19 Ekim 2019, 22:42:04

Gönderen Konu: 33.Hafta / Fenerbahçe - Gençlerbirliği  (Okunma sayısı 2158 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet Ali Bakır

• Adı Soyadı: mehmet ali bakır
33.Hafta / Fenerbahçe - Gençlerbirliği
« : 09 Mayıs 2016, 17:55:31 »
sor u reş

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
Ynt: 33.Hafta / Fenerbahçe - Gençlerbirliği
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2016, 09:38:50 »
en kötü beraberlik bekliyorum maçtan. %0.0003 şansları var şampiyonluk için onu da biz ellerinden alırız. golü atan futbolcumuzda yeni sezonda fener forması giyer diye düşünüyorum  ;D
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

« Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2016, 08:21:59 »
sönük ve rezil bir futbolla mağlup olduk. kalede ferhat'ı görünce tüm taraftar hep bir ağızdan ''fark yemezsek iyidir'' demiş,ben de dedim. fark yememek büyük başarı. kaleyi bulan 3 toptan  2si gol oldu zaten,bu da ferhat'ın ne kadar kova oldugunun göstergesi

el kabir ve stancu olmadan ileri uçta gol atmak biraz sürprizdi zaten. fenerde çok bi şey oynamadı,gününde olsalarda 5 tane yerdik heralde
sor u reş

Çevrimdışı Osman Öztürk

• Adı Soyadı: Osman ÖZTÜRK
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2016, 08:41:51 »
Yalnız hakemin Landel' in penaltısını vermezken nasıl bir kılıf uydurdu acaba kendi vicdanına çok merak ediyorum.

kadroda yıldızlar, önümüzde kupalar var sandın
oysa hep biz bizeydik oynuyorduk forma aşkına...

Çevrimdışı Gençay Ergez

• Kırmızı Siyah Kültür
    • Kırmızı Siyah Kültür
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2016, 09:28:47 »
Landel'in penaltısını göz göre göre yediler. Hatta Ahmet Çalık, Meireles'e faul yaptı diye sonlanan pozisyonda gelen top gol oldu, bence orda faul yoktu golümüzü de yemişler
İstanbul Yalakası Değil, ANKARA MÜPTELASIYIZ!!!

« Yanıtla #5 : 16 Mayıs 2016, 09:57:01 »
Landel'in penaltısını göz göre göre yediler. Hatta Ahmet Çalık, Meireles'e faul yaptı diye sonlanan pozisyonda gelen top gol oldu, bence orda faul yoktu golümüzü de yemişler

çalık'ın pozisyon faul ya,onu diyelim :) ama landel'in pozisyona penaltı vermeyecek adamın ben futbol bilgisine bilmem ne yapayım.adam bildigin ittiriyor. orta sahada en ufak omuz mücadelesine faul calan hakemler,buna nasıl penaltı vermez şaşılır doğrusu

bu arada şimdi tekrar özetlere baktım,şu ahmet oğuz'u azad edemez miyiz ? alper potuk resmen ırzına geçmiş bizim sağ kanadın ya,yazık günah
sor u reş