19 Ekim 2019, 22:42:09

Gönderen Konu: 32.Hafta / Sivasspor - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2057 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
32.Hafta / Sivasspor - Gençlerbirliği
« : 04 Mayıs 2016, 10:51:37 »
sor u reş

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
Ynt: 32.Hafta / Sivasspor - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2016, 17:15:34 »
Aatif Chahechouhe' yu istiyorum... :)
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2016, 17:17:36 Gönderen: Osman Öztürk »
kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2016, 15:18:13 »
Beleşe maçı verdik Sivas'a. Resmen gol atmamak için uğraştık ikinci yarı. İlk yarı Landel'in 2 tane net pozisyonu var, ikisinde de topa vuramadı. Stancu kaleciyle karşı karşıya kalecinin eline bıraktı topu. İrfan pas vermedi fırsat yaratmadı, pozisyonları yedi. Hopf ilk golü içeriye aldı. Sivas kırmızı kartı yedikten sonra bol bol boşluk bulduk fakat değerlendirmedik hiçbirini. Hediye 3 puan verdik Sivas'a. Umarım Eskişehir düşer. Kendi takımımızın kaybetmesine üzüldüm fakat Sivas lig de kalmasını istediğim takımlardan.

Çevrimdışı Ozan Deniz

• Adı Soyadı: Ozan Deniz
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2016, 10:36:31 »
Yazıklar olsun böyle futbola da, futbolcu grubuna da! Böyle maç alacaksa, inşallah Sivas düşer. İkinci yarıda maçı vermek için büyük çaba gösterdik, buna rağmen Sivas son dakika penaltısıyla kazanabildi. Kazanabildi de dememek lazım bence aslında, maçı verdik. 4-0, 5-0 alabileceğimiz maçı oynamayarak adamlara veriyoruz.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2016, 10:39:31 Gönderen: Ozan Deniz »

Çevrimdışı bgkdre

• Adı Soyadı: Bora Gökdere
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2016, 14:15:38 »
Bunu yapmayan bir takım mı var ? Biz her sene 32 puanı geçtikten sonra maç satmaya başlarız. Seneye muhtemelen büyümeye gidilcek. Benim tahminimce 1 futbolcu karşılığın da maçı verdik. Bunlar futbol da olağan şeyler. Sadece biz değil en büyükler bile yapıyor bunları.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2016, 17:52:29 »
kim ne derse desin,kimsenin günahını almak istemiyıorum ama bu maçda bizim oyuncular sivas puan alsın diye resmen ellerinden geleni yaptılar. 0-5 olacak maçı,ikinci yarı buldukları bütün pozisyoları bilerek kalecinin üstüne atarak macı bitirdiler.

oynamadan 8 tane yeseler,bir şey demeyeceğim ama neredeyse tek kale götürdükleri maçı ikinci yarı kazmalıklarla bıraktılar. futbolda bu olur diyeceksiniz ama ben bu macda bir şeylerin olduguna inanıyorum. kaybetmek çok normal ama şu sivas'a şu şekilde kaybetmek beni çok üzdü.
sor u reş