19 Ekim 2019, 22:42:14

Gönderen Konu: 31.Hafta / Gençlerbirliği - Medipol Başakşehir  (Okunma sayısı 1706 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
31.Hafta / Gençlerbirliği - Medipol Başakşehir
« : 27 Nisan 2016, 13:11:03 »

Tarih : 30.04.2016
Stad : 19 Mayıs Ankara
Saat : 13.30
sor u reş

Çevrimdışı Emre Ayan

• Adı Soyadı: Emre
Ynt: 31.Hafta / Gençlerbirliği - Medipol Başakşehir
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2016, 01:37:15 »
Orta sahasını fazla boşaltmayan bir takımla oynayacağız , bunun akabinde de Djalma ile çıkılan kontra ataklarında etkinliği düşecektir.Hücum aksiyonlarını kenar oyuncuları üzerinden oynuyorlar.Uğur - Visca eşleşmesinden eminim de Doka-Ahmet Oğuz eşleşmesinden pek ümitli değilim.Ön liberolara biraz daha fazla iş düşecek gibi duruyor beklere destek olma açısından.Bir handikapları var stoperlerinin geri dönüşleri ağır oluyor.Hücuma çıkışlarda İrfan'ın uzak servislerinde isabet oranını hepimiz biliyoruz ondan bu şekilde faydalanıp savunma arkasında atılacak toplarda goller bulabiliriz diye düşünüyorum.Duran toplarda İbo hocayla birlikte gol sayımız ve etkinliğimizde arttı belki duran toplarlada skor belirlenebilir.Aynı şekilde karşı tarafın Bekir,Epureanu ve Yalçın gibi hava toplarında agresif vurabilen oyuncuları var ,takımımızın boy ortalamasını da hesaba katarsak duran toplar bizim içinde tehlikeli olabileceğini düşünüyorum.Emre Belezoğlunun her maç bir firesi var umarım bu fireleri bu maçta da devam eder diyip umutla maç saatini bekliyorum.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2016, 01:39:29 Gönderen: Emre Ayan »
Önce İktisat, Sonra İltimas.

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2016, 12:54:22 »
Maçın tamamını izlemedim. Maçta gol pozisyonları olmuș fakat kaleciler etten duvar olmușlar. Hopf hatasısız bir maç çıkarmıș. Ona ayrı bir tebrik gerekli. Daha önceki seneler de olsak 3 4 tane yerdik maç biterdi. Ligin korkulu rüyası olmaya devam. Bence değerli bir 1 puan.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2016, 09:56:54 »
aslında çok fazla hareketli bir oyun yoktu. geçen haftaki antep maçı kadar pozisyon bulmadık ama genede kötü değildik. tam kalecilerin maçı oldu bu maç,önemli 4-5 kurtarış var 2 tarafında toplamda. 1 puan kötü değil,haftaya sivas'ı yenip düşürelim.
sor u reş