oturulmuş ; hocanın önceliği biziz ve takımda kalmaya da sıcak bakıyormuş ancak yönetim aynı yönetim olduğu için ne tür bir sonuç çıkar, kestirmek güç.
artık bu seneyi bırakıp daha önceki yazılarımda da bahsettiğim üzere gelecek sezon planlaması bir an önce yapılmalı.
mevcut hoca, kadroya ufak takviyeler ve takımda tutulması gereken oyuncularla iddiaa ediyorum avrupa kupaları kapıları açılacaktır önümüzde.
saygılarımla...

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2016, 17:58:46 »
Şuna de değinmeden geçmeyelim;

Mersin' in Pozisyon % 100 penaltı ve kırmızı karttı... Nasıl yorumladı hakem anlamak mümkün değil... 
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...