19 Ekim 2019, 22:42:19

Gönderen Konu: 30.Hafta / Gaziantepspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2947 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
30.Hafta / Gaziantepspor - Gençlerbirliği
« : 19 Nisan 2016, 20:47:58 »

başlama saati : 20.00
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2016, 12:25:22 Gönderen: Mehmet Ali Bakır »
sor u reş

Çevrimdışı Emre Ayan

• Adı Soyadı: Emre
Ynt: 30.Hafta / Gaziantepspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2016, 03:10:24 »
Ligi kapatan iki takımın maçı ve bunun akabinde zevkli bir maç izleyeceğimizi düşünmüyorum.Son maçı geçen hafta pazartesi oynamamız ufakta olsa bir avantaj.Karcemarskas'ı geçebilirsek puan alabileceğimizi düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2016, 03:11:06 Gönderen: Emre Ayan »
Önce İktisat, Sonra İltimas.

Çevrimdışı Baki Sinoplu

• Adı Soyadı: bakisinoplu
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2016, 22:12:31 »
3-1 galibiz. kısa bir aradan sonra yeniden seri galibiyetler almaya başladık. futbolda teknik direktör ün ne kadar etkili tartışılır fakat deli ibrahimle takımın kimyasının uyuştuğu gerçek. yeni sözleşme  için ne bekleniyor anlamak mümkün değil.

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2016, 08:23:37 »
Emre' nin düşüncelerinin aksine sezonun en zevkli, en istekli maçı oldu, 3 attık ve neredeyse 2 katını kaçırdık, kalemizde pozisyon vermedik ve Antep için ligi yeniden başlattık...

Baki Abi, "Deli İbrahim meselesini anlayamıyorum" demiş ama bence durum çok açık;

İbrahim Üzülmez ile devam edilirse, düşmemekten başka bir sportif başarı beklentisi olacak camianın ve 
bu da maliyetlerin artışı ve CAVCAV' ın bilmediği, ömrü boyunca da tadamayacağı farklı bir  yönetim stratejisi gerektirir ki,

Benim bildiğim CAVCAV ve basiretsiz yönetim kadrosu bu işlere hiç girmez;

- Campos' u, İrfan Can' ı ve Ahmet ÇALIK' ı satar

- Bonservissiz 5-6 transfer yapar,

- Mustafa KAPLAN, Fuat Çapa veya bunlar karakterinde bir hocayla anlaşır

- Takımı düşmemeye oynatır.

Ben asıl bunlar olmazsa şaşırırım...  Çünkü , idealler başka, CAVCAV realitesi bambaşka...

« Son Düzenleme: 26 Nisan 2016, 08:31:41 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2016, 08:55:26 »
Emre' nin düşüncelerinin aksine sezonun en zevkli, en istekli maçı oldu, 3 attık ve neredeyse 2 katını kaçırdık, kalemizde pozisyon vermedik ve Antep için ligi yeniden başlattık...

Baki Abi, "Deli İbrahim meselesini anlayamıyorum" demiş ama bence durum çok açık;

İbrahim Üzülmez ile devam edilirse, düşmemekten başka bir sportif başarı beklentisi olacak camianın ve 
bu da maliyetlerin artışı ve CAVCAV' ın bilmediği, ömrü boyunca da tadamayacağı farklı bir  yönetim stratejisi gerektirir ki,

Benim bildiğim CAVCAV ve basiretsiz yönetim kadrosu bu işlere hiç girmez;

- Campos' u, İrfan Can' ı ve Ahmet ÇALIK' ı satar

- Bonservissiz 5-6 transfer yapar,

- Mustafa KAPLAN, Fuat Çapa veya bunlar karakterinde bir hocayla anlaşır

- Takımı düşmemeye oynatır.

Ben asıl bunlar olmazsa şaşırırım...  Çünkü , idealler başka, CAVCAV realitesi bambaşka...
Aynen katılıyorum adaşım kabullenmesekte gerçek bu maalesef bizim istediğimiz Gençlerbirliği ile Cavcav ve yönetimin istediği çok çok farklı
zaten ondan demiyor muyuz bu yönetim artık gitmeli diye çünkü bundan ötesine gidebilecek bir takımı tık öteye geçirmemek için herşeyi yapan bir zihniyete sahipler bakın şimdi takımın en iyileri kim onlar şutlanacak eğer böyle olmazsa bilelim ki zirveye oynayacağız
ama acaba........
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı Osman Dursun

• Adı Soyadı: Osman Dursun
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2016, 08:59:01 »
Şu yazımı da paylaşmadan geçemeyeceğim:
Dün takımımız gerçekten müthiş oynadı bu oyununu fb maçında oynasın inanıyorum ki 3 puan bizim olur
dün şu oyuncu kötü oynadı diyebileceğim bir isim yok hepsini tebrik ediyorum
İbrahim hoca topu başkana attı ve mesajı verdi şimdi başkanın da eli kuvvetlendi vereceği fazladan paraya değecek bir tercih olacak ibrahim hoca
aksi nankörlük ve haksızlık olur hem hocaya hem taraftara hem de takıma
artık taraftar olarak ligi sallayan ve domine eden bir Gençlerbirliği görmek istiyoruz sayın başkan bunu görmeli ve çıtayı artık yükseltmeli bu işin ortası yok ya yukarıya oynayacaksın ya düşeceksin ortasında kalayım derken 10 sezondur olduğu gibi bakmışsın düşmemeye oynuyorsun örnekleri var eses sivas mesela lige zamanında damgasını vurmuş takımlar şimdi ne haldeler bunları da görerek gücümüz nisbetinde hedefimiz her sezon en azından ilk dört olmalı olur olur olmaz altıncı yedinci olursun ama hedef ortalar oldumu bakmışsın kendini ptt de görürsün mazallah!
gelecek sezon için çalışmalara hemen başlanmalı ilk dört için vesselam.
Bağımsız GeNçLeRbİrLiĞi !

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2016, 19:29:10 »
Sonsuz teşekkürler başta İbrahim hoca,oyuncular ve başkanımıza. Her şey yolunda ben geçen sene böyle bir performans görmedim. UEFA kaçtı ama hala sadece saldırı ve galibiyet. Herkes formda, güçlü, istekli. Yıldızı parlayan bir kadro var, uyumluluk hat safhada. Deli İbo açıklamaları ile olsun,taktiği ile olsun tam bir profesyonel. Nani'li Persie'li,Sneijder'li Podolski'li vs. kadrolara oynattığı futbolla taş çıkartıyor. Elindeki malzemeden %85 verim alıyor.

Sezonun ilk yarısında yanlış taktikler ve yanlış seçimlerle Takım en aşağıya gömülmüştü. Takım iyiydi ama oynatabilen yoktu. Bunu başaran başkanımız. Senelerdir futbolun içinde olan bir isim, yanlış mı yönetiyor-doğru mu yönetiyor tartışılır ama futboldan anladığı kesin.

Oyuncularımıza gelecek olursak hepsini kutluyorum. Zafer tatmak çok güzel.

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2016, 19:49:12 »
İmza olayına gelecek olursak; şu an büyümek söz konusu. Başkanımızın sağlık sorunları var. Daha yeni takımı başkasına bırakacakken vazgeçtiğini söyledi. Beki de kendini daha iyi hissediyordur. Sonuçta 80 yaşında bir insan. Dönem dönem zorluklar çekilebilir yaşından dolayı, o yüzden büyüme için her türlü hesap kitaptan sonra imza atılır. Ben en az 2 sene imzalanacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #8 : 27 Nisan 2016, 13:08:08 »
7-8 olacağımız bir maçtı. abartı değil,gerçekten olabilirdi. karce cok iyi bir kaleci,o olmasa cok rahat farklı olacaktı

oyun iyiydi,takım gerçekten harika. Deli ibo taşları oturttu,bana göre her daim başarılı olacaktır. mutlaka sözleşme yenilemeliyiz,türkiye futbolu yeni hoca kazandı. 1-0 yap üstüne yat taktiğiyle oynayan hocalardan çok çok iyi bir hoca olacak ibram bey
sor u reş